شقایق عوض زاده نویسنده وکارگردان فیلم و تئاتر در گذشت مادر همسرش را به مسعود معصومی‌ نیک‌‌‌قلب(بازیگر تئاتر و عکاس) تسلیت گفت.

روزهای پنجشنبه و جمعه افراد زیادی برای دیدن مزار چهره‌های مشهور به قطعه هنرمندان می‌روند و گاهی با دیدن سنگ قبر بعضی از چهره‌ها با تعجب می‌پرسند؛ ای وای کِی مُرد؟ چه سنگ قبر قشنگی!

حمله تند بهروز افخمی به اصغر فرهادی:


از فیلمساز شدنم پشیمانم، اگر به اول کار برگردم، رمان‌ نویسی را ادامه می‌دهم.

یک روزنامه زنجیره‌ای می‌گوید: فعالان توئیتری، نامزد اصلاح‌طلبان را در انتخابات دچار توهم خلاف واقع کردند.

بازخوردها به پخش برنامه سوال برانگیز «بدون تعارف»؛

پس از پخش برنامه بدون تعارف جمعه شب که اختصاص داشت به گفت‌و‌گو با چوپان روستایی که پزشک بدون مرز شد با واکنش قابل تأمل برخی از پزشکان و کارشناسان مطرح حوزه پزشکی و همچنین کاربران فضای مجازی روبه‌رو شد.

به نظر می‌آید تهیه برنامه بدون تعارف این هفته خبر 20‌و‌30 از دانشگاه علوم پزشکی بابل با لابی‌گری طرفداران دکتر عمادی صورت گرفته که در چنین شرایطی باعث کاهش حاشیه‌ها و همچنین تأثیری در افکار عمومی برای عبور از حاشیه‌های به وجود آمده باشد.

بازیگری که می‌گفت حتی فرزندم را اجازه نمی‌دهم تلویزیون تماشاکند، به تلویزیون بازگشت!

سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با صدور حکمی «محمدامین میرزایی» را به سمت مدیرعاملی خبرگزاری برنا منصوب کرد.

عزت الله مهرآوران (بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون) صبح امروز (دوشنبه 19 مهرماه) در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) با حضور علاقمندان و برخی از هنرمندان تشییع و به خاک سپرده شد.

شهرام ناظری، خواننده باسابقه کشورمان نسبت به رویکرد صداوسیما در قبال پخش بدون اجازه آثارش گله مند است.

سیامک اطلسی بازیگر و دوبلور باسابقه از دنیا رفت.

تله فیلم «بازنشستگی» و مجموعه «اعتراف» دو کار متفاوتی که به کارگردانی و نویسندگی شقایق عوض‌زاده در آخرین‌ ماه تابستان امسال کلید خورد.

عباس هنرمند به سمت «معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور» منصوب شد.

سلطانی آزاد فیلمنامه نویس، مستندساز متعهد بر اثر ابتلا به کرونا چشم از جهان فروبست.                        

سریال‌های شبکه نمایش خانگی علاقه خاصی به تاریخ ایران پیدا کرده‌اند، به نحوی که سریال‌هایی که داستانشان در بستر تاریخ می‌گذرد، بیشترین توجه را به خود جلب کرده‌اند.

علی سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون مدتی بود که به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شده بود و امروز ۲۱ مرداد حدود پنج صبح دار فانی را وداع گفت.