شمارش معکوس برای پایان کرونا؛

یکی از متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه واشنگتن که پیش‌بینی‌هایش در مورد بیماری کووید-۱۹ و مرگ و میر ناشی از آن در سراسر جهان به طور دقیق دنبال می‌شود، اخیرا فرضیات خود درباره "طول دوره این همه گیری" و زمان احتمالی پایان یافتن آن را تغییر داده است.

مرگ آزاده نامداری را می‌توان یکی از مرموزترین صحنه‌هایی دانست که تیم جنایی پلیس و دادستانی با آن روبرو شدند.

سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران تا سه‌شنبه آینده در برخی مناطق خبر و نسبت به وزش باد شدید، وقوع سیلاب و کولاک برف در ۸ استان هشدار داد

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای ضمن اعلام اسامی شهرهای دچار تغییر رنگ بندی، از مردم خواسته شده از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

حمله یک قلاده شغال به مردم در شهر بیستون باعث زخمی شدن یک دختر 22 ساله و 2 پسر جوان شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک شرور خفت‌گیر در لباس زنانه خبر داد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: شش شهر  در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفتند.

 نام همسر از شناسنامه پس از طلاق، دغدغه خیلی از مردان و زنانی است که طلاق گرفته اند و تمایل دارند در شناسنامه ایشان نامی از همسر سابق و طلاق و ازدواج قبلی نباشد.

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره ۶ خود، ضمن اعلام فهرست جدید شهرهای قرمز و نارنجی، برای بازگشت مسافرینی که از قبل به شهرهای قرمز و نارنجی جدید سفر کرده اند، ۷۲ ساعت فرصت تعیین کرد.

تقويمی كه ما از آن استفاده مي‌كنيم، يكي از دقيق‌ترين و مناسب‌ترين تقويم‌های جهان است، اما متاسفانه فقط اندكی از ما آن را به خوبی می‌شناسيم و تاريخچه به وجود آمدن آن را مي‌دانيم. برای مثال، برخلاف تصور عموم، تقويمی كه امروز از آن استفاده می‌كنيم، قدمت 1399 ساله ندارد، بلكه در همين دو قرن اخير تدوين شده است.

پیام تسلیت محقق جوان شیعه برای مدافع حرم سوادکوهی؛

امیری‌سوادکوهی: کاش برخی مسئولان و مدعیان خدمت، نَمی از یَم غیرت و مسئولیت پذیری چنین قهرمانانی را در خود می پرورانیدند و نسبت به وظایفشان در قبال مردم صبور و غیور ایران اسلامی متعهد بودند.

 کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام جدول رنگ­بندی شهرستان­های نارنجی و قرمز کشور تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۰ بر ممنوعیت مسافرت"از" و "به" شهرهای نارنجی و قرمز تاکید کرد.

رئیس پلیس تهران بزرگ ضمن تشریح آخرین وضعیت پرونده درگیری نماینده مجلس را سرباز راهور گفت: مطالب منتشر شده مبنی بر انتقال این سرباز به خشکشویی پلیس شایعه است.                 

دسته گل جدید شهرداری تهران!

 تک‌ خوانی خانم بدون حجاب در مراسمی که گفته می‌شود در شهرداری منطقه ۱۳ برگزار شده‌است خبرساز شد.

همین که پیامبر وارد خانه شد از نور چهره مبارکش خانه خدیجه کبری سلام الله علیها منور شد و آن بانوی پرهیزکار پرسید: ای محمد! این چه نوری است که در تو مشاهده می‌کنم؟

خوشبختانه در کشور ما همه روش ها، زیرساخت ها و پلتفرم ها پیش رفته است، واکسن کووایران برکت ویروس کشت  داده و غیرفعال شده است، واکسن موسسه پاستور کار مشترک ایران و کشور کوباست و در این واکسنی از پروتئین ویروس استفاده می شود واکسن رازی هم پروتئین نوترکیب و از ویروس در آن استفاده نشده است.

اگر دوست دارید بدانید مردم در کشورهای مختلف جهان چه صبحانه‌ای می‌خورد؟گزارش و تصاویر جالبی از صبحانه در کشورهای مختلف را برای شما تهیه کردیم. 

تالاب میانکاله و خلیج گرگان که از عمق کمی برخوردار است بهترین مکان برای زیست و زادآوری پرندگان مهاجر در چهارفصل سال محسوب می شود و به همین دلیل خلیج گرگان به "بهشت پرندگان" شهرت دارد و سالانه پذیرای 130 گونه پرنده با جمعیتی 350 تا 500 هزار قطعه برای زمستان گذرانی و زادآوری است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با قدردانی از زحمات گارد امنیت پرواز سپاه پاسداران ، جزئیات هواپیماربایی پرواز اهواز-مشهد را تشریح کرد.

کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: افسارگسیختگی کنونی فضای مجازی نگرانی‌ها در مورد آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی را در آینده تشدید می‌کند.