جلسه هیات مجمع خیرین کشور، با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره در دفتر مرکزی برگزارشد.


امیری سوادکوهی:

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی به مطالب غیر علمی ادیب یزدی در مراسم بزرگداشت مرحوم حجت‌الاسلام سیداحمد نجفی واکنش نشان داد و سخنان غلوآمیز و احساسی او را منشاء ایجاد انحراف در میان مردم دانست.

 نایب رئیس کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه از 3 اصلاحیه مهم در قانون سربازی خبر داد.                

همزمان با کاهش دما در کشور و فعال شدن سامانه‌های بارشی، پای برف به شهرستان‌های کشور باز می‌شود.

 این روزها انگار آب و هوا هم سر جنگ دارد، ول‌کن ماجرا نیست، از یک طرف آن قدر هوا گرم می‌شود که ضخامت لباس‌هایت را کم می‌کنی و هنوز لحظه‌ای نگذشته که سوز سرما با وجود پوشیدن سویشرت همچنان برقرار است، شاید شما هم جز نفراتی هستید که آمار سرماخوردگی‌تان در این یک ماه اخیر به بیش از سه بار رسیده است، خب! در این شرایط چه کار کنیم که دچار سرماخوردگی‌های مکرر نشویم؟

یادواره شهدای ‌پرستوهای مهاجر به همت پایگاه مقاومت شهید جمال حدادی و حوزه مقاومت بسیج 187 شهید رضا چراغی در مسجد خاتم‌الاصیا(عج) محله نظام آباد تهران برگزار شد.

در پی آتش‌سوزی مرگبار شب گذشته در یک مراسم عروسی در شمال عراق، استاندار نینوی یک هفته عزای عمومی اعلام کرد و رئیس جمهور دستور آغاز تحقیقات در خصوص این حادثه را صادر کرد.                                    

امیری سوادکوهی:

شام غریبان امام زمان ارواحنافداه را چون شام غریبان حسینی حرمت بنهیم و در مقابل، روز جشن جهانی نهم ربیع الاول که عیدالله الاکبر غدیر ثانی است را پاس بداریم.

از وزیر آموزش و پرورش و مدیران این وزارتخانه این انتظار می رود که در روزها و ماه های آینده در مصاحبه ها، سخنرانی ها و جلسات، پاسخگویی به این موارد را در دستور کار خود قرار دهند.

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: یک کارخانه پسماند سوز در تهران همانند سه کارخانه پسماند سوز شمالی در حال احداث(رشت، ساری و بهشهر) مجوز محیط زیست را از مراجع زیر صلاح نگرفته‌اند.

قیام‌های متعدد علویان و فاطمیان در گوشه گوشه جهان اسلام موجب شد تا مأمون عباسی، ترفندی را به کار گیرد تا ضمن سرکوب قیام‌ها، امام رضا(ع) را در شرایطی قرار دهد که انتخاب هر یک از دو گزینه اصلی به معنای «کیش و مات» شدن امام‌(ع) باشد

کارشناس رسانه‌ای در باره سهولت پیاده‌روی اربعین امسال نسبت به سال‌های گذشته را تشریح کرد.

امیری سوادکوهی:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان شیعه در مقاله ای مهم و قابل توجه، به یکی از رویدادهای مهم تاریخ پرداخت و علمای جهان اسلام را به تأمل و تدبر در این فاجعه ی بزرگ تاریخ دعوت کرد.

از چهار جهت خانه هر کس تا چهل خانه همسایه ‏اند. چون این عدد تمام شد گویا از عالم هم جدا گشتند و تأویل آن در مناسبت و جوار از جهاتِ قواى اربعه است، که عقلیّه و وهمیّه و شهویّه و غضبیّه است.

شرکت ترانه‌های شفابخش طبیعت ﺑﻪ ﻋﻨﻮان اوﻟﯿﻦ ﻧﻤﻮﻧﻪی تولید داروی اﯾﺮاﻧﯽ ﺑﻪ دﻟﯿﻞ اﺛﺮﮔﺬاری ﭼﺸﻢﮔﯿﺮ و ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳب آن ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ کالای مشابه خارجی علاوه بر ارز آوری و جلوگیری خروج ارز از کشور، ﺑﺎزﺧﻮرد ﺑﺴﯿﺎر ﻣﻄﻠﻮﺑﯽ از ﻃﺮف ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﺼﺮفﮐﻨﻨﺪﮔﺎن و بیماران درﯾﺎﻓﺖ ﻧﻤﻮده است.

رئیس مرکز کنترل عملیات هلال احمر در کشور عراق از تصادف دو دستگاه ون در محور کاظمین ـ سامرا و جان‌باختن ۱۹ نفر در این حادثه خبر داد.

رئیس هئیت مدیره و قائم مقام سازمان تامین اجتماعی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول در تهران، در جریان آخرین وضعیت پروژه‌ها و دستاوردهای شرکت نفت ایرانول قرار گرفتند.

یک استاد اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران برای مردان ۵۰ سال به بالا توصیه‌های مهمی کرد.

فردی که با ادعای ارتباط با مسئولین عالی دستگاه قضائی اقدام به سوءاستفاده مالی و غیراخلاقی از مراجعین می‌کرد، دستگیر شد.


رئیس مجمع  خیرین  کشور گفت: طرح نذر تخصص برای دانش آموزان (دارای بیماری صعب العلاج) در شهرستان پیشوا آغاز شده است و  در ادامه نیز با همکاری سازمان نظام پزشکی در کل کشور گسترده می شود.