وزیر بهداشت در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشت: شاید دو هفته تعطیلی جدی و برخورد محکم با شکستن پروتکل‌ها بتواند تا حد قابل توجهی از چرخش ویروس و بار بیمارستان‌ها و فشار نفس‌گیر بر همکاران ما بکاهد.

هر ماه تولد سمبل یک نماد است، نمادی که از عناصر زمین، هوا، آتش یا آب نشات گرفته است. این نماد ها می توانند بر زندگی و رفتار انسان ها تاثیر بگذارند. با دانستن دلیل بروز عادت های بد، می توانید راحت تر آن ها را ترک کرده و به عادت های خوب رو بیاورید.

پیش از ظهر امروز کسبه دو پاساژ علاء الدین و چارسو در خیایان جمهوری در اعتراض به مشکلات ناشی از قطع برق در مقابل این دو پاساژ تجمع کردند.

چرا اعتراض مردم خوزستان آنقدر دیر شنیده می‌شود که کار به خیابان می‌کشد؟ رسانه‌ها کجای کار را اشتباه رفته‌اند؟ قاعده‌ اعتراض خیابانی چیست؟ اعتراض خیابانی اصالت دارد و سودش بیشتر از ضررش است یا باید کار به نحوی پیش برود که اصلا نیازی به چنین اعتراضی نباشد و اعتراض‌ها پیش‌تر و بهتر از مجاری دیگری شنیده و مرتفع شود؟

مادری در بابل زندگی می‌کند ضمن درمان بیماری سخت دو فرزند خود، برای معیشت روزانه خود هم به ستوه آمده و چشم انتظار گشایشی است.

امیری سوادکوهی:

محقق و اندیشمند جوان شیعه همزمان با فرارسیدن عیدبزرگ غدیر در مقاله‌ای نوشت: اگر از ولایت و حقیقت سیره ی امیر غدیر فاصله گرفتیم، بازار فسادهاى مالى و اخلاقى، چنان گرم مى شود كه برخى، همه چيز را به فراموشى مى سپارند و حتى انسانيت را زير پا قرار مى دهند.

درمان جدید سرطان پستان باعث، به سرعت نه تنها تومور‌های اولیه را تا سطح غیرقابل شناسایی کاهش می‌دهد، بلکه با موفقیت با متاستاز‌ها نیز مبارزه می‌کند.

پس از اینکه کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از تعطیلی شش روزه کرونایی مسئولیت عواقب آن را متوجه وزیر کشور دانست، مشاور وزیر بهداشت هم  با انتشار توئیتی تعطیلات شش روزه را انتقاد کرد و تبعات آن را نگران‌کننده توصیف کرد.

 چین سریع‌ترین قطار جهان رونمایی کرد. در حال حاضر، این سریع‌ترین وسیله نقلیه زمینی جهان محسوب می شود.                 

زمانی فعال مدیریت شهری گفت: شوراها باید از سیاسی کاری اجتناب کرده و به سمت تخصص گرایی و استفاده از نخبگان حوزه مدیریت شهری روی آورند.

اینستاگرام سایت رهبر انقلاب در پستی به مشکلات کم آبی در خوزستان واکنش نشان داد.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور یگان امداد نیروی انتظامی بندر ماهشهر را شهید و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.            

 قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا اطلاعیه‌ای درباره جزییات تعطیلی و اعمال محدودیت‌ها در پایان هفته جاری صادر کرد.                 

اوضاع پایتخت، اما به دلیل تراکم بالای جمعیتی خاص‌تر از سایر نقاط است و قرمز شدن تهران و البرز می‌تواند در مدت زمان کوتاهی به سیاهی برسد. بر این اساس باید با تدابیری جلوی پیشرفت بیشتر دلتای هندی را گرفت.

یکی از راه های آگاهی از میزان سلامتی بدن مراجعه به پزشک است اما راه های دیگری هم وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه در 30 ثانیه از سلامت بدن خود باخبر شوید.

 بر اساس اعلام وزارت بهداشت، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۴۶۴ هزار و ۵۵ نفر رسید.                                    

شورای شهر تهران چهار سال کار نکردن را با برخی رفتارهای مشکوک در هفته‌های پایانی جبران می‌کند.

 با شناسایی دختران نوجوانی که در پارکی در اصفهان با هم درگیر شده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود معلوم شد که دور همی آنها یک قرار در فضای مجازی بوده که به خاطر اختلاف و کل کل در فضای مجازی به درگیری کشیده شده است.

به نظر می‌رسد در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در زاهدان، نمکی، وزیر بهداشت در حین درگیری لفظی با مالکی گویا اظهاراتی شنیع را به زبان می‌آورد.

کرونا دلتا نوع جدید و پیشرفته تر ویروس کرونا می باشد که قدرت انتقال بیشتری نسبت به کرونای معمولی دارد، اما علائم کرونا دلتا در افراد مختلف چیست؟

در کنار ناکارآمدی مدیریت، تفکر محروم‌ستیز و حاشیه‌گریز حاکم بر دولت روحانی منجر به تشدید نارضایتی‌ها شده است نمایندگان خوزستان در مجلس درباره ماهیت سوءمدیریت در مسأله کم‌آبی استان ابراز نگرانی کردند؛ بوی فتنه می‌آید...