مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خبر داد؛

 محسن خجسته‌مهر و ویتالی مارکلوف تفاهم‌نامه 40 میلیارد دلاری همکاری راهبری بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم را امضا کردند.

این روزها اجاره ماشین عروس و گل آرایی آن در شب‌های عروسی به اقدامی تشریفاتی بدل شده است و نرخ‌های بالای اجاره ماشین عروس، گل‌آرایی و حتی در برخی موارد کرایه اسکورت ماشین عروس، شهروندان را در انجام این کار ناتوان کرده است.                

 مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با مساعدت وزیر نفت و پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های این شرکت، سه طرح راهبردی به ارزش ۴.۴ میلیارد دلار در شورای اقتصاد تصویب شد.

توهم نشریه سازندگی؛

ارگان حزب کارگزاران ادعا کرد؛ دولت روحانی توانسته اقتصاد ایران را از ونزوئلا شدن نجات دهد.

 مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی در این ارتباط از بازگشت نرخ محصولات سه کارخانه لبنی متخلف به قیمت‌های مصوب خبر داد.

شتابزدگی و وقت نشناسی تصمیم‌گیرندگان جراحی اقتصادی باعث شد تا از چند جهت دولت نوپای سیدابراهیم رئیسی تحت فشار روانی قرار گیرد که برخلاف وعده‌هایی که در ایام انتخابات داده شده‌است تا کنون نتیجه عکس آن دیده شود.


شیخان خبرداد؛

مدیرعامل شرکت دخانیات ایران گفت: شرکت دخانیات ایران امروز همزمان با هشتاد و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت و به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات، به مدت 85 دقیقه، فعالیت همه کارخانجات و ادارات خود در سطح کشور را متوقف کرد.                                    

خجسته‌مهر:

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: برای افزایش صادرات نفت ایران در دولت سیزدهم، علاوه بر احیای بازارهای سنتی صادراتی، مقاصد و مشتریان جدیدی برای نفت ایران ایجاد شده است.            

 مبلغ کمک معیشتیِ واریز شده بابت ماه اول، از ساعات پایانی امشب قابل برداشت خواهد بود.

خجسته‌مهر:


مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره در منطقه خارک، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان عملیاتی این شرکت، گفت: در سال جاری حدود ۷۰۰ میلیون دلار برای بازسازی تاسیسات نفتی و گازی اختصاص داده شده است.

بر اساس دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد، حداکثر مجموع اصل تسهیلات ریالی خرید قابل پرداخت به هر مشتری در سطح تمامی موسسات اعتباری مبلغ دو میلیارد ریال می‌باشد.

  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فهرست بدهکاران بزرگ بانک‌های دولتی و خصوصی را منتشر کرد.                                    

وزارت جهاد دلیل گرانی قیمت‌ها را دپو برنج ایرانی در انبار‌ها می‌داند و معتقد است با اجرای طرح مبارزه با محتکران و گرانفروشان می‌توان تا یک هفته آینده قیمت‌ها را کاهش داد. این وعده وعید‌ها در حالی است که سال گذشته قرار بود با بازرسی از انبار‌ها قیمت برنج کاهش یابد، اما نه قیمت کاهش یافت و نه گزارشی از میزان بازرسی‌ها و احتکار رسانه‌ای شد.

رئیس کل بانک مرکزی در دولت روحانی در حالی درباره عملکرد دولت جدید ابهام‌پراکنی می‌کند که بالاترین آمارهای منفی اقتصادی متعلق به دوره مدیریت اوست.

 امروز یک خبر دیگر  مورد توجه معامله گران قرار گرفت که می توانست در به توافق رسیدن مذاکرات برجام نقش مثبتی ایجاد کند.

معاون وزیر صنعت گفت: هرگونه افزایش قیمت کالایی که امسال صورت گرفته است همین امشب اصلاح شود و به قیمت سال قبل برگردد.