بیانیه سازمان پزشکی قانونی در خصوص علت فوت مرحومه مهسا امینی صادر شد.

مرغ دلم شور و نوا می کند
ذکر علی بن رضا می کند
می پرد و می رود از سینه ام
آه که عشق تو چها می کند

 در شب رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) آش شله‌قلمکار نذری در محله دروازه شمیران تهران پخته و در بین اهالی محل توزیع می‌شود. 

مرحوم ميرزا وقتى اين صحنه را مى بينند به قدرى نگران مى شوند كه فرياد مى زنند و مى گويند كه: خدايا اين وضع به كجا خواهد انجاميد؟

این افراد توسط ماموران پلیس متوقف شده و اطراف آنها را احاطه کرده‌اند تا در انظار عمومی رویت نشوند.
 تصاویر این گزارش از شهرهای رشت، شیراز، اصفهان، سنندج، کرج، قزوین، زنجان، یزد، تبریز، قم، بندرعباس و همدان عکاسی شده است.                 
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران خبر داد:

عبدالمهدی حق شناس با بیان اینکه در مقابل دروغ پراکنی و اخبار جعلی رسانه‌ های معاند، خبرنگاران و رسانه های مسئولیت سنگینی دارند گفت: هر چند عاشقان مکتب حسینی (ع) نه به امید پذیرایی و گردشگری و لذت جویی، بلکه برای درک مصائب کاروان اسرای کربلا و اجر معنوی این زیارت به این سفر می روند ...

 امروز(شنبه 26 شهریور) مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی، با حضور اقشار مختلف مردم از میدان امام حسین (ع) به سمت حرم عبدالعظیم حسنی برگزار شد.

امیری سوادکوهی:

حجت‌الاسلام‌ امیری سوادکوهی از محققان و نويسندگان جوان شیعه طريق الحسین علیه السلام را راه نجات بشریت دانست و کربلا را پناهگاه امنی برای همه ی پیروان ادیان و مذاهب معرفی کرد.

بر اثر برخورد یک ون با یک تانکر حمل سوخت در منطقه شوملی در استان بابل عراق ۱۱ نفر از افراد سوار بر ون کشته شده اند و سه نفر از آنها زنده اما مصدوم هستند.

مهمان نوازی مردم عراق مثل همیشه از جان و دل است. اگر کم و کسری است از نحوه خدمات دهی دولت این کشور است. البته جمعیت زائران بسیار است و ترافیک انسانی به وجود آمده و قطعا اینگونه خدمات دهی دولت عراق عامدانه نیست.

با نزولی شدن و گذر کشور از موج هفتم کرونا، بیش از ۹۰ درصد از شهرهای کشور در وضعیت زرد و آبی قرار گرفته اند.

میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین از منتفی شدن سفر زمینی اربعین خبر داد و گفت: برای سفرهای هوایی هیچ ممنوعیتی قائل نشدیم.                                    

حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی: زیارت اربعین به ما می آموزد حقیقت دین خود را از که طلب کنیم که مبادا حتی به نام امام حسین علیه السلام، ما را همنشین اردوگاه یزید نکنند.

امیری سوادکوهی:

در آستانه ایام اربعین حسینی و آغاز سیل حرکت عاشقان امام حسین(ع) از اقصی نقاط جهان به سمت کربلای معلی،  محقق و نويسنده جوان شیعه در یادداشتی به عظمت و شکوهِ این امر مهم پرداخت و همگان را به زیارت سیدالشهداء ارواحنافداه و مددرسانی به آن حضرت فراخواند.

حجت‌الاسلام امیری سوادکوهی: جاده های رؤیایی مسیر اربعین، همان بیابان های بی کسی است که روزی میزبانش خار مغیلان، العطش کودکان، گرمای بی امان و سرمای سوزان بود که حرامیان حرمت پاهای تاول زده ی کودکان و قلب بریان و گلوی خشکِ زخمی اهل کاروان را نگه نداشتند.

شهید مدافع حرم، سردار ابوالفضل علیجانی سحرگاه امروز در سوریه به شهادت رسید.

امیری‌سوادکوهی: عده ای به بهانه ی انسانیت و کمک به فقرا، برخی در تریبون مذهب، بعضی در لباس روشنگری و دیگری با نقاب روشنفکری ، هر کدام در وادی خود، به نام آزادی، شرف و انسانیت بر آیین حسینی می تازند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه‌ قضاییه در آئین تجلیل از خانواده معظم شهدای مدافع حرم و آزادگان سرافراز دستگاه قضایی با بیان اینکه در قبال خون پاک شهدا مسئول هستیم، گفت: بانک اطلاعاتی یکپارچه ایثارگران قوه قضائیه در حال تکمیل است.

حسن از لُرهای باغیرت اردوگاه بود و زیر بار حرف زور بعثی‌ها نمی‌رفت. همین که گروهبان به من حمله‌ور شد، حسن صدای بی‌رمقش را توی حلقش جمع کرد و فریاد زد: «حرامی! برادرم رو ول کن». عرب‌ها، زشتی معنای حرامی را بهتر از ما عجم‌ها می‌فهمیدند.