ماجرای دعوای شدید چند دختر نوجوان و سپس قمه‌کشی یکی از آنها به نام هلیا به یکی از پربازدیدترین و پربازخوردترین ویدئوهای ۲۴ ساعت گذشته در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی ایران تبدیل شده است.

یکی از منتخبین شورای اسلامی شهر تهران 41 کاندیدای پست شهردار تهران که دو نفر آنها زن هستند را اعلام کرد.  

فرمانده سپاه تهران بزرگ: اگر کسی از من بپرسند آرزوی تو چیست می‌گویم اگر حاج احمد زنده است، بیاید در پادگان ولیعصر تهران...

هنگام خلوت شدن تره‌بار و بستن در‌های آن یک نیسان مقدار زیادی مرغ را که با ارز دولتی مردم برای دریافت آن در این شرایط بحرانی باید ساعت‌ها در صف بایستند، بار زد و رفت!

پنجشنبه‌ها تهران تعطیل شد و ساعات کاری ادارات هم تغییر می‌کند.

در این گزارش با عجیب‌ترین و چندش آورترین غذا‌های دنیا آشنا شوید.

وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به مبتلایان ، فوتی ها و بهبود یافتگان کووید 19 در ایران را اعلام کرد.

دیدگاه یک کارشناس مطرح اجتماعی به بهانه گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری ها:

وی با بیان اینکه شرایط شهرداری ها در سراسر کشور به ویژه مازندران و البته علی الخصوص در ساری قبل از نظام مدیریت شورایی بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: در شهری همچون ساری حتی یک مورد اختلاس و سواستفاده مالی از مدیران شهرداری نداشته ایم در حالی که از زمان تأسیس شوراها و دهیاریها بی سازمانی و غارت نهادهای مذکور، ناهنجاری های متعدد اجتماعی و مشکلات متعدد حقوقی و قضایی را برای مردم حادث کرد.

  دادستان عمومی و انقلاب تهران در خصوص پیگیری قطعی‌های مکرر برق ورود کرد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ویروس دلتا خیلی از کشورها را درگیر کرده و آثار آن در ۶۸ کشور دیده شده و کشورهای همسایه شرقی ما درگیر هستند.

آژیر قرمز کرونا به صدا درآمد!

کرونا بار دیگر جان تازه‌ای گرفته و ویروس هندی کووید 19 بی محابا تاخت و تاز می‌کند؛ اکنون 92 شهر کشور پشت چراغ قرمز کرونا قرار دارند و ایست کرونا به شهرهای مختلف در حال افزایش است.                                    

در حال حاضر پس از آخرین بررسی ها  کشور دارای  ۹۲ شهرستان قرمز، ۱۸۳ شهرستان نارنجی، ۱۷۳ شهرستان زرداست و تعداد شهرستان آبی در کشور صفر است.

در دیدار صمیمی جواد طالبی با سید ابراهیم شریفی تأکید شد:

جواد طالبی بابیان اینکه شهرداری یک‌نهاد خدمتگزار است و در هر سنگری باشد تنها هدفش خدمت‌رسانی به مردم است، افزود: هر جا که لازم باشد شهرداری برای تحقق این هدف مهم پای‌کار است.

کباب ترش یا به اصطلاح محلی «ترش کباب» نوعی از کباب است که اصالتی شمالی و مخصوصا گیلانی دارد. این غذا طعمی بسیار دلچسب و همانند دیگر غذا‌های شمالی مزه‌ای ترش دارد.

گفتگوی اختصاصی راه شلمچه با پزشک انتقال خون در مازندران:

این تصور غلطی است که مردم فکر کنند با حضور و مشارکت در اهداء خون امکان آلودگی شان وجود دارد، چرا که سازمان انتقال خون مازندران کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند هر چند مراجعه در فصل کشاورزی با کاهش همراه است اما ما سعی بر آن داریم با فراخوان مستمر، لااقل بتوانیم نیازهای روزمره سازمان انتقال خون را برآورده کنیم.

  یک فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود منتشر شد. این فیلم توسط یک زن از فرماندار لنگرود گرفته شده بود.                

در پی انتشار خبری با عنوان «هواپیمای لوکس؛ هدیه امیر قطر به ابراهیم رئیسی» در شبکه‌های اجتماعی، صحت و سقم این موضوع بررسی شده است.

در پی برگزاری انتخابات شورای شهر یاسوج و انتشار یک فایل مربوط به نتیجه انتخابات، درگیری‌های در این شهر رخ داد که بازداشت ده‌ها نفر انجامید.                  

نقاره ها ز اوج مناره وزیده اند

مردم صدای آمدنت را شنیده اند

زیباتر از همیشه شده آستان تو

آقا! چقدر ریسه برایت کشیده اند

در این گزارش مراحل انجام مخفی کردن وضعیت آنلاینی شما در واتساپ را آماده کردیم.

در کنار ناکارآمدی مدیریت، تفکر محروم‌ستیز و حاشیه‌گریز حاکم بر دولت روحانی منجر به تشدید نارضایتی‌ها شده است نمایندگان خوزستان در مجلس درباره ماهیت سوءمدیریت در مسأله کم‌آبی استان ابراز نگرانی کردند؛ بوی فتنه می‌آید...