چند روی است فعالیت تالارهای پذیرایی عروسی در تهران آغاز شد.

دادستان شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلای میلیاردی متعلق به دو مسئول سابق و فعلی خبر داد.

وی که از مدیران جوان، تحصیلکرده و مطلع در امور شهری و شوراهاست در شورای اسلامی شهرستان ساری نیز عملکرد قابل قبولی داشته و با شناختی که از وی داریم قطعاً می تواند با درایت و استفاده از مناسبات اثرگذار اجتماعی، عضوی اثرگذار در شورای بالادستی به شمار آید.

بر اساس اعلام هواشناسی، بیشترین میزان بارش برف در آلاشت شهرستان سوادکوه ثبت شد و پس از آن هم پل‌سفید با ۴۶، کیاسر ۴۰ و سیاه بیشه با ۳۵ سانتی متر قرار داشت.                

حسام الدین عقبایی نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران دستگیر شد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه وضعیت پایتخت با هر رنگ زرد و قرمز همچنان به لحاظ کرونا در وضعیت اضطرار است و نباید از آن غافل شد، گفت: نمونه‌های مثبت کرونای انگلیسی در تهران بوده است.                

 همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر مطهر ۲۶ شهید گمنام سال‌های دفاع مقدس در ۱۹ نقطه از شهرهای کشورمان، تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.                    

 خبر‌های رسیده شهرداران مناطق ۸ و ۲ تهران همچنان بازداشت هستند.       

تلاش‌ها و تحقیقات برای کشف رمز و راز ویروس کرونا که بیش از ۹۱ میلیون نفر را در سراسر جهان آلوده کرده، ادامه دارد.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از اواخر وقت روز چهارشنبه ۲۴ دی و طی روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط غرب و شمال غرب بارش برف و باران داریم.

می گویند این میوه عصاره ای دارد که می تواند در برابر عفونت مقاومت کند و شما را از ویروس کرونا دور کند.

در سالروز عملیات افتخار آفرین کربلای 5 سردار علی اکبرنژاد، یاد یکی از فرماندهان همرزم شهیدش را زنده کرد.

یک بنای تاریخی بابل و در سایه سکوت مسئولان در آستانه فروپاشی کامل قرار داد.

پایان التهابات مدیریتی:

هرچند در ابتدای مسئولیت وی، پرداختن به مسائل شهرداری ساری و الویت هایی که سرپرست این نهاد باید بدان توجه کافی داشته باشد، کمی زودهنگام است اما قطعاً استفاده کابردی از تجارب مدیران کارکشته و جوان این نهاد که سالها در مناصب مختلف ایفای وظیفه کرده اند می تواند نقطه اتکای مناسبی برای پیشبرد برنامه های مرادی باشد.

کارشناس امور شهری و شوراها مطرح کرده است:

شعبان وفایی نژاد ادامه داد: امروز ساری را به عنوان پایتخت اختلاس کنندگان در کشور معرفی کردند؛ معمار اصلی اختلاس کنندگان در شهرداری هنوز به مردم ساری معرفی نشده و بر همین اساس شهروندان اعتمادی به شهرداری ندارند

سشوار وسیله ای بسیار کاربردی برای خشک کردن موها می باشد که باید نکات مهمی را در خرید یک سشوار مناسب با توجه به نیاز و نوع موهای خود انتخاب کنید.

عضو شورای شهر تهران گفت: به دلیل تشدید آلودگی هوا در پایتخت باید جلسه فوری جهت جلوگیری از مرگ و میرها بر اثر آلودگی هوا میان نمایندگان مجلس و دولتی‌ها تشکیل شود.