حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با پیشنهاد وزیر بهداشت مبنی بر شهید خدمت محسوب شدن کادر پزشکی، پرستاری،‌ بهداشتی و خدماتی که در جبهه خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند، موافقت فرمودند.
در این اینفوگرافیک خواهید دید که از ابتدای شیوع بیماری در ایران تا امروز در هریک از استان‌ها چند نفر بطور قطعی به این ویروس مبتلا شده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رشت بحرانی‌ترین شهر درگیر با کروناویروس در کشور و شاید هم در جهان است، گفت: باید واقعیت‌های این بیماری به مردم اطلاع رسانی شود تا آگاه باشند که در شرایط بسیار حادی قرار داریم.
بیمارستان‌هایی که پذیرش بیماران کرونایی را در دستور کار دارند اما پرستاران و کادر پزشکی این بیمارستان‌ها عاشقانه برای درمان و بهبود بیماران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
مسیر‌های ورودی به استان مازندران مسدود شد و تنها خودرو‌های حامل سوخت و مواد غذایی اجازه تردد خواهند داشت.
متخصصان کامپیوتر با شبیه سازی و مقایسه وضعیت ویروس‌های مشابه قبلی، اوج شیوع ویروس کرونا را پیش بینی کرده‌اند.
وزیر بهداشت هم اعلام کرده که «دارو‌های ضدکرونای ایران مؤثرتر از چین است.» رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله هم از ساخت داروی ایرانی ضدکرونا خبر داده است.
حاجیه خانم کریمی والده مکرمه شهیدان والا مقام محمدحسین و داود فهمیده به رحمت ایزدی پیوست.
رئیس سازمان عمران در تشریح جدیدترین تحولات پروژه فاز دوم بوستان ملل اظهار داشت: حدود 20 عملیات مختلف عمرانی طی 1 ماه گذشته جهت پیشبرد این پروژه پیاده سازی شده که اتصال دهنده فاز اول و دوم مجموعه مذکور بشمار می رود.
کرونا، دست اندازی که صاف می شود :
کسانی که تمامی ملت ایران مستقیماً از خدماتشان در حال استفاده هستند، بی آنکه لحظه ای فکر کنند چطور 24 ساعت شبانه روز همیشه در دسترس هستند.
چیزی که ما الان می دانیم این است که این ویروس با قطرک ها انتشار پیدا می کند و افراد سالم به این روش درگیر بیماری می شود. این قطرک ها در زمان سرفه ما تا حدود یک متر و نیم برد دارند.
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با تاکید بر این مطلب که وحشت عمومی نه تنها به حل مسئله کمک نمی‌کند بلکه باعث انتشار بیشتر بیماری خواهد شد، گفت: ویروس کرونا پدیده عجیب و غریب و غیرقابل درکی برای دانش پزشکی امروز نیست.
منطقه یک آزادراه تهران-شمال به طول 32 کیلومتر و ارزش مالی ۱۰ هزار میلیارد تومان، طی مراسمی به طور رسمی و با دستور رئیس‌جمهور مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
سکوت وهم آلودی بر بخش حاکم است! انگار پای به مثلث برمودا گذاشته بودم! دکتر جلو می‌رود. با ترس و دلهره مجددا به او می‌گویم: «این نقطه خطرناک نیست؟!» می‌گوید: «نه!» مطمئن باش!
فرمانده کل سپاه در تماس تلفنی با وزیر بهداشت بر آمادگی سپاه برای کمک به این وزارتخانه در جهت مقابله با کرونا تاکید کرد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: اگر یک چهارم تعداد فوت‌شدگان قم بر اثر ویروس کرونا صحیح باشد، من استعفا می‌دهم.
از کاهش مخاطرات جاده ای تا سیمایی دلپذیر برای مسافران:
با تکمیل مراحل پایانی پروژه تعریض و توسعه بلوار کشاورز، تیم های عملیاتی این سازمان با سلسله عملیات عمرانی، فضایی مطلوب در ورودی و خروجی شمال شهر ایجاد کرده اند به طوریکه پروژه ساماندهی بلوار فرح آباد به اتمام رسیده است.
پایان توهمات اغوا کننده:
مردم شهر ساری باید بدانند که برخلاف توهمات مدیریت قبلی در ارائه آمارهای درآمدی اغواکننده که بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته تا خدماتی، اینبار رقمی منطبق بر توان درآمدی شهرداری مورد توافق قرار گرفته است.
پزشک و متخصص طب سنتی برای کنترل ویروس کرونا نکات بسیار مهمی را توصیه کرد.