طرح ترافیک در تهران که قرار بود روز سه شنبه 6 خرداد اجرا شود تا برگزاری اولین جلسه ستاد ملی کرونا به تعویق افتاد.
اجرای طرح ترافیک از فردا (سه شنبه ۶ خرداد ماه) در پایتخت مجدد از سر گرفته می‌شود.
عید سعید فطر، عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفسبر میهمانان حضرت حق مبارک باد..
شهرداری ساری دیگر غنیمت نیست:
زیاده خواهان و چپاول گران فکر می کردند آنچه که از آن به عنوان ویرانه ی به جا مانده مدیریت قبلی یاد می شود فضایی بسیار سخت و غیرقابل کنترل برای شهردار ساری ایجاد می کند و وی نهایتاً 2 الی 3 ماه می تواند در این شرایط دوام بیاورد...
پلیس تهران از دستگیری پسر و دختر پارکورکاری خبر داد که با رفتارهای ناشایست خود در چند روز اخیر خبر ساز شده بودند.
تیمداری بحث برانگیز یکی از شهرداری های استان:
این مسئول در هیأت فوتبال مازندران در اظهاراتی اشاره به این موضوع کرد که اگر قصد بر افشاگری علنی فسادهای صورت گرفته باشد باید از نام هایی نام برد که شاید در افکار و منظر مردم، اسطوره های خدمت بوده اند و شوک عظیم روانی در اعلام فستیوال فسادهای آنها رخ خواهد داد...
خبر دستگیری و اعلام حکم اعدام برای سلطان خودرو موجب ایجاد سوال در افکارعمومی شد.
در سی‌امین روز از اردیبهشت‌ماه باران خیابان‌های شهر تهران را شست و همه را غافلگیر کرد.
در اقدامی عجیب صنعت خودرو آذربایجان (آذویکو) از خریدار بابت خرید خودرویش شکایت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی:
حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان شیعه در مقاله ای بمناسبت 1068 سال تأسیس مسجد مقدس جمکران از سوی امام زمان علیه السلام، به مقوله ی مهم مظلومیت دین پس از شهادت رسول خاتم و غربت امام زمان ارواحنافداه در عصر حاضر پرداخت و بزرگترین مصیبت بشریت را در پرتو دوری از حقیقت معارف دین و انقطاع از قطب دایره ی امکان دانست.
امشب از دو شب قدر گذشته أفضل است، و از احادیث بسیار استفاده می‌شود، که شب قدر همین شب است.
لطف‌الله‌پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه اتوبوس رانی‌های شهری کشور در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
حکم زندان و دیه سه مرد افغان که به بهانه معامله زیرخاکی های خیالی سه مرد ایرانی از جمله فوتبالیست تیم سایپا را کشته بودند در دیوان عالی کشور شکسته شد تا آنها بار دیگر محاکمه شوند.دو همدست دیگر متهمان پیش تر در درگیری با پلیس کشته شدند.
بیانات ارزشمند استاد محقق، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی «متخصص دکترین ولایت و نویسنده ی بیش از ده کتاب نفیس علمی شیعه»
خادمیاران افتخاری حضرت رضا (ع) بایددر جهت رفع محرومیت و کمک به نیازمندان اهتمام بیشتری ورزند وباطرح های ابتکاری الگویی را برای محرومیت‌زدایی ارائه دهند.
امیرمهدی شیلو دانش آموز پایه دوم دبستان از منطقه 16 تهران که توانسته بود رتبه اول کشوری را در ششمین دوره مسابقات رباتیک دانش آموزی دانشگاه تهران کسب کند، توسط مدیر آموزش و پرورش و مدیران منطقه 16 تهران تقدیر شد.
شب نوزدهم رمضان که به روایت هایی شب قدر نیز محسوب می شود، شبی است که حضرت امیرالمومنین علی (ع) ضربه نهایی بغض و نفاق مردم جاهل را به جان خرید و همین ضربه، منجر به شهادت ایشان گردید.
اولین شب احیای امسال ماه رمضان با رعایت پروتکل رعایت بهداشتی و دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا امکانی فراهم شده که فهرستی از مجالس شب احیاء را تهیه کرده‌ایم.
شورای عالی شهرسازی و معماری محدوده های جدید مجلس شورای اسلامی را تعیین و خیابان های اطراف آن را به عنوان پیاده راه مشخص کرد.