سخنگوی شورای نگهبان گفت این شورا نسبت به طرح «ساماندهی صنعت خودرو» هیچ ابهام و ایراد شرعی یا قانونی ندارد.

وارد‌کنندگان به مسئولان دفتر معاون مدیر کل رشوه‌های دلاری و ریالی می‌دادند و با وجود ممنوعیت ثبت‌سفارش، کار واردکنندگان خودرو در چشم به هم زدنی انجام می‌شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف ۲۷۶ هکتار زمین خواری به ارزش بیش از ۲۴۳ میلیارد ریال طی یک ماه گذشته در کشور خبر داد.

سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت در توئیتی نوشت خودرو تا پایان سال ارزان می‌شود.

طی دو هفته اخیر به دلیل حکم رهبری مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره‌ای، یک جو روانی در بخش تولید و البته در بخش توزیع و اصناف ایجاد شد که شاید همین جو روانی انگیزه‌ای برای افزایش خودسرانه برخی قیمت‌ها بوده باشد.

شیوع کرونا در کشور موجب بیکاری یک میلیون و 455 هزار نفر فقط در یک سال شد و با سرعت گرفتن واکسیناسیون پیش‌بینی می‌شود شرایط اقتصادی بهبود یابد.

وزارت بهداشت با ارزی که برای داروهای اضطراری و بیماران صعب العلاج تعلق گرفته بود میز تلویزیون و‌ صندلی وارد کرده بود!

سومین روز هفته برای فعالان بازار ارز با ثبات نسبی دلار در صرافی‌های بانکی و افت یورو همراه بود. این در حالی است که در بازار آزاد شاهد کاهش قیمت دلار در معاملات ارزی بودیم.

در حالی که جمعیتی بالغ بر ۷ تا ۱۲ میلیون نفر به ناحق از دریافت سهام عدالت محروم شدند، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از موافقت اولیه رئیس‌جمهور برای ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت خبر داد.

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: شنیده‌ام شرکت سامسونگ و ال‌جی با شرایط عجیب و غریب قصد بازگشت به ایران را دارند.

در معاملات امروز بازار ارز، بهای دلار و یورو افزایش قابل توجهی داشتند.

عضو اتاق بازرگانی پیش‌بینی کرد پیش‌بینی که اگر این شرایط ادامه پیدا کند، مرغ دست کم به کیلویی ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان و گوشت قرمز هم به کیلویی ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان خواهد رسید.                

کریمی‌فیروزجایی؛

عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: عدم حمایت جدی دولت از زارعان به ویژه افزایش ۵۰۰درصدی بهای کود شیمیایی و قیمت سرسام آور نهاده های تولید انگیزه کشاورزان را در مسیر تولید کاهش داده است.

به نظر می‌رسد اشخاصی که نیاز ارز و طلای خود را به امید تحقق وعده دلار ۱۵ هزار تومانی حسن روحانی به تأخیر انداخته‌بودند، این روز‌ها ناامید از تحقق وعده ارزی رئیس دولت دوازدهم، واقعیت‌های حاکم بر بازار را پذیرفته و به بازار بازگشته‌اند.

طی چند سال اخیر بارها شاهد هشدار کارشناسان بودیم که ابرچالش‌ها در حال بزرگ شدن هستند و طولی نخواهد کشید که برای حل و فصل آنها، سرمایه اجتماعی و مالی زیادی را باید خرج کرد.

مرکز آمار در این گزارش اعلام کرد که نرخ تورم سالانه خانوارهای ایرانی در خرداد ماه سال جاری به 43 درصد رسیده است. این نرخ در مقایسه با ماه قبل 2 درصد افزایش داشته است.