گفتم که عمر ماه صفر رو به آخر است
دیدم شروع محشر کبرای دیگر است

مرحومه فرمهینی‌فراهانی بانی پخت آش نذری شله‌قلمکار در آستانه سالروز رحلت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام حسن مجتبی (ع) به رحمت خدا رفت و امسال این مراسم برگزار نمی‌شود.

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گفت وگوی زنده تلویزیونی اظهار کرد: موارد ابتلا به کووید ۱۹ و موارد مرگ و میر در چند هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

بانوی مکرّمه، عابده، حاجیه خانم انصاری متعلقه فقیه عالیقدر آیت الله العظمی حاج شیخ مرتضی انصاری(ره) دارفانی را وداع کرد.

عباس رجبی شهردار این شهر با کرمانیان رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

پایان این بساط چه زمانی است:

تمام کسانی که طی ماه های اخیر به اتهام اختلاس، حیف و میل و غارت اموال عمومی در شورای اسلامی شهر و شهرداری ساری بازداشت شده اند، پس از مدت کوتاهی با قرار وثیقه آزاد و هم اکنون از سرمایه های به غارت برده لذت و در حال عیش و نوش هستند.

مسئول ایثارگران کل سپاه گفت: پیکر مطهر این شهدای والامقام صبح فردا(دوشنبه)توسط خادمان آستان قدس رضوی، در حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع)زیارت و طواف داده خواهد شد.                                    

«محمدحسین پویانفر» مداح اهل بیت از رئیس‌جمهور به شدت انتقاد کرد.

بدهی بالای هزار میلیاردی شهرداری ساری، وجود هزاران نیروی مازاد، وجود پرونده های متعدد قضایی، اسناد جعلی رسیدگی نشده و انبوهی از پروژه های غیرکارشناسی شده ای که تنها برای فریب افکار عمومی در تبلیغات مدیریت قبلی مطرح می شد، چالشی بزرگ برای مدیریت جدید شهرداری به حساب می آید.

با پای پیاده که نشد کوی تو آیم

با پای دلم ضجه کنان سوی تو آیم

اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای، متناسب‌سازی مدت خدمت دوره ضرورت در مناطق گوناگون خدمتی برای کارکنان وظیفه بومی و غیربومی را اعلام کرد.                                    

معاون کل وزارت بهداشت از اجرای اصل «اجباری شدن ماسک» در تهران از روز شنبه، خبر داد و گفت: اصل جریمه نیز تصویب شده است.

 رئیس اتاق اصناف تهران درباره اعمال محدودیت‌های کرونایی در تهران از روز یکشنبه به مدت یک هفته جزئیات نحوه اعمال این محدودیت‌ها را بیان کرد.

                          

کیمیا علیزاده درباره عامل مهاجرت خود به هلند و ردپای یک زن فاسد به نام شهین و شوهر خودش حامد حرف های تکان دهنده ای زد.

از میان موارد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در ۲۴ ساعت اخیر، آزمایش ۳۸۲۵ تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شود.            

شهردار اسبق ساری:

بسیار متاسفم که بسیاری از غارتگران در لباس خدمت به مردم در شورا حضور یافته و به چپاول اموال عمومی پرداختند.

 برای تهیه پیتزا خانگی در توستر باید به نکات و ریزه کاری های مراحل پخت دقت کنید تا پیتزا در آون توستر خشک نشود، به خوبی پخته شود و روی آن خام نشود با نسوزد.                 

حسین هدایتی با انتشار پستی خطاب به رئیس قوه قضائیه تاکید کرد رفیق و  شریک قبلی وی که مسوولیتی در شرکت نورد و لوله ندارد سهام و  اموال وی در این شرکت  را فروخته و به وی خیانت کرده است.

                                        دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با اشاره به کشف سرقت ۶۰۰ هزار لیتر فراورده‌های نفتی از خط انتقال سوخت ری به تبریز در محدوده شهرستان شهریار، از دستگیری ۲ نفر در رابطه با این پرونده خبر داد.