کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: افسارگسیختگی کنونی فضای مجازی نگرانی‌ها در مورد آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی را در آینده تشدید می‌کند.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: یکی از دلایل توفیق ما در کشور، روسای بیمارستان‌های ما بودند که اگر خودشان فرماندهی کار را برعهده نمی‌گرفتند، وضعیت به خوبی پیش نمی‌رفت. در عین حال باید یاد بگیریم که مستندسازی کنیم.

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جا دارد از دولت و مجلس تشکر کنم؛ چراکه دولت و مجلس عین بودجه پیشنهادی بنیاد شهید را مصوب کردند و امسال اولین سالی است که بودجه برابر نیاز‌های بنیاد تدوین شده‌است.  

هارون فرمان داد که به کوفه روند و کسی که سنش از همه بیشتر است را نزدش بیاورند، پیرمردی از بنی‌اسد را نزدش آوردند، هارون به او گفت: «قصه این تپه چیست؟»

 فرمانده انتظامی پایتخت جزئیات تازه‌تری از چگونگی دستگیری عامل انتحاری پایتخت را اعلام کرد.                                    

گام های اثرگذار سید محمد رضا گرامیان:

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری بابیان اینکه گام نخست در مدیریت سبز در حیطه پسماند کاهش تولید زباله است، افزود: در گام بعدی موضوعاتی مانند تفکیک و مدیریت پسماند ویژه اهمیت پیدا می‌کند.

هوش هیجانی یا هوش عاطفی یا هوش احساسی (EI یا EQ) برخلاف بهره هوشی (intelligence quotient, IQ) غیر قابل اندازه گیری است وبر چگونگی رفتار ما و بر نحوه برخورد ما با پیچیدگی های روابط اجتماعی تاثیر می گذارد.

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران گسترده در اکثر مناطق کشور به دلیل فعالیت دو سامانه بارشی و کاهش ۱۲ تا ۱۸ درجه‌ای دما در برخی استان‌ها خبر داد.                

در پی شهادت اسفناک شهید امنیت مصطفی نوروزی، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و اندیشمندان جوان شیعه در پیامی عروج ملکوتی آن شهید والامقام را تبریک و تسلیت گفت.

نتایج مطالعه جدید محققان دانشگاهی در آمریکا نشان می‌دهد نوزاد مادران کرونایی که از شیر مادر خود تغدیه می‌شوند ایمن خواهند بود.            

رئیس پلیس راهور ناجا محدودیت های جدید کرونایی برای شب عید را اعلام کرد. 

ستاد ملی مقابله با کرونا برای سفر‌های نوروز ۱۴۰۰در قالب تور‌های مسافرتی و با رزرو مراکز اقامتی دارای مجوز، مجوز صادر کرده است! این در حالی است که پیش از این ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، از سفر رفتن به جابه‌جایی بمب ساعتی کرونا تعبیر کرده‌بود، چراکه سبب جابه‌جایی ویروس می‌شود  

حضرت آیت الله حاج شیخ محمدحسن انصاری طی پیامی درگذشت عالم عالیقدر حضرت آیت‌الله ضیاء آبادی را تسلیت گفتند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا درباره جریمه خودرو ها توسط دوربین‌ها در شب و شایعات مطرح شده توضیحاتی داد.

از میان ۳۰نفر بیماری که این دارو را دریافت کرده‌اند، در ۲۹ نفرشان نشانه‌‌هایی از بهبودی در عرض دو روز دیده شده و سه تا پنج روز بعد، از بیمارستان مرخص شده‌اند.

تیم رسانه ای و ارزیابی راه شلمچه در مازندران با حمایت از این انتصاب هوشمندانه حمید رضا مرادی سرپرست شهرداری ساری اعتقاد بر این دارد که با توجه به شناخت کافی از توانمندی این بانوی فرهیخته به واسطه سالهای مدید خدمت رسانی بی شائبه در دستگاه مذکور، بی تردید رویکرد تعامل گرایانه در ایجاد مناسبات حسنه متقابل بین کارکنان و مدیران شهرداری می تواند پیام آور پویایی بیش از پیش این نهاد خدمت رسان باشد.

به علت فقدان فاضلاب شهری در شرق مازندران و پاسخگو نبودن تصفیه خانه سپتاژ شهرک صنعتی بهشهر به جهت تکمیل ظرفیت و خلف وعده های مسئولان شهری و شهرستان در انعقاد قرارداد در ایجاد تصفیه خانه های جدید و عدم پذیرش فاضلاب خانگی توسط تانکرهای تخلیه چاه و فاضلاب ،  بوی تعفن، مردم شرق مازندران را می آزارد.

رئیس شورای عالی استان ها در خصوص اخرین وضعیت شورایاری ها، دستگیرشدگان شوراهای شهر و روستا و تغییر در قانون انتخابات شوراها توضیحاتی ارائه کرد.

آیت‌الله انصاری از نوادگان شیخ اعظم در پیامی درگذشت عالم بزرگوار آیت‌الله نظری‌خادم‌الشریعه را تسلیت گفت.

پیام تسلیت محقق و نویسنده جوان شیعه:

در پی ارتحال غمبار عالم ربانی و فقیه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، حضرت آیت الله علامه نظری خادم الشریعه ، یکی از شاگردان برجسته اش، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و اندیشمندان جوان شیعه در پیامی ارتحال آن زعیم نستوه را تسلیت گفت.