از آرایشگاه‌هایی که خدمات معمولی زیبایی مثل کار روی ابرو، مو، مژه و ناخن را انجام می‌دهند، اگر بگذریم؛ تعدادی دیگر که به کار‌های خطرناک پزشکی دست می‌زنند.

سفیر ایران درمسکو، توضیحاتی را در مورد خرید ۳۰ میلیون واکسن کرونا از روسیه و زمانبندی ورود آن به کشور ارائه داد.

برج بیتهام که یکی از بلند‌ترین برج‌های شهر منچستر در کشور انگلیس است، در سال ۲۰۰۶ ساخته شد. طراحی نمای این برج، به گونه‌ای است که هنگام وزش باد شدید، صدا‌های عجیبی تولید می‌کند. 


گلخانه‌ای در اطراف کردان کرج در تولید گل‌های "کاکتوس" تبحر خاصی دارد و چشم هر بیننده‌ای را با دیدن انواع گل‌های زیبا متحیر می‌کند.

محقق جوان شیعه:

حجت‌الاسلام امیری سوادکوهی: کاش مسئولان به این درک صحیح می رسیدند که هر چه گرفتاری و مشکلات در جامعه بوجود آمده بخاطر فاصله ی آنان از فرهنگ اصیل اهل بیت علیهم السلام و دوری از ولایت است.

در این راستا از حضرت آیت الله محمدباقر محمدی لایینی، مهدی مهدوی آملی، سیفی، پیشنمازی، مجتبی روحانی، گلی شیردارکلایی، احمد باقریان ساروی به عنوان مهم ترین کاندیداهای احتمالی این دوره نام برده می شود؛ همچنین احتمال کاندیداتوری صدرا صدوقی نیز وجود دارد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس مازندران و شهرداری ساری:

«مرکز فرهنگی باغ‌موزه دفاع مقدس» بزرگ‌ترین باغ‌موزه در حال احداث شمال کشور در مرکز مازندران است که قرار است خاطرات سال‌های حماسه عشق و ایثار و مجاهدت دلیرمردان خطه سرسبز مازندران را برای احیاء و ترویج فرهنگ دفاع مقدس به نمایش بگذارد.

 اکثر افرادی که در خیانت ها نقش داشته اند یا تایید صلاحیت شده اند یا اینکه به دنبال معرفی اعضای جدید شورا هستند؛ متاسفانه شایسته سالاری در این شهر برای همیشه دفن شده است و افرادی که هنرشان تنها در پرونده سازی علیه دیگران بوده اند خود بر مسند قدرت قرار گرفته اند. 

از روز شنبه مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰، تمامی بازار‌های تهران به خصوص گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ به مدت ۲ هفته باید نسبت به تعطیلی واحد‌های صنفی خود اقدام کنند.

رئیس پلیس راه مازندران از منع ورود خودروهای غیر بومی به این استان خبر داد.


معاونت بهداشت وزارت بهداشت، برای خبر تعطیلی دو هفته‌ای، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

مهدی گاو زن، به جرم قتل جوان ۳۲ ساله توسط پلیس در اتوبان تهران - قم بازداشت شد.

تهران در وضعیت قرمز

براساس آخرین بررسی‌های ستاد ملی کرونا بعد از تعطیلات نوروزی پس از یک دوره ۱۷ هفته‌ای آرامش یکباره ویروس منحوس از کنترل خارج شد و سرعت همه‌گیری شهرستان‌های کشورمان را یکی پس از دیگری در شرایط بحرانی قرار داده است.                

تحلیل جالب توجه از حاشیه های انتخابات شورای شهر ساری:

این افراد برای دریافت احکام در هیئت های ورزشی هزینه های سنگین مالی نیز کرده اند که نگون بختانه آنکه برخی از این افراد برای تهیه مطالب پیرامون مدیریت شهری و شورایی، به جای اینکه خودشان نقد و بررسی عالمانه داشته باشند به سمت سرقت ادبی آثار نویسندگان نیز مشغول شده اند.

رئیس دادگستری رباط کریم از دستگیری و معرفی پنج عضو سابق شورای شهر پرند به زندان خبر داد

تهرانی‌ها با اعلام ممنوعیت در روز 13 فروردین، حضور در فضاهای سبز و پارک‌ها را به روز ۱۲ فروردین موکول کرده بودند اما تعدادی هم راه گریز از این محدودیت‌ها در روز سیزده را پیدا کرده بودند.                        

شمارش معکوس برای پایان کرونا؛

یکی از متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه واشنگتن که پیش‌بینی‌هایش در مورد بیماری کووید-۱۹ و مرگ و میر ناشی از آن در سراسر جهان به طور دقیق دنبال می‌شود، اخیرا فرضیات خود درباره "طول دوره این همه گیری" و زمان احتمالی پایان یافتن آن را تغییر داده است.

مرگ آزاده نامداری را می‌توان یکی از مرموزترین صحنه‌هایی دانست که تیم جنایی پلیس و دادستانی با آن روبرو شدند.

سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران تا سه‌شنبه آینده در برخی مناطق خبر و نسبت به وزش باد شدید، وقوع سیلاب و کولاک برف در ۸ استان هشدار داد

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای ضمن اعلام اسامی شهرهای دچار تغییر رنگ بندی، از مردم خواسته شده از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

تا کنون یک میلیون و ۷۱۳ هزار و ۶۴۸ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۳۴۲ هزار و ۹۵۰ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند.