اقدام ارزشمند روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری:

از میان تیترهای ارسالی ، خبرگزاری مهر با تیتر «این پنج ستاره قصه نیستند / روایت بی‌قراری مسافران شام تا ساری» ارسالی علیرضا نوری کجوریان رتبه نخست این بخش از جشنواره را از آن خود کرد.

سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری:

بربسته با اشاره به اینکه شهروندان ساروی خواستار دریافت خدمات مطلوب از شهرداری هستند، تصریح کرد: در کنار تعاملات سازنده با شهروندان علی الخصوص سازندگان، رعایت دقیق ضوابط شهرسازی سرلوحه کاری این معاونت است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۷۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۳۸۹ نفر از آنها بستری شدند.

تغییر استراتژی تخریب گران:

باید توجه داشت تخریب و ایجاد دلسردی با ایجاد اهرم فشار به جزئیات زندگی روزمره مسئولان نیز سرایت کرده و انسداد حساب های شخصی، توقیف اتومبیل های اداری، سناریو تهدید و ارعاب و برخوردهای زننده در ادارات زیرمجموعه حکایت از آن دارد که مباحثی بیش از احقاق حق بر سیاست های جریان های خبیث این شهر حاکم است.

سخنگوی وزارت بهداشت مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور را ۵۹۶ هزار و ۹۴۱ نفر اعلام کرد.

 در مطالعه‌ای جدید مشخص شده است، دارویی که برای بیماران قلبی مفید است، احتمال مرگ و شدت بیماری کرونا را کاهش می‌دهد.  

عضو شورای شهر ساری مطرح کرد:

عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه هدف مجموعه شورا کمک به افزایش سطح توانمندی سازمان عمران است، گفت: تلاش های این مجموعه در عمران و آبادانی شهر ساری محسوس و اثرات بسیاری را در جلب رضایت شهروندان از شهرداری داشته است.

در وضعیت کنونی کشور که تحریم های استکبار جهانی باعث بروز مشکلات معیشتی برای مردم کشور شده است نیاز است کلیه شوراهای اسلامی شهرها و روستاها خود را به دست افرادی کاردان، متخصص و دارای سلامت مالی بسپاریم که در عین کاردانی، آشنا به قانون و قادر به ارائه راهکاهای قابل عمل در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... باشند

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در پایتخت گفت: در تهران شرایط کاملا متفاوت و سخت تری را انتظار داریم.

سنگ پای تمام عیار:

باید یادآور شویم که در مدیریت قبلی این نهاد صدور پروانه ها بعضاً سلیقه ای و برخی از ساخت و سازها بدون مجوز و صرفاً با مماشات غیرمنطقی مدیران وقت صورت می گرفت...

مرز میان دخالت و حمایت؛

اگر شما این جمله را اینگونه در ذهنتان تحلیل کنید: «تو ولخرجی. به فکر جیب فرزند من نیستی. فرزند من صبح تا شب زحمت می‌کشد و تو حتی آشپزی نمی‌کنی و اجازه نمی‌دهی هزار تومان پول در جیبش بماند. تو به فکر پس‌انداز نیستی. تو آینده‌نگر نیستی. تو مورد تأیید نیستی و...

سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: بر اساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی در ۴۳ شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند، از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال می‌شود و در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا بر این باورند که برخی از دهان شویه‌ها و شامپو‌های کودکان می‌توانند ویروس کرونا را بی اثر کرده و حتی از بین ببرند.

پاسخی بر اظهارات یک عضو صفرکیلومتر شورای شهر:

آیا شما که مرید عملگرایان هستید از حراج و بذل و بخشش املاک شهرداری از سوی دوستانتان به پیمانکاران خبر دارید؟! آیا خبر دارید که برخی مدیران قبلی برای چپاول اعتبارات این دستگاه، سهم شرکت های خاص پیمانکاری را به نام همسرانشان ثبت می کردند

خاضعانه و در کمال ادب و احترام مراتب قدردانی خود را ازخانواده های معظم،نجیب و صبور شهدای عزیز مدافع حرم کربلای خان طومان را اعلام میدارم.

ردپای مشهود اعضای شورای شهر:

این ادعا از آن جهت قابل اتکا به شمار می رود که منتخبین مردم ساری در پارلمان شهری در تمامی اسناد چرخش و گردش این تیم از بالاترین مقام شهری تا معاونین و مدیران حاضر، ناظر و نقش داشته اند

گفتم که عمر ماه صفر رو به آخر است
دیدم شروع محشر کبرای دیگر است

مرحومه فرمهینی‌فراهانی بانی پخت آش نذری شله‌قلمکار در آستانه سالروز رحلت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام حسن مجتبی (ع) به رحمت خدا رفت و امسال این مراسم برگزار نمی‌شود.

کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گفت وگوی زنده تلویزیونی اظهار کرد: موارد ابتلا به کووید ۱۹ و موارد مرگ و میر در چند هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

بانوی مکرّمه، عابده، حاجیه خانم انصاری متعلقه فقیه عالیقدر آیت الله العظمی حاج شیخ مرتضی انصاری(ره) دارفانی را وداع کرد.

تا کنون یک میلیون و ۷۱۳ هزار و ۶۴۸ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۳۴۲ هزار و ۹۵۰ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند.