• بزک چهره ابتذال شبکه نمایش خانگی؛

    انتشار سکانس‌های بحث‌برانگیز که القای فضای جنسی و شوخی‌های اروتیک است در دو سریال شبکه نمایش خانگی، نشان می‌دهد تا چه حد این فضا بدون نظارت رها شده و حتی نظارت‌های ظاهری نیز نتوانسته است از حجم مسائل غیراخلاقی این حوزه بکاهد.  

«کریم اکبری مبارکه» بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت. 

اکبر عالمی پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران پس از عمری خدمت به فرهنگ ایران و کوشش در حفظ و ارتقای هنر به ویژه سینمای ایران بدرود حیات گفت.

انتشار تصویری که کادر پزشکی بیمارستان جم به شجریان ادای احترام می‌کردند جعلی درآمد.  

مراسم تشییع استاد محمدرضا شجریان صبح امروز در آرامگاه فردوسی مشهد با حضور هنرمندان، جمعی از مسوولین و دوستداران ایشان برگزار شد.                                

در پی درگذشت محمدرضا شجریان استاد موسیقی سنتی ایران، چهره‌های مشهور با انتشار تصاویری از وی در صفحه‌های شخصی خود یاد او را گرامی داشتند


همایون شجریان با انتشار تصویری سیاه نوشت: خاک پای مردم ایران به دیدار معشوق پرواز کرد.

دعوای لفظی این دو بازیگر از آنجایی شروع شد که سحر زکریا در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشته بود: «روزی که از این دنیا برم لطفا سر جنازه‌ام نیایید عینک‌های آفتابی گران قیمت‌تان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید».


آتنه فقیه نصیری بازیگر با استعداد کشورمان در سریال شمعدونی متوجه شد که بیماری ام‌اس دارد و به مدت سه سال از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

روسیاهی ماجرا نیز می‌ماند برای مهناز افشار، ترانه علیدوستی و ... که حمایت از یک قاتل دیگر را به کارنامه‌شان اضافه کردند.


رادیو فردا می‌گوید پلیس ترکیه یکی از عناصر فراری ایرانی را به خاطر اقامت غیرقانونی بازداشت کرده و ممکن است او را به ایران تحویل دهد.

شب گذشته برخی فعالان رسانه‌ای مدعی تغییر جنسیت محمدرضا فروتن شدند.

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه با واکنش به مسافر هتاک به مازندرانی در فضای مجازی، گفت: امثال محمدرضا جباری با چه قیمتی می‌خواهند توجه دیگران را به خود جلب کنند؟

فیلمی از مداحی جدید بهنام بانی در یک هیئت را مشاهده می‌کنید.

تصویری از ماشین لاکچری احسان علیخانی در فضای مجازی پخش شد و سر و صدای زیادی به پا کرد.

بهمن مفید بازیگر قدیمی سینمای ایران امروز در سن ۷۸ سالگی بر اثر سرطان ریه درگذشت.                

سریال‌هایی که روی سریال‌های ترکیه‌ای را سفید کرده‌اند و از ابتذال فراتر رفته‌اند و از عشق مثلثی به عشق مربعی رسیده‌اند!