در حال حاضر پس از آخرین بررسی ها  کشور دارای  ۹۲ شهرستان قرمز، ۱۸۳ شهرستان نارنجی، ۱۷۳ شهرستان زرداست و تعداد شهرستان آبی در کشور صفر است.

در دیدار صمیمی جواد طالبی با سید ابراهیم شریفی تأکید شد:

جواد طالبی بابیان اینکه شهرداری یک‌نهاد خدمتگزار است و در هر سنگری باشد تنها هدفش خدمت‌رسانی به مردم است، افزود: هر جا که لازم باشد شهرداری برای تحقق این هدف مهم پای‌کار است.

کباب ترش یا به اصطلاح محلی «ترش کباب» نوعی از کباب است که اصالتی شمالی و مخصوصا گیلانی دارد. این غذا طعمی بسیار دلچسب و همانند دیگر غذا‌های شمالی مزه‌ای ترش دارد.

گفتگوی اختصاصی راه شلمچه با پزشک انتقال خون در مازندران:

این تصور غلطی است که مردم فکر کنند با حضور و مشارکت در اهداء خون امکان آلودگی شان وجود دارد، چرا که سازمان انتقال خون مازندران کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند هر چند مراجعه در فصل کشاورزی با کاهش همراه است اما ما سعی بر آن داریم با فراخوان مستمر، لااقل بتوانیم نیازهای روزمره سازمان انتقال خون را برآورده کنیم.

  یک فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود منتشر شد. این فیلم توسط یک زن از فرماندار لنگرود گرفته شده بود.                

در پی انتشار خبری با عنوان «هواپیمای لوکس؛ هدیه امیر قطر به ابراهیم رئیسی» در شبکه‌های اجتماعی، صحت و سقم این موضوع بررسی شده است.

در پی برگزاری انتخابات شورای شهر یاسوج و انتشار یک فایل مربوط به نتیجه انتخابات، درگیری‌های در این شهر رخ داد که بازداشت ده‌ها نفر انجامید.                  

نقاره ها ز اوج مناره وزیده اند

مردم صدای آمدنت را شنیده اند

زیباتر از همیشه شده آستان تو

آقا! چقدر ریسه برایت کشیده اند

در این گزارش مراحل انجام مخفی کردن وضعیت آنلاینی شما در واتساپ را آماده کردیم.

نتایج ششمین دوره شورای اسلامی شهر بعد از شمارش آرا اعلام شد


شواهد میدانی 8 ساعت تا زمان آغاز انتخابات نشان می دهد:

وی که در سال های مدید خدمت رسانی در این دستگاه اجرایی، همواره مدیری جهادی و اثرگذار در امور عمران و آبادانی بوده، دارای سوابق کاری ارزنده ای همچون معاون بزرگترین سازمان تابعه شهرداری ساری، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری قائمشهر و شهردار منطقه 2 مرکز استان بوده و با کوله بار 30 سال خدمت صادقانه در این نهاد، اکنون آماده خدمت در جایگاهی دیگر به مردم این شهر است.

جدیدترین نظرسنجی های میدانی به فاصله 10 ساعت مانده به انتخابات:

سید احمد صالحی که سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر ساری را در کارنامه خود دارد، از مدیران اخلاق مدار، پاکدست و مردمی این شهر است که عملکردش نشان داده که در استیفای حقوق عمومی شهروندان ساروی با هیچ احدی تعارف ندارد و قطعاً این رویکرد وی می تواند به پویایی بیش از پیش این نهاد مردمی در دوره ششم کمک شایانی نماید.

علیرضا خجسته‌پور نخبه جوان دانشگاهی و صنعتی کشورمان، یکی از مدیران جوان و کارآمدی که در صورت انتخاب وی برای شورای اسلامی شهر تهران، می‌تواند در تحول بنیادی کلانشهر تهران سهم به سزایی داشته باشد. 

عضو هیئت رئیسه مجلس خبر داد؛

کریمی‌فیروزجایی رئیس فراکسیون عشایری مجلس در سفر به استان سمنان گفت: 500 میلیارد تومان برای بهسازی و تقویت زیرساخت های مدارس عشایری درنظر گرفته شده است. 

مهندس محمد رضا متولیان کارشناس امور شهری:

این کارشناس مسائل شهری خاطر نشان کرد: در گذشته نه چندان دور در شهر ساری ما شاهد چهار سینمای بزرگ ‌بنام ایران، فردوسی، فرهنگ و سپهر و خانه جوانان و کاخ جوانان بوده ایم که یکی پس از دیگری مخروبه شد و تنها سینما سپهر وجود دارد و سایر اماکن تفریحی فرهنگی ورزشی برای بانوان از بین رفته است.

دکتر سید جمال علوی سنگ چشمه کارشناس مسائل شهری:

دکتر علوی از پروژه نیمه تمام مجتمع چند منظور تالار وحدت به عنوان مصداقی دیگر از دیدگاه خود یاد کرد و اذعان داشت: این پروژه بالغ بر 10 سال است که نیمه تمام باقی مانده و ظرفیت شاخصی که می توانست در بسیاری از ابعاد اجتماعی و فرهنگی برای شهروندان ساروی، دستاورد داشته باشد، رها شده است.

این روزها خبرهای ناخوشایندی از بروز وقفه در انجام واکسیناسیون به گوش می‌رسد که باعث بروز دل‌نگرانی‌هایی بین مردم بویژه افراد دریافت‌کننده دُز اول شده است.

امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان جوان شیعه گفت: امام صادق علیه السلام پرچمدار مبارزه با غالیان ، صوفیان و دراویش بود

سردار سرتیپ دوم مسلمی در خصوص نقش بازار در جهت حفظ آرامش مردم در تامین نیازهای معیشتی خود ، گفت: امروزه بازار نقش بارزی در زندگی معیشتی مردم دارند و خیلی از مشکلات و ناکارآمدهای ما در این بخش ناشی از سطح عدم نظارت های جدی ماست .

دکتر سید جمال علوی سنگ چشمه کارشناس امور شهری در ساری:

دکتر علوی با بیان اینکه یکی از راهکارهای لازم برای تحقّق این مهم تعامل دستگاههای چندگانه است، اظهار داشت: مدیریت شهری با استفاده از معاونت های فرهنگی و شوراها می تواند با تشکیل انجمن های ( NGO) زنان مورد نظر را تحت پوشش قرار دهد؛ برگزاری کلاس های آموزشی از سوی اداره کل فنی و حرفه ای برای مهارت آموزی زنان بی سرپرست و یا بدسرپرست می تواند به افزایش توانمندی آنها در بازار کسب و کار کمک نماید.