پیام قاسم جعفری در پی شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی؛
سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی: قاسم سلیمانی حیات طیبه ای سراسر مجاهدت در عرصه نبرد سخت و نرم را پشت سر نهاد و اگر شاهد شهادت را در آغوش نمی گرفت جای بسی شک و تردید بود.
«وحید یامین‌پور» در «کف خیابون»:
امروز در اوج این نبرد روایت‌ها هستیم و در نبرد روایت‌ها جنگ بر سر ارائه نخستین خوانش‌، فراگیرترین خوانش هستیم هرچند این موضوع برای بسیاری از شخصیت‌های موثر عرصه سیاسی ما واضح نیست.
دانشگاه تهران به بهانه‌ای سخنرانی حجت‌الاسلام حمید رسایی را که به‌مناسبت حماسه 9دی قرار بود برگزار شود را لغو کرد.
همزمان با بیست و دومین دوره کنفرانس بتن و زلزله، گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در"بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا(aci) شاخه ایران" به مقام نخست مسابقات نمونه مکعب بتنی دست يافت.
دانشجویان خواستار شدند؛
تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برای برگزاری این مناظره منتظر پاسخ علی مطهری هستند.
کتاب‌های "منفی باف" و "اندوه لعنتی" نوشته بهمن نشاطی ، نویسنده و طنزپرداز گنبدی در جشن یلدا رونمایی شد.
مراسم جشن یلدا به همت کانون خیریه دانشجویی بچه های آسمان دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
نمایش «ملت عشق» از شب گذشته در تهران بر روی صحنه رفت.
محقق و اندیشمند جوان شیعه در یادداشتی کوتاه، مشکلات جامعه را بخاطر دوری مسئولان از فرهنگ اهل بیت علیهم السلام دانست و ضمن اعتراض به وارونه جلوه دادن اسلام توسط برخی شخصیت های سیاسی، از درک نادرستشان از دین ابراز تأسف کرد.
با حضور متخصصان، مدیران و محققان کشور؛
ششمین کنفرانس رادار و سامانه های مراقبتی ایران و چهارمین کنفرانس ملی اویونیک ایران صبح امروز 13 آذرماه با حضور متخصصان، محققان، مدیران ارشد این دوحوزه و صنایع مرتبط در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.
پاسخ تند عضو هیأت علمی تربیت مدرس به هاشم آغاجری:
آقای روشنفکر ! ما با شما چه کنیم که روزی سوپر انقلابی بودید و از دیوار سفارت بالا رفتید ، روزی از کارهای چریکی پشیمان می شوید ، روزی همانند طالبان ، موی بر سر جوانان ایرانی را قیچی کرده و تیغ موکت بُری بر شلوار لی آنها کشیده و پونز بر پیشاتی شان فرو می کردید..
سی و چهارمين نشست معاونین پژوهش و فناوری دانشگاه هاي بزرگ و برتر کشور، صبح امروز با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوري و معاونین و مدیران پژوهشی این دانشگاه ها، به ميزباني دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان خبر داد:
عبدالمهدی حق‌شناس در نشست توانمندسازی بسیج رسانه خواهران این استان در سپاه ناحیه بابل با بیان اینکه سازماندهی لیست خبرنگاران بسیج رسانه دستور کار قرار گیرد اظهار داشت: در این ساماندهی تعداد عضویت مشخص شده و ...
این حسینیه محل اعزام بسیاری از جوانان برومند و ورزشکاران و قهرمانان شهر ساری به جبهه های دفاع مقدس بوده که از آن جمله می توان به ورزشکار شهید کاووس مهربانیان اشاره کرد...
انتظار کشیدن هم شیرین است و هم تلخ، اما انتظاری که در راه امام باشد تلخی اش هم شیرین است.