سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور یگان امداد نیروی انتظامی بندر ماهشهر را شهید و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.            

 قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا اطلاعیه‌ای درباره جزییات تعطیلی و اعمال محدودیت‌ها در پایان هفته جاری صادر کرد.                 

اوضاع پایتخت، اما به دلیل تراکم بالای جمعیتی خاص‌تر از سایر نقاط است و قرمز شدن تهران و البرز می‌تواند در مدت زمان کوتاهی به سیاهی برسد. بر این اساس باید با تدابیری جلوی پیشرفت بیشتر دلتای هندی را گرفت.

یکی از راه های آگاهی از میزان سلامتی بدن مراجعه به پزشک است اما راه های دیگری هم وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه در 30 ثانیه از سلامت بدن خود باخبر شوید.

 بر اساس اعلام وزارت بهداشت، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۴۶۴ هزار و ۵۵ نفر رسید.                                    

شورای شهر تهران چهار سال کار نکردن را با برخی رفتارهای مشکوک در هفته‌های پایانی جبران می‌کند.

 با شناسایی دختران نوجوانی که در پارکی در اصفهان با هم درگیر شده و یکی از آنها اقدام به قمه کشی کرده بود معلوم شد که دور همی آنها یک قرار در فضای مجازی بوده که به خاطر اختلاف و کل کل در فضای مجازی به درگیری کشیده شده است.

به نظر می‌رسد در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در زاهدان، نمکی، وزیر بهداشت در حین درگیری لفظی با مالکی گویا اظهاراتی شنیع را به زبان می‌آورد.

کرونا دلتا نوع جدید و پیشرفته تر ویروس کرونا می باشد که قدرت انتقال بیشتری نسبت به کرونای معمولی دارد، اما علائم کرونا دلتا در افراد مختلف چیست؟

ماجرای دعوای شدید چند دختر نوجوان و سپس قمه‌کشی یکی از آنها به نام هلیا به یکی از پربازدیدترین و پربازخوردترین ویدئوهای ۲۴ ساعت گذشته در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی ایران تبدیل شده است.

یکی از منتخبین شورای اسلامی شهر تهران 41 کاندیدای پست شهردار تهران که دو نفر آنها زن هستند را اعلام کرد.  

فرمانده سپاه تهران بزرگ: اگر کسی از من بپرسند آرزوی تو چیست می‌گویم اگر حاج احمد زنده است، بیاید در پادگان ولیعصر تهران...

هنگام خلوت شدن تره‌بار و بستن در‌های آن یک نیسان مقدار زیادی مرغ را که با ارز دولتی مردم برای دریافت آن در این شرایط بحرانی باید ساعت‌ها در صف بایستند، بار زد و رفت!

پنجشنبه‌ها تهران تعطیل شد و ساعات کاری ادارات هم تغییر می‌کند.

در این گزارش با عجیب‌ترین و چندش آورترین غذا‌های دنیا آشنا شوید.

وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به مبتلایان ، فوتی ها و بهبود یافتگان کووید 19 در ایران را اعلام کرد.

دیدگاه یک کارشناس مطرح اجتماعی به بهانه گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری ها:

وی با بیان اینکه شرایط شهرداری ها در سراسر کشور به ویژه مازندران و البته علی الخصوص در ساری قبل از نظام مدیریت شورایی بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: در شهری همچون ساری حتی یک مورد اختلاس و سواستفاده مالی از مدیران شهرداری نداشته ایم در حالی که از زمان تأسیس شوراها و دهیاریها بی سازمانی و غارت نهادهای مذکور، ناهنجاری های متعدد اجتماعی و مشکلات متعدد حقوقی و قضایی را برای مردم حادث کرد.

  دادستان عمومی و انقلاب تهران در خصوص پیگیری قطعی‌های مکرر برق ورود کرد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ویروس دلتا خیلی از کشورها را درگیر کرده و آثار آن در ۶۸ کشور دیده شده و کشورهای همسایه شرقی ما درگیر هستند.

آژیر قرمز کرونا به صدا درآمد!

کرونا بار دیگر جان تازه‌ای گرفته و ویروس هندی کووید 19 بی محابا تاخت و تاز می‌کند؛ اکنون 92 شهر کشور پشت چراغ قرمز کرونا قرار دارند و ایست کرونا به شهرهای مختلف در حال افزایش است.