سخنگوی وزارت بهداشت مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور را ۵۹۶ هزار و ۹۴۱ نفر اعلام کرد.

 در مطالعه‌ای جدید مشخص شده است، دارویی که برای بیماران قلبی مفید است، احتمال مرگ و شدت بیماری کرونا را کاهش می‌دهد.  

عضو شورای شهر ساری مطرح کرد:

عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه هدف مجموعه شورا کمک به افزایش سطح توانمندی سازمان عمران است، گفت: تلاش های این مجموعه در عمران و آبادانی شهر ساری محسوس و اثرات بسیاری را در جلب رضایت شهروندان از شهرداری داشته است.

در وضعیت کنونی کشور که تحریم های استکبار جهانی باعث بروز مشکلات معیشتی برای مردم کشور شده است نیاز است کلیه شوراهای اسلامی شهرها و روستاها خود را به دست افرادی کاردان، متخصص و دارای سلامت مالی بسپاریم که در عین کاردانی، آشنا به قانون و قادر به ارائه راهکاهای قابل عمل در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... باشند

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در پایتخت گفت: در تهران شرایط کاملا متفاوت و سخت تری را انتظار داریم.

سنگ پای تمام عیار:

باید یادآور شویم که در مدیریت قبلی این نهاد صدور پروانه ها بعضاً سلیقه ای و برخی از ساخت و سازها بدون مجوز و صرفاً با مماشات غیرمنطقی مدیران وقت صورت می گرفت...

مرز میان دخالت و حمایت؛

اگر شما این جمله را اینگونه در ذهنتان تحلیل کنید: «تو ولخرجی. به فکر جیب فرزند من نیستی. فرزند من صبح تا شب زحمت می‌کشد و تو حتی آشپزی نمی‌کنی و اجازه نمی‌دهی هزار تومان پول در جیبش بماند. تو به فکر پس‌انداز نیستی. تو آینده‌نگر نیستی. تو مورد تأیید نیستی و...

سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: بر اساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی در ۴۳ شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند، از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال می‌شود و در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا بر این باورند که برخی از دهان شویه‌ها و شامپو‌های کودکان می‌توانند ویروس کرونا را بی اثر کرده و حتی از بین ببرند.

پاسخی بر اظهارات یک عضو صفرکیلومتر شورای شهر:

آیا شما که مرید عملگرایان هستید از حراج و بذل و بخشش املاک شهرداری از سوی دوستانتان به پیمانکاران خبر دارید؟! آیا خبر دارید که برخی مدیران قبلی برای چپاول اعتبارات این دستگاه، سهم شرکت های خاص پیمانکاری را به نام همسرانشان ثبت می کردند

خاضعانه و در کمال ادب و احترام مراتب قدردانی خود را ازخانواده های معظم،نجیب و صبور شهدای عزیز مدافع حرم کربلای خان طومان را اعلام میدارم.

ردپای مشهود اعضای شورای شهر:

این ادعا از آن جهت قابل اتکا به شمار می رود که منتخبین مردم ساری در پارلمان شهری در تمامی اسناد چرخش و گردش این تیم از بالاترین مقام شهری تا معاونین و مدیران حاضر، ناظر و نقش داشته اند

گفتم که عمر ماه صفر رو به آخر است
دیدم شروع محشر کبرای دیگر است

مرحومه فرمهینی‌فراهانی بانی پخت آش نذری شله‌قلمکار در آستانه سالروز رحلت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام حسن مجتبی (ع) به رحمت خدا رفت و امسال این مراسم برگزار نمی‌شود.

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گفت وگوی زنده تلویزیونی اظهار کرد: موارد ابتلا به کووید ۱۹ و موارد مرگ و میر در چند هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

بانوی مکرّمه، عابده، حاجیه خانم انصاری متعلقه فقیه عالیقدر آیت الله العظمی حاج شیخ مرتضی انصاری(ره) دارفانی را وداع کرد.

عباس رجبی شهردار این شهر با کرمانیان رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

پایان این بساط چه زمانی است:

تمام کسانی که طی ماه های اخیر به اتهام اختلاس، حیف و میل و غارت اموال عمومی در شورای اسلامی شهر و شهرداری ساری بازداشت شده اند، پس از مدت کوتاهی با قرار وثیقه آزاد و هم اکنون از سرمایه های به غارت برده لذت و در حال عیش و نوش هستند.

مسئول ایثارگران کل سپاه گفت: پیکر مطهر این شهدای والامقام صبح فردا(دوشنبه)توسط خادمان آستان قدس رضوی، در حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع)زیارت و طواف داده خواهد شد.                                    

«محمدحسین پویانفر» مداح اهل بیت از رئیس‌جمهور به شدت انتقاد کرد.

پرونده تجاوز‌های سریالی «کیوان.الف»، یکی از موضوعات جنجالی دو ماه گذشته است که در این مطلب به صورت کلی به آن می‌پردازیم.