فر برقی یا آون توستر کاربرد زیادی در خانه دارد و از این وسیله بیشتر برای پخت کیک، پیتزا، بریان کردن مرغ، گرم کردن نان، پُخت‌و‌پز کردن کوتاه مدت و بسیاری دیگر استفاده می‌کنند.
طرح سه فوریتی تعطیلی و قرنطینه کامل کشور تقدیم هیات رییسه مجلس شده است.
سخنگوی وزارت بهداشت وضعیت 5 استان کشور را از نظر بیماری کرونا قرمز اعلام کرد.
بسیاری از مردم اتوی پیراهن مردانه را کاری مشکل می دانند. در حالی که اگر اصول اتوکشی را رعایت کنید، کار بسیار راحتی است. در این مبحث روش اتو کردن پیراهن مردانه با تصویر توضیح داده شده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری ۱۵ نفر در یک پارتی مختلط در یکی از باغ ویلاهای فردوسیه شهریار، از پلمب محل برگزاری پارتی و در اختیار قرار دادن افراد به مقام محترم قضایی خبر داد.
چگونگی تدفین اجساد جان‌باختگان مبتلا به ویروس کرونا این روزها در جامعه مطرح است و در این گزارش به همه این ابهامات پاسخ داده شده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بقیه الله از اهدای کیت تشخیص ویروس کرونا به مردم آمریکا خبر داد.
زمان تقریبی برای طبخ این غذا شاید در مقایسه با دیگر غذا‌ها تایم بیشتری را از شما بگیرد، اما خوش طعم بودن و مجلسی بودن این غذا، ارزش این میزان از زمان و صرف انرژی را برای شما جبران خواهد کرد و خستگی را در پایان از بین خواهد برد.
در سالروز ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل‌العباس علیه‌السلام و روز جانباز، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی از مقام شامخ جانبازان انقلاب اسلامی تجلیل کردند.
دانشمند ایرانی و استاد دانشگاه تربیت مدرس از ساخت داروی درمان بیماری کرونا در فاز اولیه آن، خبر داد.
نسل خروشان انقلاب با الهام از پیام امام دریافت باید حرکت حق طلبانه امام حسین(ع) علیه استبداد و حکومت زور را ادامه دهد و در زمان خود، سیمایی دیگر از یاران با عزت حسین(ع) ترسیم کند.
در جلسه شورای اضطراری حمل‌ونقل ترافیک استان تهران محدودیت هایی ترددی تصویب شد.
چهارمین عملیات ضدعفونی معابر و المان های شهری و ورودی مراکز درمانی قلب پایتخت برگزار شد
۳۰ بهمن ماه ۹۸ اولین بیمار کرونایی در استان مازندران در شهر بابل تشخیص داده شد.
بررسی تأثیر یک داروی ضدویروسی بر روی بیماران بدحال مبتلابه کووید ۱۹ حاکی از موفقیت در درمان این بیماران و کاهش طول بستری در بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان بوده است.
معاون عمرانی استانداری تهران از ایجاد سامانه سفربرگ در تهران و هم‌چنین در نظر گرفتن جریمه نقدی برای خودروهای متخلف خبر داد.
فردی با ویروس هانتا كه در استان یوننان در غرب كشور چین تثبیت شده بود، هنگام مسافرت به استان شاندونگ برای كار در اتوبوس درگذشت.
دیدگاه جالب توجه کارشناس اجتماعی راه شلمچه در مازندران:
سوال اینجاست که آیا داشتن سواد رسانه‌ای هم لازم است یا نه؟ اصلا جایگاه سواد رسانه در بین مردم ایران کجاست و چگونه تعریف می شود، این دست سوالات و سوالات مشابه زیاد است.
عباس رجبی شهردار ساری در اولین جلسه سال 99 که با حضور مدیران مجموعه شهرداری به میزبانی سازمان آتش نشانی برگزار شد بر آمادگی کامل مجموعه مدیریت شهری جهت مقابله با موج دوم ویروس کرونا تاکید کرد