عروس و داماد جوان که مدت زیادی عاشق یکدیگر بودند، بعد از مراسم عروسی در طی اتفاقی جانشان را از دست دادند.

بساطی که برچیده می شود:

شهردار ساری جلوی سو استفاده های مالی اسپانسر نماها در ساری را گرفته است؛ شهروندان ساروی از شهردار خود این سوال را دارند که طی 81 ماه گذشته  در زمان مدیریت شهردار قبلی چند هزار میلیارد اسپانسر نماهای ورزشی از شهرداری اخذ نمودند؟!

 نگاه تاریخ نه چندان دور ایران شاید کمکِ آینده باشد.                

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: حکم قصاص نفس یک متهم به قتل (نوید افکاری) صبح امروز پس از انجام تشریفات قانونی استیذان و با اصرار اولیاء دم و خانواده مقتول به مرحله اجرا گذارده شد.                                    

آیت‌الله شیخ یوسف صانعی از مراجع تقلید در سن ۸۳ سالگی درگذشت.                                    

یک زوج جوان ایرانی باید میانگین80 میلیون تومان برای مسکن، 80 میلیون تومان برای جهیزیه و در طول زندگی نیز حداقل درآمد ماهانه 4 میلیونی داشته باشند تا بتوانند یک زندگی ساده را شروع کنند

تحلیلی بر عملکرد 1 ساله شهردار ساری:

عباس رجبی فارغ از همه تلاش های مجدّانه ای که برای توسعه و تعالی واقعی شهر ساری در 1 سال گذشته داشته، روحیه خودباوری را در کارکنان شهرداری نهادینه کرد

این اشخاص آن قدر احساس امنیت می کردند که به صراحت با دعوت از جوانان، از آنها در مجالس پارتی و عروسی یا جشن تولد به سبک غربی و حتی زننده تر از آن، تصاویر آن را با دو هدف کسب درآمد و نام و نشان و ترویج بی بند و باری جنسی در فضای مجازی منتشر می کردند.

مهمترین برداشت از فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 99 اهمیت حیاتی مسئله تولید و بهره وری داخلی با توجه به تهاجمات ددمنشانه دشمنان اسلام و تحریمهای سیاسی ، اقتصادی و.... کشور با تکیه بر ظرفیت های عظیم اقتصادی در بخش های مختلف صنعتی ،کشاورزی با وجود منابع خدادی می باشد 

مدیر دفتر فناوری سلامت وزارت بهداشت با اشاره به آخرین وضعیت تولید واکسن آنفلوانزا در ایران گفت: یک شرکت دانش بنیان به زودی این واکسن را وارد بازار می کند.

روانشناسی رنگ‌های لباس؛

محققان حوزه‌ی روانشناسی با تحقیق بر روی رنگ‌ها پی برده اند برخی از آن‌ها می‌توانند به ما کمک کنند بعضی جنبه‌های شخصیت خود را برجسته کنیم.

امیری سوادکوهی در اجتماع عزاداران عاشورایی:

محقق و دانشمند جوان شیعه حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد امیری سوادکوهی در اجتماع عظیم عزاداران عاشورایی در حسینیه مرکزی قادیکلای بزرگ سوادکوه که همزمان با پنجمین یادواره شهید مدافع حرم سوادکوه، شهید عمادی، امام حسین(ع) را صاحب نفس مطمئنه ی در قرآن دانست و همگان را به پناه آوردن به حصن حصین حسینی و آرامش مطلق روضه ها و عزاداری وی دعوت کرد.

خانواده مرحوم حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان: خشنودیم که سرانجام مجاهدت‌های حسینیان به مهر رضایت رهبرش ختم شد.سه دامپرور اسکاتلندی گوسفندی از نژاد "تکسل" با نام "الماس دوبل" را به قیمت ۳۶۷ هزار و ۵۰۰ پوند (معادل ۴۱۰ هزار یورو) خریداری کردند.

همه مصیبتی را که عزاداران حسینی طی ۱۰ روز اول محرم به سوگ آن می‌نشینند. تنها ظرف چند ساعت بر خانواده سیدالشهدا وارد شد. اینجا به سراغ مرور بخشی از رخدادهای لحظه به لحظه روز عاشورا رفتیم.

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به حادثه زیرگرفتن عزاداران حسینی در شهرقدس توسط راننده مست یک دستگاه خودرو سواری، گفت: فرد مذکور پس از تعقیب و گریز توسط عوامل انتظامی دستگیر و مصدومان حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.                 

اختصاصی راه شلمچه؛

مراسم عاشورای حسینی در تهران و سراسر کشور با توجه به شرایط کرونایی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی امروز یکشنبه(9 شهریور) برگزار شد.

یکی از مهمترین و بیشترین عامل انتقال ویروس کرونا ناشی از مسافرت های بدون ضابطه مسافران و بدون رعایت شیوه های بهداشتی و حتی بدون ماسک است که به سرعت در روستاها، شهرها، جنگل ها، کنار رودخانه ها، آبشارها، چشمه ها و سواحل دریا و یا از طریق خانه های مسافر در کوچه پس کوچه های شهرها همانند ویروس وارد خانه و کاشانه مردم مازندران می شود

 کلهٔ آدمی چگونه بوی قورمه‌سبزی می‌تواند بدهد و چه عامل تاریخی موجب شده است که به صورت ضرب‌المثل درآید:...

از دیروز تا امروز ۲۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۳۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۷۹ نفر از آنها بستری شدند.