با این ده کت و شلوار و برندهای دوزنده این لباس‌های مجلسی را آشنا شوید.

سال نو میلادی و جشن کریسمس از ایام بسیار مهم برای مسیحیان جهان می باشد و با دانستن “فرق سال نو با کریسمس” می توانید به نحو احسن این ایام را تبریک بگویید.

  اگر این ۹ نشانه را که در این مطلب آمده دارید یعنی زود پیر خواهید شد و باید در سبک زندگی خود تجدید نظر کنید.                 

مدیرکل پست هرمزگان، به دلیل انتشار یک کلیپ خارج از عرف رفتار یکی از مدیران زیر مجموعه در ساختمان اداری این اداره کل عذرخواهی کرد.

قانون تغییر ساعت رسمی کشور منسوخ و ساعت رسمی کشور به قبل از این قانون برمی‌گردد.                    

 بابا وانگا ملقب به «نوستراداموس بالکان» که تاکنون چندین مورد از پیشگویی‌های او به حقیقت پیوسته است، پیش از مرگش برای سال ۲۰۲۱ نیز چند پیشگویی مهم انجام داد. 

قاضی و بازپرس سیلی‌زننده به گوش سرباز چه کسی بود و چرا نامی از وی در رسانه‌ها گفته نشده‌است؟ 

با اعلام یک کارشناس محیط زیست و طبق قانون هوای پاک، تهران باید تعطیل شود.

موج سوم مهار شد؛

 در حال حاضر و بر اساس آخرین تحلیل‌ها، ۲۰۵ شهرستان در وضعیت نارنجی و ۲۴۳ شهرستان در وضعیت زرد این بیماری قرار دارند.  

یکجا به دختر راننده تاکسی توهین می‌کنند و بعد برای دلجویی از وی و خانواده‌اش به صف می‌شوند و جای دیگر حرمت سربازی وظیفه‌شناس را می‌شکنند و بعد عذر تقصیر می‌آورند و گردن کج می‌کنند.

 کمیته ویژه هیأت نظارت بر حقوق شهروندی مازندران مامور رسیدگی و بررسی موضوعات مطرح شده در مورد سرباز و بازپرس مازندرانی شد و ستاد کل نیروهای مسلح از پیگیری موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی با همکاری قوه قضاییه خبر داد.

آمارها نشان داد که امروز این استان کشورمان روز بدون فوتی کرونایی را سپری کرد.

در خرید ظروف تفلون باید نکاتی را رعایت کنیم زیرا اگر این ظروف غیر استاندارد باشد، مشکلاتی را برای سلامتی ایجاد کرده و مناسب آشپزی نیست.

بسیاری از این لوطی‌ها دست از گذشته‌شان شستند و آدم دیگری شدند. همین آدم دیگری شدن کافی بود تا مسیر زندگی‌شان را برای همیشه تغییر دهد. آن‌ها راه را پیدا کردند و عاقبت به‌خیر شدند.

6 نفر هنگام آزمایش واکسنی که به طور مشترک توسط شرکت امریکایی پی فایرز و بیوان تک آلمانی ساخته شده، جان خود را از دست داده اند. 

ویدئویی از لحظه پرش یک فضانورد اتریشی به کره زمین در فضای مجازی منتشر شده که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

۱۶ آذر، نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خودگذشتگی، پایداری، استقلال و آزادی است؛ در این روز، دانشجویان به اعمال مزدورانه شاه اعتراض و او را دست نشانده دولت آمریکا معرفی کردند.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت: با دستور استاندار مازندران ،اتاق فکر اندیشه ورزی دهیاری ها در استان راه اندازی می شود.

یکی از محققان و اندیشمندان جوان شیعه در یادداشتی به غیبت امام زمان(عج) پرداخت که در نوع خود کم نظیر و قابل تأمل بوده است.