• دومین فصل سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی این روزها از شبکه یک سیما در حال پخش است و با حضور بازیگران قدیمی و معرفی چند بازیگر جدید مقابل دوربین رفت.

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت تئاتر، رادیو و تلویزیون چشم از جهان فروبست.

مهران مدیری این شب ها با دورهمی در شبکه نسیم مهمان خانه های مردم است.

این سریال فاخر که به زندگی سلمان فارسی، یار ایرانی پیامبر اسلام می‌پردازد، جدیدترین اثر داوود میرباقری است که تصویربرداری آن از زمستان سال گذشته در شهداد کرمان آغاز شد.

در پی پست توهین آمیز همسر ابراهیم حامدی، خواننده لس آنجلسی درباره یکی از شعرهای محسن چاووشی، این هنرمند محبوب ایرانی در صفحه شخصی خود واکنش نشان داد.

گذشت زمان نشان داده است که مردم چه صدا‌هایی را به‌خاطر می‌سپارند و کدام جملات را در ذهن‌شان ذخیره می‌کنند. گاهی «خرمشهر آزاد شد...»، گاهی «انا لله و انا الیه راجعون...» و گاهی....

تصویر برداری فصل جدید عصر جدید بدون حضور تماشاگر آغاز می شود.

رامبد جوان به ارائه توضیحاتی درباره ماجرای سفرش به کانادا و حواشی مربوط به آن پرداخت.

در روزهای خانه‌نشینی مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه مدرسه ایران به خوبی توانست خلأ تعطیلی مدارس کشور را پر کند.

فراگیری شبکه آموزش سیما در برگزاری مدرسه تلویزیونی ایران موجب تحسین جامعه فرهنگیان کشور و خانواده‌های دانش‌آموزان شد و فصل نوینی برای تعلیم و تربیت رقم خورد.

حاجی‌بابایی گفت: با وضع کرونایی کشور که همه مردم در منازل حبس شده بودند، مجموعه شبکه آموزش سیما ایثار کردند و در خط مقدم جبهه قرار گرفتند.

«محمود شهریاری» مجری سابق تلویزیون صبح امروز (چهارشنبه) بازداشت شد.

با حکم مدیر شبکه هفت سیما، مدیر روابط عمومی شبکه هفت سیما(آموزش) منصوب شد.

مشکی کردن عکس پروفایل و اشک تمساح ریختن و لباس تیره پوشیدن در برنامه های تلویزیونی و توصیه های اینستاگرامی هیچکدام برای سلبریتی ها هزینه ندارد که اگر داشت آن‌ها همین کارها را هم انجام نمی‌دادند.

شبکه ضدانقلاب من و تو روز جمعه ۱۵ فروردین‌ماه ساعاتی پیش از پخش قسمت آخر سریال پایتخت از شبکه اول سیما، یکی از همان فیلم‌های مستهجنی که در این قسمت از سریال پایتخت از آن تقلید شده بود را پخش کرده است.