خبر‌های رسیده شهرداران مناطق ۸ و ۲ تهران همچنان بازداشت هستند.       

تلاش‌ها و تحقیقات برای کشف رمز و راز ویروس کرونا که بیش از ۹۱ میلیون نفر را در سراسر جهان آلوده کرده، ادامه دارد.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از اواخر وقت روز چهارشنبه ۲۴ دی و طی روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط غرب و شمال غرب بارش برف و باران داریم.

می گویند این میوه عصاره ای دارد که می تواند در برابر عفونت مقاومت کند و شما را از ویروس کرونا دور کند.

در سالروز عملیات افتخار آفرین کربلای 5 سردار علی اکبرنژاد، یاد یکی از فرماندهان همرزم شهیدش را زنده کرد.

یک بنای تاریخی بابل و در سایه سکوت مسئولان در آستانه فروپاشی کامل قرار داد.

پایان التهابات مدیریتی:

هرچند در ابتدای مسئولیت وی، پرداختن به مسائل شهرداری ساری و الویت هایی که سرپرست این نهاد باید بدان توجه کافی داشته باشد، کمی زودهنگام است اما قطعاً استفاده کابردی از تجارب مدیران کارکشته و جوان این نهاد که سالها در مناصب مختلف ایفای وظیفه کرده اند می تواند نقطه اتکای مناسبی برای پیشبرد برنامه های مرادی باشد.

کارشناس امور شهری و شوراها مطرح کرده است:

شعبان وفایی نژاد ادامه داد: امروز ساری را به عنوان پایتخت اختلاس کنندگان در کشور معرفی کردند؛ معمار اصلی اختلاس کنندگان در شهرداری هنوز به مردم ساری معرفی نشده و بر همین اساس شهروندان اعتمادی به شهرداری ندارند

سشوار وسیله ای بسیار کاربردی برای خشک کردن موها می باشد که باید نکات مهمی را در خرید یک سشوار مناسب با توجه به نیاز و نوع موهای خود انتخاب کنید.

عضو شورای شهر تهران گفت: به دلیل تشدید آلودگی هوا در پایتخت باید جلسه فوری جهت جلوگیری از مرگ و میرها بر اثر آلودگی هوا میان نمایندگان مجلس و دولتی‌ها تشکیل شود.

کتاب نفیس «اهتزاز علم عزای حسینی بر دوش دلدادگان» به قلم جمعی از محققان و اندیشمندان حوزه علمیه قم و اصفهان منتشر شد و در آن مقالات علمی و اشعار شعرای برجسته ی ایران نیز به رشته تحریر در آمده است .

با این ده کت و شلوار و برندهای دوزنده این لباس‌های مجلسی را آشنا شوید.

سال نو میلادی و جشن کریسمس از ایام بسیار مهم برای مسیحیان جهان می باشد و با دانستن “فرق سال نو با کریسمس” می توانید به نحو احسن این ایام را تبریک بگویید.

  اگر این ۹ نشانه را که در این مطلب آمده دارید یعنی زود پیر خواهید شد و باید در سبک زندگی خود تجدید نظر کنید.                 

مدیرکل پست هرمزگان، به دلیل انتشار یک کلیپ خارج از عرف رفتار یکی از مدیران زیر مجموعه در ساختمان اداری این اداره کل عذرخواهی کرد.

قانون تغییر ساعت رسمی کشور منسوخ و ساعت رسمی کشور به قبل از این قانون برمی‌گردد.                    

 بابا وانگا ملقب به «نوستراداموس بالکان» که تاکنون چندین مورد از پیشگویی‌های او به حقیقت پیوسته است، پیش از مرگش برای سال ۲۰۲۱ نیز چند پیشگویی مهم انجام داد. 

قاضی و بازپرس سیلی‌زننده به گوش سرباز چه کسی بود و چرا نامی از وی در رسانه‌ها گفته نشده‌است؟ 

با اعلام یک کارشناس محیط زیست و طبق قانون هوای پاک، تهران باید تعطیل شود.