«غلامرضا بهروان» چهره نام‌آشنای فوتبال کشور و رئیس اسبق سازمان لیگ درگذشت.            

سید محمد خادم حقیقت پیشکسوت کشتی ایران و رییس پیشین فدراسیون کشتی درگذشت.

یک حقوق‌دان به موضوع ممنوع‌المعامله شدن علی دایی واکنش نشان داد.                

تیم ملی فوتبال قطر با پیروزی برابر ازبکستان حریف ایران در نیمه نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ شد.

تیم ملی فوتبال ایران که در تاریخ جام ملت های آسیا نتوانسته بود ژاپن را شکست دهد، با پیروزی برابر این تیم در هجدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا نه تنها به نیمه نهایی صعود کرد بلکه برای نخستین بار مردان سرزمین آفتاب تابان را شکست داد. 

آخرین بازی دور یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا بین تیم‌های ایران و سوریه در وقت‌های اضافه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در ضربات پنالتی ایران توانست به سختی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند و حریف ژاپن شد.                      

کره جنوبی موفق شد در ضربات پنالتی عربستان را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.                            

 تیم ملی اردن در حالی با شکست عراق به جمع هشت تیم پایانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ صعود کرد که تا دقیقه ۵+۹۰ بازنده میدان بود.

پرسپولیس در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه شباب الاهلی به مصاف این تیم رفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد.

با استعفای یحیی گل‌محمدی رایزنی‌ها برای به خدمت گرفتن سرمربی جدید نتیجه نداد و در نهایت پرسپولیس با دستیار گل‌محمدی رضایت داد.

گروهی از زنان نوازنده دف که گفته می‌شود، اهل شیراز هستند، در جام ملت‌های آسیا در قطر مشغول اجرای هنری قبل از مسابقات تیم ملی شده‌اند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ ادامه خواهد داشت، گفت: هنوز حضور برانکو در تیم منتفی نشده است.

پرونده رقابت‌‌های جام ملت‌های آسیا 2023 در مرحله گروهی، عصر امروز (پنجشنبه) بسته شد و تیم‌های صعود کننده به مرحله بعد حریفان خود را شناختند و ملی‌پوشان ایران برای رسیدن به فینال جام ملت‌ها باید سه بازی سخت را پشت سر بگذارند.                                    

تیم ملی فوتبال ایران در هجدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا، با سه پیروزی در مرحله گروهی راهی یک هشتم نهایی شد و با 9 امتیاز صعود مقتدرانه ای از مرحله مقدماتی داشت.

 تیم ملی ایران در مسابقه امشب مقابل هنگ کنگ که نسبت به بازی قبل برابر فلسطین پنج تغییر را داشته با بازی ضعیف به پیروزی رسید.

تقابل زودرس کره و ژاپن در یک هشتم نهایی شوک بزرگی بر جام ملت‌های آسیا 2023 خواهد بود.                                    

کل افتخارات فوتبال را مقایسه کنیم با افتخارات حسن یزدانی، هرچند قیاسی است که نتیجه آن کاملاً مشخص است و یزدانی بدون قیاس هم بالاست، اما وقتی با جماعت متوهم و خود بزرگ‌بین فوتبال که شجاع خلیل‌زاده تنها یکی از آنهاست روبه‌رو هستیم، بد نیست برای گوشمالی دادن به این زیاده‌خواهان همیشه بازنده نکاتی را یادآور شویم.