زنده یاد محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون و همسر مهوش وقاری(بازیگر) بود.

«بیژن مقدم» کارشناس و فعال رسانه‌ای با تشریح برخی مزایا و معایب "کلاب‌هاوس" تاکید کرد نباید شبکه‌های اجتماعی نوپدید را ترد یا نفی کرد بلکه باید به آنها زمان داد تا پتانسیل‌های خود را آشکار کنند و اگر مزایای آنها بر معایب چیره‌شد از آنها بهره برد 

 «سیداحسان قاضی زاده هاشمی» عضو شورای نظارت بر صداوسیما گفت: این شورا در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان خواستار توضیح درباره دلایل توقف  پخش سریال «گاندو ۲» شده است.                                    

مادر خانم نامداری روز شنبه بعد  از دو روز بی‌خبری از او به منزلش در غرب تهران رفته و در داخل خانه جسد او را پیدا کرده است.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد «آزاده نامداری» مجری و بازیگر، صبح امروز -دوشنبه 9 فروردین ماه- در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار شد.

اگر می خواهید یک روز همراه گروه تولید این سریال باشید و تمام اتفاق ها و حواشی مربوط به پشت صحنه سریال نون خ را از نزدیک دنبال کنید در این گزارش همراه ما باشید.

تاخیر در پخش سریال «گاندو2» منجر شد بخش خبری ساعت 22 شبکه سه سیما با تاخیر روی آنتن برود.

در میان هنرمندان کشورمان برخی همسر خارجی دارند و سالهاست که زندگی مشترکشان در کنار هم ادامه دارد.

پس از ارسال پیامک نوروزی حسن روحانی، الناز شاکردوست به این پیام واکنش نشان داد.                

خبرنگار(2)

خبرنگار(2)

نیکولاس کیج ۵۷ ساله و دوست دخترش ریکو شیباتا ۲۶ ساله در مراسمی کوچک و خصوصی در لاس وگاس ازدواج کردند!

روابط عمومی شبکه اول سیما خبری را مبنی بر این که این سریال از امشب روی آنتن می‌رود در اختیار نمایندگان رسانه‌ها قرار داد اما پس از ساعتی اعلام کرد که پخش این سریال به زمانی قبل از عید نوروز موکول شده است.                            

خبرگزاری رویترز تصاویری از برگزاری هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب را منتشر کرد.

فرج‌الله سلحشور با اینکه بیشترین سهم در جذب مخاطب جهانی برای آثار ایرانی را داشته، همواره از سوی جریان روشنفکری مورد بی‌مهری قرار گرفته است و اکنون نیز پنجمین سالگرد فوت این هنرمند شایسته در سکوت رسانه‌های سینمایی سپری می‌شود. 

مبینا نصیری مجری تلویزیون با انتشار تصاویری خبر از ازدواجش با مهدی توتونچی را داد.