سحر قریشی و امیر تتلو دو چهره جنجالی فضای مجازی هستند که هر کدام دارای حاشیه‌های فراوانی بوده و هستند.

«اعتراف»  نام تله فیلم جدید شقایق عوض زاده میباشد که شامل اعترافات افراد مختلفی ست که در حضور یک روانشناس برای فرار از مشکلاتشان، در ذهن خود دست به جرم و جنایت می‌زنند، در حالی که به خود و زندگی خود بدهکارند.

نیوشا ضیغمی با سریال «بی‌نشان» روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«ستاره معصومی با استوری‌هایی که می‌گذارد، دایم در حال یادآوری به کاربران است که ما در برج سکونت داریم!»، «به دلیل همین حواشی همیشگی همسر مهدی قائدی است که این فوتبالیست این قدر افت کرده!» و ... .

اسماعیل شنگله، بازیگر پیشکسوت کشورمان بر اثر ابتلاء به کرونا در سن 86 سالگی درگذشت.

خبر تغییر جنسیت شهره لرستانی ابعاد جدیدی به خود گرفته است.

 «مازیار فلاحی» خواننده ایرانی که چندی پیش گفته می‌شد برای همیشه از ایران رفته نیز در شبکه انگلیسی من‌وتو دیده شد!               

با مجموعه اقدامات فنی و اطلاعاتی چند ماهه پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه، ادمین های سه کانال تلگرامی دستگیر شدند.

حسن عباسی در اجتماع مردم رشت با اشاره به فرمایشات امام راحل مبنی بر اینکه اگر به دین ما ضربه بزنید، دنیایتان را نابود خواهیم‌کرد، گفت: وارد حریم دین ما شدید، با دین و اعتقادات ما شوخی و توهین کردید، به مشهد الرضای ما توهین کردید ما هم ریشه سلبریتی گرایی فریب خورده را در این مملکت می‌زنیم.

برخی از سلبریتی ها در دوره جوانی با زندگی غیر متعارف خود باعث جلب هزاران نگاه می شوند!

فیلمبرداری فیلم «گاو» با تأثیرپذیری از فیلم «گاو مش‌حسن» و به کارگردانی و تهیه کنندگی شقایق عوض‌زاده به مراحل پایانی رسید.

محمدصادق باطنی:

مدیر شبکه امید فراگیر شدن سرود «سلام فرمانده» را تجربه بسیار موفقی دانست و اضافه کرد: این اثر همه حدود ۳۸ هزار میلیارد تومان بودجه‌ای را که سال گذشته برای تولید محصولات فرهنگی برای فرهنگ کشور هزینه شد به چالش کشید.

رضا صفایی‌پور، بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون از بیماری لاعلاج خود پرده برداشت.              

با حکم محسن برمهانی معاون سیما مدیران شش شبکه تلویزیون منصوب شدند.

یکی از اهالی رسانه و از مدیران جشنواره‌ی فیلم فجر اخیر، در توییتی که نام وزیر ارشاد پای آن دیده می‌شود، از برگشت معین به ایران و برگزاری کنسرت نوشت.

کسی که در لابی سالن سینما، با دوربین روشن شروع به مؤاخذه و بازجویی پرستویی می‌کند که با قاسم سلیمانی چه ارتباطی داری، عضو سابق تیم ملی جودوی ایران است که سال ۸۸، ملیت ایرانی خود را کنار گذاشت و با پناهندگی به امریکا، ذیل پرچم این کشور وارد مسابقات شد و از همکاران مصی علینژاد محسوب می‌شود.