95 سال پیش در چنین روزی ،حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد باقر موحد ابطحی اصفهانی اعلی الله مقامه الشریف، از فقیهان و محدثان و عالمان سخت کوش و پر تلاش حوزه علمیه قم که آثار و مآثر بسیار و مفاخر جاودان از خود به یادگار نهاد دیده به جهان گشود.
مدیرعامل بانک مسکن به علت کرونا تایید شد.
آن سال‌ها همه چیز متفاوت بود. سال‌هایی که بچه‌ها خیلی زود بزرگ می‌شدند، اینقدر بزرگ که بزرگ‌تر‌ها مجبور بودند برای دیدنشان آنقدر سر را بالا بگیرند که کلاه از سرشان بیفتد!
گلایه های متعددی نسبت به شبکه «شاد» وجود دارد که می‌توان به هزینه اینترنت، کندی اینترنت، کندی سامانه شاد و نداشتن تلفن همراه در برخی خانواده‌ها اشاره کرد.
آیت الله ابراهیم امینی پس از یک دوره بیماری روز پنجشنبه در قم به ملکوت اعلی پیوست.
این ضیافت باشد و خوانِ کریم/ در نیازیم و به درگاه رحیم
در بخشی از پاسخ به جوابیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل آمده‌است: این مساله زمانی تلخ تر میشود که بدانیم از 600 تخت خواب بیمارستان روحانی تنها 270 تخت برای کرونا فعال بود و باقی بخش های خالی قفل شده بودند و پذیرشی هم نداشتند
یک فروند هواپیمای دو نفره لحظاتی قبل در سلمانشهر مازندران سقوط کرد.
سختگیرانه‌‌ترین استانداردها برای اهدای خون و پلاسما در نظر گرفته شده و حتی بیماران بهبودیافته کرونایی می‌توانند بعد از ۲۸ روز خون و پلاسما اهدا کنند.
آمار مبتلایان به کرونا که روز گذشته از سوی سخنگوی وزارت بهداشت و درمان به روال هر روز اعلام شد مشخص کرد که بی‌توجهی برخی هموطنان و نیز مسوولان نسبت به اعمال قوانین سختگیرانه دربرابر کرونا موجب شده تا تعداد مبتلایان و آمار فوتی‌ها متاسفانه دوباره افزایش یابد. این در حالی است که نزدیک ‌شدن به آخر هفته که به نوعی فرصتی برای سفر در روزهای قبل از ماه مبارک رمضان به حساب می‌آید، موجب نگرانی از بابت افزایش سفر و نیز جابه‌جایی ناقلان بیماری و تشدید شیوع ویروس منحوس شده است.
رویکرد اخلاق مدارانه عباس رجبی:
مدتی است که بدعت نامبارک و غلطی در بین اکثر قریب به اتفاق مدیران به خصوص در شهرداری ها باب شده که پس از اتمام دوران مدیریت شهردار وقت، شهردار بعدی اقدام به عزل و نصب های گسترده ای در بین مدیران رده میانی خود می کند.
رویکرد اخلاق مدارانه عباس رجبی:
مدتی است که بدعت نامبارک و غلطی در بین اکثر قریب به اتفاق مدیران به خصوص در شهرداری ها باب شده که پس از اتمام دوران مدیریت شهردار وقت، شهردار بعدی اقدام به عزل و نصب های گسترده ای در بین مدیران رده میانی خود می کند.
انتشار ویدیویی در فضای مجازی از جانب یکی از مدعیان طب اسلامی مبنی بر درمان ویروس کرونا با ادرار شتر بازتاب‌های زیادی داشته است.
تحقّق وعده ستودنی شهردار ساری:
کارخانه تولید موزائیک سازمان عمران در فاز اول فعالیت خود روزانه قادر به تولید 230 مترمربع موزائیک در اشکال و طرح های مختلف می باشد که می توان از آن در بهینه سازی تردد عابرین پیاده و زیبایی منظر شهری استفاده کرد.
فرمانده سپاه شهرستان مطرح کرد:
یعقوبی با بیان اینکه هر دو روز یک بار اماکن عمومی و مذهبی توسط بسیجیان ضدعفونی می‌شود، تصریح کرد: 71 هزار بسته اقلام بهداشتی نیز تاکنون در شهرستان توزیع شده است.
بیماری همه‌گیر ناشی از ویروس کرونا تأثیری فوری و اساسی بر محیط شخصی و کاری ما گذاشته است. اما تأثیر آن بر محیط زیست، و تغییرات اقلیمی چه بوده است؟
رویکرد جالب توجه شهردار ساری:
شهردار ساری با بیان اینکه سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری این روزها بیش از پیش حضور میدانی و عملیاتی در پروژه ها دارد و با استفاده از توانمندی و ظرفیت های درون سازمانی خود به خدمت رسانی مشغول است، گفت: امروز کارکنان سازمان عمران در دو شیفت کاری مشغول کار در پروژه فاز سوم میدان ابن شهرآشوب هستند
عملکرد برخی از اعضای پارلمان شهری ضمن ایجاد دلگرمی به نقش سازنده شورا در رفع نیازهای مردمی، چشم انداز امیدوار کننده ای از پویایی بیش از پیش نهاد شورا را حاصل کرده است.
آیت‌الله انصاری: قاعده‌ی لاضرر از جمله قواعد فقهی است که در مباحث مختلف و حقوق آثار فراوانی دارد. قاعده لاضرر به این معناست که در اسلام هیچ ضرر و اِضراری وجود ندارد.
ظهور حضرت مهدی (عج) مقدمه ای بر راهیابی به سوی جهان آخرت و البته قبل از برپایی قیامت است.