رئیس بخش بیماری‌های عفونی بیمارستان مسیح دانشوری: به دلیل رعایت نکردن فاصله گذارى فیزیکى مردم و رفتن به مهمانی‌ها و برگشت به روال عادی زندگی، متاسفانه آمار روز به روز در حال افزایش است.

شهردار ساری مطرح کرد:

عباس رجبی تلاش را لازمه موفقیت دانست و یادآوری کرد: اگر امروز بخشی از مناصب مدیریتی در جامعه به زنان اختصاص یافته است، نشان از توانمندی‌های آنان در حوزه‌های مختلف بوده است و بانوان شاغل در شهرداری نیز می‌توانند با پشتکار و تلاش و همچنین ارائه ایده‌های مناسب نمونه‌ای از همین زنان باشند.

‍ سخنگوی خانه مطبوعات استان خبر داد:

 با نظر هیئت اعضای مدیره، پنج منطقه استانی در نظر گرفته شد تا نمایندگان منصوب شده در این مناطق به مشکلات خبرنگاران در کنار رابطین شهرستان های زیرمجموعه منطقه خود پرداخته و رویدادهای رسانه ای آن را مدیریت کنند.

موضع جالب توجه رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری:

هادیان تصریح کرد: با توجه به جغرافیای خاص مناطق مطرح شده در این پروژه و وجود جاذبه های بیشمار طبیعی و مناطق مستعد گردشگری همچون دودانگه، چهاردانگه و کلیجانرستاق، استلزام تمرکز بیشتر و بررسی های مفید به فایده را در این پروژه آشکارتر می سازد؛ موضوع مهمی که گویی در این پروژه جدی گرفته نشده است.

 دقایقی قبل فیلمی از انفجار و آتش‌سوزی در شمال تهران در شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر ساری:

مصطفی بابایی گفت: ما در تلاش هستیم تاپژوهش‌های علمی لازم را جهت استفاده در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیمات حقوقی و فناورانه مدیریت شهری انجام و این مرکز در تلاش است تا بدور از جهت‌گیری‌های سیاسی و به‌طور مستقل نظرات کارشناسان حوزه‌های مختلف را به نمایندگان مردم در پارلمان شهری عرضه نماید.

تأکید بر تعامل دوسویه شهرداری ساری و بنیاد شهید:

شهردار ساری با بیان اینکه ساماندهی گلزار شهدای اقدامی موثر در راستای ترویج و احیای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گفت: عزت، افتخار و استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در دفاع از سرحدات کشور و آرمان‌های انقلاب است.

شهردار مرکز مازندران تأکید کرد:

رجبی با اشاره به اینکه تلاش مجموعه شهرداری در انجام وظایف خود باید ملموس باشد، یادآور شد: از توانمندی‌های نیروهای متخصص و مجرّب شهرداری در راستای پیشبرد بهتر خدمات به شهروندان بهرهگیری شود.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: بر اساس مطالعات پیش بینی می‌شود که 14 تا 20 درصد ساکنان شهر تهران تاکنون به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

ابراهیم زنگنه با بیان توضیحاتی در خصوص اهمیت فعالیت پایگاه بسیج در بدنه ی اتحادیه عکاسان عنوان کرد ، به واسطه ی عضویت و نقش آفرینی ساختارمند در برنامه های پایگاه ، میتوان بر محور عملکرد ها و نقش و سهم اعضاء در جهت برون رفت از هر بحرانی به اثربخشی حداکثری رسید

 سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2595 بیمار جدید مبتلا به کرونا خبر داد و گفت: مجموع جان‌باختگان این بیماری به 10 هزار و 130 نفر رسیده است.                                    

دیگر نمک نمی گندد:

ساروی ها این روزها در محافل عمومی صدایی واحد دارند و از مسئولان دستگاههای قضایی و امنیتی خواستار اشد مجازات با مفسدین اختلاس های مالی شهرداری هستند؛ با سلسله دستگیری هایی که در رده های مدیران میانی این نهاد صورت گرفته و حلقه این پاکسازی ها هر روز تنگ تر از گذشته می شود

دادستانی بخارست نتیجه نهایی کالبدشکافی غلامرضا منصوری را اعلام کرد.

 فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در تهران، ضرورت برنامه ریزی مسنجم‌تر را با هدف کنترل شیوع اپیدمی خواستار شد.

 نشریه لیبرتاته جزئیات جدیدی از مرگ منصوری را منتشر کرده است.

توسعه پایدارصرفا منحصر به مسایل زیست محيطی نبوده، بلكه جنبه های سياسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آن نيز دارای اهميت زیادی است براین اساس توسعه پایدار شهری ، توسعه انسانی پایدار را نيز به همراه می آورد كه به شكل گيری سرمایه اجتماعی و ایجاد عدالت اجتماعی مي انجامد.

در امریکا از کار و همسر و فرزندانش دل کنده بود و جز خودش شخص دیگری نمی‌دانست او چه تصمیم سختی را گرفته است.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان با اشاره به توقف تولید خودروی پژو ۴۰۵ بنزینی با موتور XU۷، اعلام کرد که توقف تولید این خودرو گامی در جهت توسعه محصولات این شرکت و همچنین رسیدن به استانداردهای یورو ۵ خواهد بود


ورود خودروی دانگ فنگ S ۵۰ اولین ورود خودرو‌های خارجی در دوران پس از تحریم‌ها محسوب می‌شود. 

از دیروز تا امروز ۲۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۳۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۷۹ نفر از آنها بستری شدند.