دیدگاه کارشناسی دکتر سید جمال علوی سنگ چشمه:

این کارشناس صاحب نظر معتقد است: بافت نواحی چون کوی اصحاب، قرق، پائین دزا، زغال چال، آهی دشت و بسیاری از دیگر نقاط هدف، بسترهای بسیار مناسبی برای رشد و ترقی متناسب با استانداردهای شهری دارند و پتانسیل بسیار خوبی برای اهداف متعالی شهرداری ساری به شمار می روند تا در چرخه عمران و آبادانی سهم شایانی ایفا نمایند.

مهندس عابدین نقیبی در گفتگویی اختصاصی:

یک شهروند زمانی می‌تواند در بهبود بخشیدن کیفیت زندگی شهری خود مفید باشد که از حقوق شهروندی خود اطلاع داشته باشد تا در ارائه داوطلبانه خدمات عمومی ایفای نقش کند و با آموزش حقوق شهروندی به دیگران به شکل‌گیری اجتماعات فعال و توانمند کمک کند. 

دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.

دکتر سید جمال علوی کارشناس صاحب نظر امور اجتماعی مطرح کرد:

علوی یادآور شد: توسعه فضاهای پارکینگ عمومی در خیابان های عمومی شهر ساری می تواند از بروز پدیده پارک دوبل های خسته کننده اتومبیل ها جلوگیری کند؛ باید توجه داشت که شهر ساری به واسطه موقعیت مرکزیت استان، روزانه پذیرای خیل عظیمی از مردم است که این مسئله در کنار وجود مراکز درمانی شخصی باعث می شود حجم تردد و نیاز به پارک اتومبیل ها در ساعات پیک ترافیک به شدت افزایش یابد و قطعاً رانندگان وسایل نقلیه شهری و مسافرین پارک دوبل را تنها راه حل رفع مشکل خود می بینند.

سرپرست شهرداری ساری:

سرپرست شهرداری ساری تاکید کرد: جهت رفاه حال شهروندان و انبوه سازان، روند صدور پروانه تا پایان کار ساختمانی تسهیل و تسریع خواهد شد.

مهندس محمد رضا متولیان در گفتگویی اختصاصی مطرح کرد:

این کارشناس مدیریت شهری تصریح کرد: پایداری در درآمدها مستلزم آن است که اولا این درآمدها از استمرار نسبی برخوردار باشند و ثانیا حصول این درآمدها شرایط کیفی شهر را در معرض تهدید قرار ندهد. با توجه به رکود شدید مسکن در کشور در سال های اخیر و مشکلات عدیده شهرداری ها به دلیل کاهش محسوس درآمدها و تغییر سیاست ها از ایجاد تاسیسات شهری به نگهداشت تاسیسات موجود دستیابی به روش های جدید تامین منابع درآمدی پایدار و مطمئن و بدون تبعات ناگوار اقتصادی، اجتماعی و سیاسی نقش بسیار موثری در رضایت جامعه شهری و در نهایت مدیریت مطلوب شهرها خواهد د ...

رویکرد سازنده جواد طالبی:

جواد طالبی سرپرست شهرداری مرکز استان، ضمن قدردانی از اعتماد حسین زادگان استاندار مازندران برای انتصاب بعنوان سرپرست شهرداری ساری گفت: امیدوارم با کمک و تلاش کارکنان مجموعه شهرداری مرکز مازندران، بستر مناسبی را برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان فراهم کنیم.

در آخرین جمعه رمضان سال 1400 اگر چه به  دلیل انتشار ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی و حضور فیزیکی  روز قدس وجود ندارد  ولی قلب تپنده تمامی جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و دفاع از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین در همه ی ابعاد و فضاها یکصدا فریاد حمایت سر می دهند.

یک عده پای غیرِ علی پا گرفته اند
 اسلامشان شده ست چه بی پایه بی علی

صالحی‌زاده؛

همه اینها مربوط به عصر یک روز از ماه رمضان است در پارک ملت تهران!

اولین اسپری ضدکرونای ایرانی با حضور رئیس بیمارستان مسیح دانشوری دیروز (پنجشنبه) در محل این بیمارستان رونمایی شد

همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم در اداره امور کشور در کنار نقش دین و شریعت اسلامی یکی از پایه های اصلی اندیشه های اسلامی و سیاسی امام خمینی (ره) و  تحقق انقلاب اسلامی بود که این خود عاملی اساسی در استمرار انقلاب اسلامی  می باشد

همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم در اداره امور کشور در کنار نقش دین و شریعت اسلامی یکی از پایه های اصلی اندیشه های اسلامی و سیاسی امام خمینی (ره) و  تحقق انقلاب اسلامی بود که این خود عاملی اساسی در استمرار انقلاب اسلامی  می باشد

همانند شهید حججی شهامت این را داشتم که اگر داعش سرم را هم ببرد، اگر خدا کمکم کند می‌دانستم که می‌توانم تحمل کنم که دردی نداشته باشم...

امیری سوادکوهی:

دنیایی که همه در آن مسافر هستیم پر از خداحافظی های غیر منتظره است.

پیری انواع مختلفی دارد و در افراد مختلف نوع آن متفاوت است. شما می توانید با تشخیص نوع پیری خود پروسه پیر شدن خود را به تاخیر بیندازید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: وزش طوفان در پایتخت حادثه جانی نداشت.

دیدگاه های قابل اتکای یک کارشناس باسابقه امور اجتماعی و شوراها:

شعبان وفایی نژاد با بیان اینکه همه کسانی که انتخابات شورای ساری را تایید کردند در این همه تخلفات شهرداری و شورا شریک هستند، تصریح کرد: افراد غیرموجه که به هیچ عنوان شایستگی نداشتند در انتخابات شورای شهر حضور پیدا کردند اما متاسفانه بنا به دلایلی خاص، با ابزار و شگردها پشت پرده تایید شدند و تایید آنها یعنی ریل گذاری برای آغاز همه ی انحرافات در ساری بوده است.

مدیریت مدبّرانه سید محمد رضا گرامیان:

گرامیان هدف از اجرای طرح مدیریت سبز، صرفه‌جویی در ادارات و تعمیم این صرفه‌جویی به همه اقشار جامعه دانست و گفت: ارتقا فرهنگ زیست محیطی کارکنان ادارات، استفاده بهینه از منابع انرژی در دستگاه‌های دولتی و بهره‌وری حداکثری از امکانات و منابع از مهم‌ترین مزایای اجرای مدیریت سبز است...

زبانی خاص ساکنین روستای زرگر است که گویش آن شبیه به زبان ایتالیایی بوده و حتی نوشتن آن هم به زبان لاتین صورت می‌گیرد.