دانشجویان خواستار شدند؛
تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برای برگزاری این مناظره منتظر پاسخ علی مطهری هستند.
کتاب‌های "منفی باف" و "اندوه لعنتی" نوشته بهمن نشاطی ، نویسنده و طنزپرداز گنبدی در جشن یلدا رونمایی شد.
مراسم جشن یلدا به همت کانون خیریه دانشجویی بچه های آسمان دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
نمایش «ملت عشق» از شب گذشته در تهران بر روی صحنه رفت.
محقق و اندیشمند جوان شیعه در یادداشتی کوتاه، مشکلات جامعه را بخاطر دوری مسئولان از فرهنگ اهل بیت علیهم السلام دانست و ضمن اعتراض به وارونه جلوه دادن اسلام توسط برخی شخصیت های سیاسی، از درک نادرستشان از دین ابراز تأسف کرد.
با حضور متخصصان، مدیران و محققان کشور؛
ششمین کنفرانس رادار و سامانه های مراقبتی ایران و چهارمین کنفرانس ملی اویونیک ایران صبح امروز 13 آذرماه با حضور متخصصان، محققان، مدیران ارشد این دوحوزه و صنایع مرتبط در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.
پاسخ تند عضو هیأت علمی تربیت مدرس به هاشم آغاجری:
آقای روشنفکر ! ما با شما چه کنیم که روزی سوپر انقلابی بودید و از دیوار سفارت بالا رفتید ، روزی از کارهای چریکی پشیمان می شوید ، روزی همانند طالبان ، موی بر سر جوانان ایرانی را قیچی کرده و تیغ موکت بُری بر شلوار لی آنها کشیده و پونز بر پیشاتی شان فرو می کردید..
سی و چهارمين نشست معاونین پژوهش و فناوری دانشگاه هاي بزرگ و برتر کشور، صبح امروز با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوري و معاونین و مدیران پژوهشی این دانشگاه ها، به ميزباني دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان خبر داد:
عبدالمهدی حق‌شناس در نشست توانمندسازی بسیج رسانه خواهران این استان در سپاه ناحیه بابل با بیان اینکه سازماندهی لیست خبرنگاران بسیج رسانه دستور کار قرار گیرد اظهار داشت: در این ساماندهی تعداد عضویت مشخص شده و ...
این حسینیه محل اعزام بسیاری از جوانان برومند و ورزشکاران و قهرمانان شهر ساری به جبهه های دفاع مقدس بوده که از آن جمله می توان به ورزشکار شهید کاووس مهربانیان اشاره کرد...
انتظار کشیدن هم شیرین است و هم تلخ، اما انتظاری که در راه امام باشد تلخی اش هم شیرین است.
تیم دانشکدة مهندسی صنایع و سیستم‌ها دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات بین‌المللی حل مسئله در حوزه حمل و نقل ریلی (RAS 2019 INFORMS) مقام نخست را به خود اختصاص داد.
مسئول بسیج رسانه استان خبر داد:
مسئول بسیج رسانه مازندران گفت: اصحاب رسانه در استان با ارائه محورهای فوق در موضوعات عکس، مستند، گزارش، موشن‌گراف، کلیپ، کاریکاتور و یادداشت در این جشنواره شرکت کنند...
جا دارد جامعه فرهنگیان کشور که قریب به اتفاقشان ارزشمدار و متدین هستند، پیشگام اعتراض به چنین افتضاحات باورستیزانه‌ای بوده و بدنه آموزش و پرورش را از لکه‌های ننگ تطهیر کنند.
به پاس ارج نهادن به خدمات ارزشمند در حوزه آمار:
مرکز آمار ایران دکتر علی رجالی عضو هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان را به عنوان استاد برتر آماری کشور معرفی و از خدمات ارزشمند وی تجلیل کرد.

هشتمین روز نمایشگاه کتاب در مصلی امام خمینی(ره) تهران یکی از شلوغ‌ترین روزهای برگزاری سی‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب بود.