«محمدحسین پویانفر» مداح اهل بیت از رئیس‌جمهور به شدت انتقاد کرد.

بدهی بالای هزار میلیاردی شهرداری ساری، وجود هزاران نیروی مازاد، وجود پرونده های متعدد قضایی، اسناد جعلی رسیدگی نشده و انبوهی از پروژه های غیرکارشناسی شده ای که تنها برای فریب افکار عمومی در تبلیغات مدیریت قبلی مطرح می شد، چالشی بزرگ برای مدیریت جدید شهرداری به حساب می آید.

با پای پیاده که نشد کوی تو آیم

با پای دلم ضجه کنان سوی تو آیم

اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای، متناسب‌سازی مدت خدمت دوره ضرورت در مناطق گوناگون خدمتی برای کارکنان وظیفه بومی و غیربومی را اعلام کرد.                                    

معاون کل وزارت بهداشت از اجرای اصل «اجباری شدن ماسک» در تهران از روز شنبه، خبر داد و گفت: اصل جریمه نیز تصویب شده است.

 رئیس اتاق اصناف تهران درباره اعمال محدودیت‌های کرونایی در تهران از روز یکشنبه به مدت یک هفته جزئیات نحوه اعمال این محدودیت‌ها را بیان کرد.

                          

کیمیا علیزاده درباره عامل مهاجرت خود به هلند و ردپای یک زن فاسد به نام شهین و شوهر خودش حامد حرف های تکان دهنده ای زد.

از میان موارد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در ۲۴ ساعت اخیر، آزمایش ۳۸۲۵ تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شود.            

شهردار اسبق ساری:

بسیار متاسفم که بسیاری از غارتگران در لباس خدمت به مردم در شورا حضور یافته و به چپاول اموال عمومی پرداختند.

 برای تهیه پیتزا خانگی در توستر باید به نکات و ریزه کاری های مراحل پخت دقت کنید تا پیتزا در آون توستر خشک نشود، به خوبی پخته شود و روی آن خام نشود با نسوزد.                 

حسین هدایتی با انتشار پستی خطاب به رئیس قوه قضائیه تاکید کرد رفیق و  شریک قبلی وی که مسوولیتی در شرکت نورد و لوله ندارد سهام و  اموال وی در این شرکت  را فروخته و به وی خیانت کرده است.

                                        دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با اشاره به کشف سرقت ۶۰۰ هزار لیتر فراورده‌های نفتی از خط انتقال سوخت ری به تبریز در محدوده شهرستان شهریار، از دستگیری ۲ نفر در رابطه با این پرونده خبر داد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و در یک روز ۳ هزار و ۷۱۲ بیمار جدید شناسایی شد.

شامگاه یکشنبه حاجیه خانم نصرت همت مادر شهید حاج محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر محمد رسول الله(ص) در سن ۹۱ سالگی بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

 فلانی خودش را گم کرده است، این را بار‌ها شنیده یا گفته‌ایم. این ضرب‌المثل گویای یکی از مهارت‌های مهمی است که برای سبک زندگی درست به آن نیازمندیم؛ رفتار مناسب هنگام توانگری. این توانگری تعابیر و مصادیق گوناگونی دارد. توانگری در مال، در محبوبیت، در شهرت، در بزرگ‌تر فامیل یا خانواده بودن و... است. آیا ما هم خودمان را گم کرده‌ایم؟  

مادر سردار شهید محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر محمد رسول الله (ص) در دوران دفاع مقدس دار فانی را وداع گفت.

 ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب سی‌ام شهریور یک ساعت به عقب کشیده می‌شود.                                    

عروس و داماد جوان که مدت زیادی عاشق یکدیگر بودند، بعد از مراسم عروسی در طی اتفاقی جانشان را از دست دادند.

بساطی که برچیده می شود:

شهردار ساری جلوی سو استفاده های مالی اسپانسر نماها در ساری را گرفته است؛ شهروندان ساروی از شهردار خود این سوال را دارند که طی 81 ماه گذشته  در زمان مدیریت شهردار قبلی چند هزار میلیارد اسپانسر نماهای ورزشی از شهرداری اخذ نمودند؟!

از دیروز تا امروز ۲۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۳۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۷۹ نفر از آنها بستری شدند.