در راستای حضور پر شور مردم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ، صدا و سیما یک شبکه اختصاصی به هر کاندیدا در بستر تلوبیون اختصاص داده که این روزها تبدیل به بلندگوی تبلیغاتی کاندیداها در فضای مجازی شده است.

شقایق عوض زاده تهیه کننده و کارگردان فیلم بلند " بازی زندگی" گفت : فیلمبرداری فاز یک فیلم بلند بازی زندگی امروز پایان یافت و به زودی پیش تولید فاز دوم آغاز خواهد شد.

دادستانی تهران برای یک مجری، بازیگر به دلیل توهین و هتاکی پرونده قضایی تشکیل داد و به مدیر مسئول یک روزنامه تذکر داد.      

حسین تبریزی، خبرنگار پیشکسوت صداوسیما و فعال حوزه شهری که صبح روز چهارشنبه(۱۹ اردیبهشت ماه) به علت بیماری درگذشته بود، مراسم یادبود این خبرنگار پیشکسوت روز یکشنبه(23 اردیبهشت 1403) برگزار می‌شود.                        

مسعود اسکویی مجری و گزارشگر پیشکسوت رسانه‌های ورزشی درگذشت.

 ریحانه پارسا، حمید فرخ‌نژاد، مزدک میرزایی، مهناز افشار، برزو ارجمند، احسان کرمی و تعداد دیگری از هنرمندان و سلبریتی‌هایی که مهاجرت کرده‌اند هم به هر بهانه‌ای، درباره آنچه با مهاجرتشان از دست داده‌اند، حرف می‌زنند و آرزو می‌کنند که بتوانند به کشور بازگردند.

پس از انتشار اخبار مختلفی درباره سرنوشت تولید فصل هفتم سریال «پایتخت» مشخص شد فصل جدید این سریال وارد مرحله پیش تولید شده و بازیگران از مرداد مقابل دوربین خواهند رفت.

مادر ترانه علیدوستی از بیماری  سخت دخترش خبر داد و  از مردم خواست برایش دعا کنند.

آئین گرامی‌داشت و اختتامیه دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی با معرفی«چهره سال ۱۴۰۲ هنر انقلاب اسلامی» شب گذشت(چهارشنبه ۲۹ فروردین 1403) در محل حوزه هنری برگزار شد.

پیکر مرحوم رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون روز شنبه( ۱۸ فروردین ۱۴۰۳) با حضور برخی بازیگران و اهالی سینما برای همیشه در منزل ابدی بهشت زهرا(س) در خاک آرمید.

یکتا ناصر بازیگری که قبل از عید امسال مشکلات خانوادگی خود را در فضای مجازی منتشر کرد و پس از عید هم از انتشار آن از مردم عذرخواهی کرد.

رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون پس از یک دوره بستری در بیمارستان درگذشت.                            

فیلم سینمایی کمدی «مدیر» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی فرهاد نگهبان به پایان رسید.

 نمایش کمدی «بچه ارباب» با رعایت اصول فرهنگ آئینی ایران، در قالبی امروزی شده به شکلی جذاب و دیدنی هر شب تا 10 فروردین 1403 روی صحنه رفته و تماشاگر را برای ساعاتی با خود در فضایی شاد همراه خواهد کرد.

تهیه کننده و کارگردان نمایشنامه خوانی «بهترین بابا» گفت: بعد از چندسال فاصله از دنیای تاتر به خاطر فیلمسازی، فرصتی شد که با عده ای از همکاران هنرمند تاتر دور هم جمع شده و یک نمایشنامه خوانی را آماده کنیم.

در این ویدئو صحبت‌های این خواننده تا حدودی کلیت ماجرای آمدن معین به ایران را روشن می‌کند.