رنگارنگی و تنوع پوشش د‌ر ایران طیفی وسیع را د‌ربرمی‌گیرد ولی همچنان پوشش ما ایرانی‌ها تحت تأثیر آنچه د‌ر غرب طراحی می‌شود، رقم می‌خورد.

خدمات صادقانه کارکنان شهرداری ساری به مردم:

مجموعه همکاران زحمتکش، با تلاش و خدوم شهرداری ساری در بخش رُفت و روب از آن دست همکارانی هستند که کارشان پایانی ندارد؛ تعطیل پذیر نیست و بی وقفه ادامه دارد در چهار فصل سال.

مدیر شبکه رادیویی قرآن با اشاره به اینکه ایجاد تنوع در برنامه‌های این شبکه رادیویی موجب رشد چشم‌گیر مخاطب شد، گفت: از شبکه‌های سلامت، پیام و ورزش، که در گذشته بالاتر از رادیو قرآن بودند، فاصله خوبی گرفته و در کنار رادیو ایران، جوان و آوا به عنوان چهار شبکه برتر رادیویی قرار گرفتیم.

 رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از تحمل یک دوره بیماری صبح امروز در ۷۱ سالگی درگذشت.                                    

رییس سابق اداره امنیت حفاظت قوه قضائیه در ارتباط با پرونده اکبر طبری دستگیر شد.

شعبان وفایی نژاد کارشناس امور رسانه در جدیدترین اظهارات خود پیرامون عدم توجه به عمران و آبادانی و همچنین خدمات رسانی به منطقه خوش آب و هوا و گردشگری تویه دروار گفت: طی سالیان اخیر برداشت های فراوانی توسط عده ای از افراد خاص و پیمانکاران مشخص از ذخایر معدنی در تویه دروار شده است.

آیت‌الله انصاری از نوادگان شیخ اعظم در پیامی درگذشت آیت‌الله حاج سیدیحی جعفری(ره) نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه سابق کرمان را تسلیت گفت.

اگر دوست دارید پیتزای متفاوتی تهیه کنید، یا هر قسمت از آن را با سلیقه‌ی یکی از افراد خانواده آماده کنید، می‌توانید پیتزای مخصوص خودتان را بسازید.

سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری:

بربسته اظهار داشت: پیگیری در خصوص اجرای طرح های جامع و تفصیلی شهر ساری با استفاده از یک نظام جامع مبتنی بر ایده های کارشناسی شده انجام می پذیرد و می کوشیم انشالله این سیاست در حوزه شهرسازی با رویکردی قابل عمل اجرایی شود.

در حالی که سازمان جهانی بهداشت نسبت به منحنی صعودی مرگ و میر بر اثر کرونا در بسیاری از کشورهای جهان هشدار داده، چین روز جمعه «شکست کامل کرونا» در این کشور را اعلام کرد.

روستای زیبای «شیاده» از توابع بخش بندپی غربی بابل است که پائیز و همه فصل‌های آن زیبایی خاصی دارد.

با توجه به شناختی که از توانمندی های مدیریتی و حُسن مناسبات اجتماعی دکتر سالاری سراغ داریم بی شک وی می تواند منشأ تحولات مناسبی در بیمه تأمین اجتماعی شعبه 3 ساری باشد.

معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد:‌ تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذرماه ممنوع است و این اقدام در ادامه تشدید محدودیت ها در شهرها و مناطق قرمز اعمال می شود.            

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات مصوبات ستاد ملی کرونا را تشریح کرد.                                    

نحوه محاسبه میزان آب روزانه مورد نیاز بدن؛

نوشیدن 8 لیوان آب در روز برای همه افراد مناسب نیست. میزان آب مورد نیاز بدن هر فرد با دیگری متفاوت است و می توانید آن را با توجه به وزن خود محاسبه کنید.

جامعه کشتی هنوز از این جزئیات این ملاقات هیچ اطلاعی نداشته و مشخص نشده ره آورد این ملاقات تشریفاتی چه بوده است؟

جوابیه شورای شهر تهران و پاسخ کیهان؛

شورای شهر تهران در پاسخ به گزارش کیهان؛ «نامگذاری معابر تهران به نام پوچ‌گراهای عصر طاغوت»، معاونت ارتباطات شورای شهر تهران جوابیه‌ای برای کیهان ارسال کرد و کیهان هم توضیح داد.

از دیروز تا امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۷۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۳۳۹ نفر از آنها بستری شدند.

شورای شهر تهران نامگذاری خیابان‌هایی در تهران به نام دو فعال فرهنگی پوچگرا را تصویب کرد!