آنچه جامعه را به حرکت و بارآوری و استواری و عزّتمندی و متانت و وقار می رساند وحدت و همدلی است که الحمدلله بطور شایسته در کشور عزیز ما این نعمت برقرار است...
تهران علاوه بر پدیده‌های مخرب فرونشست به دلیل برداشت‌های بی رویه آب‌های زیر زمینی در میان گسل‌های متعددی محصور شده‌ و این گسل‌ها به گونه‌ای از شمال تا جنوب و از شرق به غرب کشیده شده‌ که به جرات می‌توان گفت استان تهران در زمینی مملو از گسل‌های فعال توسعه یافته است.
ژاپن داروی رمدسیویر را به صورت فوری تایید کرد تا سلاح جدیدی برای مقابله با بیماری کووید-۱۹ در اختیار کادر درمان خود قرار دهد.
استاد محمدرضا جعفری خوشنویس کازرونی با چشمان بسته قرآن می نویسد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌گوید بخشنامه نظام رتبه‌بندی معلمان به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد. پیشتر هم وزیر آموزش و پرورش هم گفته بود پول نداریم.
به دنبال زمین لرزه‌ ۵.۱ ریشتری ساعت ۴۸ دقیقه نیمه شب جمعه تهران، تا ساعت ۶ صبح امروز ۲۶ پس لرزه در همان نقطه رخ داده است.
آقای نوبخت! درست است که قانونی برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی کادر درمان وجود ندارد ولی قانونی هم نیست که شما را از این کار منع کند و اینجا این تصمیم با وجدان شماست.
از میان موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در ۲۴ ساعت اخیر، آزمایش ۱۴۸۵ تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شود.
مناسب ترین کفش‌ها مطابق با اغلب سلایق را می توانید از فروشگاه آنلاین کفش ملی تهیه کنید.
ارتقاء مشهود سطح خدمات به مردم:
دومیرکلایی با اشاره به تلاش بی وقفه آتش نشانان ، افزود: طی سال گذشته یک هزار و 610 مورد عملیات اطفای حریق و یک هزار و 739 مورد عملیات امداد ونجات در گزارش کارشناسان به ثبت رسیده است.
آمارهای دیروز وزارت بهداشت نشان داد موج کرونا فروکش نکرده و همچنان خطر وجود دارد. روز گذشته 1223 مبتلای جدید به کرونا در ایران به ثبت رسید که بیشترین آمار در 2 هفته اخیر محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام امیری سوادکوهی به‌مناسبت وفات حضرت خدیجه کبری(س) گفت: حقیقتاً نمی دانیم درد غربت حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها را به کجا فریاد بزنیم.
یک آرایشگاه زنانه در بلوار معلم رشت در آتش سوخت.
این روزها هایپر مارکت سیار خیرین در کوچه‌های خاکستری 70 نقطه محروم تهران به گردش درآمده و سفره‌های بی رنگ نیازمندان در روزهای شیوع کرونا رنگین شده است و این دستگیری ایرانی و غیر ایرانی نمی‌شناسد و بسیاری از نیازمندان افغانستانی را نیز پوشش داده است.
به بهانه گرامیداشت روز کارگر:
براستی کجا مدیران بالا دستی نشستند و درد دل کارگران را گوش دادند؛ عده ای (از نمایندگان ومدیران ومسئولین) که خود را کارگر میخوانند و با این شعار خود را بالا کشیده اند، یادشان رفته که حق وحقوق همان کارگرانی که نردبان ترقی آنان بودند را پیگیر باشند...
به بهانه گرامیداشت 11 اردیبهشت؛ روز جهانی کارگر:
آنانی که با کوشش خستگی ناپذیر خود، فضایی امیدبخش در توسعه این شهر ایجاد کرده، امروز شهرداری ساری را به بالندگی در حوزه عمرانی رسانده اند و چه زیبا در سیرة اولیاء الله ارزش این کارگر با رزمنده راه خدا مقایسه می شود چرا که خدمت در جبهه سازندگی و رفع نیازهای مردم دارای ارج و قرب بسیار است.
«ناجی غرب و فاتح گردنه‌ها و ارتفاعات آریا، بازی دراز، میمک، دشت ذهاب و پادگان ابوذر بود. او غیرممکن‌ها را ممکن ساخت».
موسسه تولید واکسن در هند اعلام کرد که واکسن کرونای دانشگاه آکسفورد را تولید و وارد بازار می‌کند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران جزئیات بسته جدید مقابله با ترافیک در پایتخت را اعلام کرد.
معارفه مدیر جدید چوب و کاغذ مازندران:
چوب و کاغذ مازندران خانواده بزرگی از کارگران زحمت کش را در دل خود جای داده است که سالها با مشکلات پیش روی این کارخانه ساختند و وفادارانه در تولید آن تلاش نمودند...