• از سلبریتی‌ها بیش از این انتظار نمی‌رود و رفتار‌های این جماعت در فضای مجازی همواره نشان داده که فرهنگ برای ایشان اساساً اولویت نیست، اما روی صحبت با مدیران فرهنگی است که سر در زیر برف کرده‌اند و برنامه‌سازی و تهیه‌کنندگی را به دست اشخاص بی‌صلاحیتی، چون سعید ابوطالب داده‌اند

خوانندگی احمد مهران‌فر در برنامه هم‎رفیق؛ تنابنده از خنده ترکید!

احمد علی نژاد (معروف به احمد فیضی) هنرمند پیشکسوت سینما، تئائر و تلویزیون ایران روز جمعه بر اثر کرونا درگذشت.

اصلاح‌طلبان قبلا در فضای مجازی غلبه داشتند، اما حالا هر روز در این فضا کتک می‌خورند و این نقطه قوت، تبدیل به نقطه ضعف آنها شده است.

تهمینه اطمینان‌مقدم بازیگر قدیمی سینما و همسر ایرج قادری درگذشت.

٤٢٢ اُمین شماره هفته نامه ۹دی با مدیرمسئولی حمید رسایی امروز شنبه 22 آذر 99 منتشر شد.

سلبریتی‌ها نه تنها در هیچ برهه‌ای باری از دوش مردم بر نداشتند بلکه همواره باعث هزینه‌هایی و یا در مقطعی نمک بر زخم هم می‌پاشند.

نماینده لردگان خطاب به بهاره رهنما؛

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارنظر بهاره رهنما درباره مردم لر واکنش نشان داد.

ویدئویی از تبلیغ مصرف الکل در شبکه سوم سیما در فضای مجازی پربازدید شده است.

سرانجام توافقات نهایی جهت ساخت «پایتخت۷» مابین مدیران سیما و تولیدکنندگان این سریال صورت گرفت و فصل جدید «پایتخت» وارد پیش‌تولید شد.

پرویز پورحسینی بازیگر مطرح و باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری و تحت مراقبت ویژه قرار داشت، صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

خبرنگار(3)

خبرنگار(3)

با مشخص شدن کاندیداتوری بیژن مقدم برای حضور در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات، جمع کثیری از مدیران مسئول رسانه‌های سراسر کشور و با سلایق مختلف سیاسی که از این فعال رسانه‌ای حمایت کرده بودند، امروز به وی رأی می‌دهند. 

نامزد نمایندگی مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: تصمیم‌گیری‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات می‌بایست براساس یک اطلس رسانه‌ای و آمایش آن در کشور باشد تا هیئت بتواند نسبت به تأثیرات تصمیم‌گیری‌های خود آگاه شود.