سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان کرونا را اعلام کرد.                

با انتشار تصویری از علی اشرف ریاحی در تورنتوی کانادا مشخص شد وی تحت رصد اطلاعاتی قرار دارد.

فوت‌و‌فن پخت این خورشت لذیذ و قدیمی ایرانی که پای ثابت نذری‌ها نیز هست، را به راحتی بیاموزید.

در پی درگذشت آیت‌الله سیدعبدالجواد علم‌الهدی موسس و استاد عالی حوزه علمیه امام‌القائم (عج) تهران و از شاگردان مرحوم آیت‌الله بروجردی و امام خمینی (ره)، آیت‌الله شیخ محمدحسن انصاری از نوادگان شیخ اعظم(ره)پیام تسلیتی صادر کرد.

امیری سوادکوهی:

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی در مراسم با شکوه عزای حسینی در حسینیه مرکزی قادیکلای سوادکوه گفت: طبق ضوابط ستاد مبارزه با کرونا عمل خواهیم کرد ولی به هیچ عنوان روضه ها و حسینیه ها و دانشگاه بزرگ عاشورایی سیدالشهداء علیه السلام را تعطیل نخواهیم کرد.

«اسلامی» تابلوی میدان جمهوری اسلامی در تهران را حذف کردند.


وزیر جهاد کشاورزی از سپری شدن مرحله آزمایش حیوانی واکسن ضد کرونای موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی و آماده شدن برای فاز اول آزمون بالینی، فاز «کلینیکال ترایل» (clinical trail) خبر داد.

ایشان به همراه همسر محترمه شان حاجیه مهرابه بالویی بیش از ۳ دهه در آموزش و پرورش مازندران، خدمات شایسته ای به مردم و فرزندان ایران اسلامی علی الخصوص خانواده های شهروندان ساروی داشته اند و سالهای پرافتخاری را در این جبهه خطیر گذراندند.


سخنگوی وزارت بهداشت از ادامه روند کاهشی مرگ مبتلایان به کرونا خبر داد.


در حین کار در یک معدن زغال سنگی که در عمق بیش از 70 متر قرار داشت، معدنچی کارناوخوو یک تابوت مرمری را کشف کرد ، تابوتی رازآلود که داخل آن یک زن جوان با چهره ای زیبا و کاملا سالم آرمیده بود.

 یک پزشک شناخته شده ایرانی تجربه مرگ و چگونگی آن را تشریح کرده و فرآیند مردن را «پر از آرامش» و «خوشایند» توصیف کرده است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از آمادگی شهرداری برای اختصاص ۶۰۰ مجموعه ورزشی و زمین چمن برای برگزاری عزاداری‌های ماه محرم خبر داد.

سهیل صالحی مسئول جشنواره خدمت کانون های رضوی استان مازندران با بیان این مطلب گفت: تمامی فعالیت های خادمیاران رضوی از طریق سامانه خادمیاری آستان قدس رضوی ساماندهی می شود.

راهی که کج رفته ایم:

بدنبال آسیب پذیریهای زیادی از قهرمانان جهان و المپیک و آسیا و کشور در شوراهای شهرها و کشور که موجب دستگیریها و محکومیت ها و محرومیت های سنگین و بدنامی جامعه ورزشی را ارمغان آورد.

وزیر بهداشت روسیه تصریح کرد که انتقادات در خصوص این واکسن در خارج از روسیه بی‌پایه و ناشی از رقابت است.

 از دختری که جوانی‌اش را قمار افیون کرده و آنقدر سرمست دوران طلایی اعتیادش است که فقط باید کنارش ایستاد و کمک کرد کمتر خودش را نابود کند تا پیرزنی که بعد از مرگ تنها پسرش بی‌خانمان شده است. از پیرزنی که عروسش از خانه بیرونش کرده و حالا «بی‌سرپناه» است تا نوجوان ۱۸ ساله‌ای که ۵ سال است همسر مردی ۶۰ ساله است و ...

به رغم آنکه روز گذشته وزیر بهداشت از تعویق کنکور سراسری خبر داده بود، امشب دو وزیر با انتشار بیانیه‌ای از برگزاری این آزمون در موعد مصوب خبر دادند.

 سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان کرونا را اعلام کرد.

پس از شناسایی موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام تست‌های ویژه، شمار مبتلایان از ۳۲۴ هزار تن گذشت.

مردم نباید تاوان مفسدین را بدهند:

امروزه شهرداری ساری با درایت مثال زدنی عباس رجبی توانسته شاکله ای شاخص در این نهاد اجرا و با استفاده از توان داخلی، پروژه های عمرانی و خدماتی را با جدیت لازم اجرا و در مسیر تحقّق قرار دهد؛ حال باید برای مسئولان ساروی که در سطوح مذکوری که اشاره شد این تکلیف را در نظر بگیریم که در محور اخذ بودجه های ملی همچون دوره گذشته مدیریتی نقش آفرینی کنند.

از دیروز تا امروز ۲۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۳۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۷۹ نفر از آنها بستری شدند.