چهره های که همواره خود را حامی ایران معرفی کرده و حضور در مراسم حج را پر کردن جیب اعراب می خوانند، حالا برای اجرای کنسرت به عربستان سعودی می روند!

رایگانی درباره ماجرای تبلیغ شربت پیشگیری از ویروس کرونا در فضای مجازی توسط یکی از سلبریتی‌ها توضیحاتی داد.

پزشک معالج محمدرضا شجریان گفت: ایشان اکنون به کمک دستگاه تنفس می‌کنند و نسبت به دیروز ۱۰-۱۵ درصد وضعیتشان بهتر شده است ولی شرایط عمومی مناسبی ندارد.

در پی درج مقاله ای تعجب برانگیز و تأسف بار در روزنامه اطلاعات در تجلیل از پیشوای منحرف و درگذشته‌ی فرقه انحرافی و سیاسی صوفیه یعنی نورعلی تابنده، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان شیعه در یا ...

نامزد‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در بخش سودای سیمرغ معرفی شدند.

نامزدهای بخش «سودای سیمرغ» سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در حالی اعلام شد که فیلم «شنای پروانه» با نامزدی در ۱۲ بخش بیشترین شانس شکار سیمرغ را از آن خود کرد.

چگونه در مقابل حجم گسترده توهین و لجن پراکنی عده‌ای قلیل به مردم و انقلاب و اسلام و ارزش‌های کشور، سکوت کرده و بعضا دستخوش‌های کلان اعطاء می‌فرمایید؟

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، برخی افراد با گرفتن ژست مخالف نظام، سعی کردند از این نمد برای خود کلاهی بافته و با کمک کشورهای خارجی و پول های گزافی که آنها خرج می کنند، در ایران به قدرت برسند.

"ولی الله شیراندامی" پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون عصر امروز پس از سال‌ها تحمل بیماری در سن 88 سالگی درگذشت.

رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه گفت: تدوین پیوست رسانه‌ای برای مدیریت مسئولانه مخاطرات و بحران ها و کاهش تلفات و خسارت‌ها ضروری است.

با آغاز پیش‌فروش بلیت‌های سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر، مردم ظرف چند دقیقه بلیت‌های این جشنواره را خریدند تا کسانی که به دنبال تحریم فجر بودند با بی‌اعتنایی مردم روبه‌رو شوند.

محقق و اندیشمند جوان شیعه در یادداشتی در صفحه رسمی توییتر خود پرده از چهره نفاق برخی از سلبریتی‌های معلوم‌الحال برداشت.