یراحی به حق خواننده خوبی است، اما همیشه در آن میانه‌ها مانده؛ در حالی که او می‌خواست آن بالاها باشد... سودای بودن در صدر را داشت؛ سودایی که از راه سالم و فعالیتِ عادی و قانونی هرگز دست یافتنی نبود برای یراحی.

عکاسی یکی از مهمترین اختراعات بشر در قرن نوزدهم بوده است. از آن هنگام که لوئی داگر در پاریس تابستانی فرایند خود را علنی نمود تا امروز، عکاسی راه درازی آمده است؛ تغییرات زیادی به خود دیده و روز به روز بر ضریب نفوذش در میان مردم و جوامع افزوده شده است.

نصراللهی استاد رسانه: رسانه‌ها از سرمایه اندوخته شده علاوه‌ بر جذب مخاطبان و اثرگذاری بر آنان، کی وکجا خرج و هزینه می‌کنند‌؟

رئیس دانشکده علوم اجتماعی ارتباطات و رسانه فهم نادرست از مصلحت و نداشتن اجماع مسئولان و رسانه‌ها بر سر منافع و امنیت ملی را مهمترین چالش خبرنگاران در سوژه‌یابی و سوژه‌پردازی در ایران دانست .                                    

هادی ابراهیمی:

ایجاد فرصت‌های تبلیغاتی برای داوطلبان نمایندگی مجلس توسط ریاست رسانه ملی، برگ برنده انتخاباتی نظام در راستای شکست استراتژی تحریم انتخابات از سوی بیگانگان و معاندان است.

کارگردان سینما در باره آخرین کارگردانی مهران مدیری گفت: مدیری قصد دارد در ادامه تغییراتی که در رویکرد بازیگری خود به وجود آورده، رویکردش در کارگردانی را نیز تغییر دهد.

 ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما امروز پنجشنبه ۲۹ تیرماه دار فانی را وداع گفت.

خسرو امیرصادقی، بازیگر و تهیه‌کننده مازندرانی سینمای ایران در سن 65 سالگی درگذشت.

"محمد صادقی" بازیگری که با انتشار فیلمی از خود مأموران پلیس را تهدید کرده بود، دستگیر شد.

پایگاه خبری راه شلمچه، درگذشت همشیره مدیر مسئول روزنامه کیهان را به خانواده حسین شریعتمداری تسلیت گفت.

باقرپور؛

«آيا ملت‌‌ها مي‌توانند برای کاهش بحران‌ها و افزایش امنيت برقراری صلح، متكی به رسانه‌ها باشند؟» و يا اینکه «رسانه‌ها در خدمت بحران خواهند بود؟»

آئین گرامی‌داشت مرحوم «حسین کنفی» با حضور خانواده و همکاران وی در مسجد امام خامنه‌ای حوزه هنری برگزار شد. 

فریماه فرجامی بازیگر مطرح سینمای ایران در دهه‌های شصت و هفتاد درگذشت.

شقایق عوض‌زاده کارگردان فیلم «دست پخت مامان»گفت: سعی کردیم با ساخت این فیلم کمی از دنیای مجازی فاصله گرفته و حقیقت را با چیزی غیر از لایک و کامنت، بلکه در دنیای واقعی و با محبت های کوچک واقعی به هم هدیه دهیم.

وزیر کشور در باره فیلتر شبکه‌های اجتماعی در ایران خبر مهمی داد.