روز گذشته (یکشنبه ۲۰ اسفند ماه) میزان افزایش قیمت محصولات دو خودروساز بزرگ به میزان متوسط ۲۹ درصد (۱۰ تا ۴۲ درصد) اعلام شد.

از صبح امروز سه‌شنبه در معاملات صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ فروردین  کاهش قیمت دلار شدت گرفت و این روند پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده در  ادامه خواهد داشت.        

تیم ملی ایران با پیروزی برابرکنیا در دومین دیدار دوستانه خود، پرونده فیفادی فروردین ماه را بست.                           

سخنگوی وزارت صمت گفت: سامانه عرضه خودرو‌های وارداتی باز شد و ثبت‌نام برای متقاضیان واجد شرایط به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

 گرانترین نوع پسته در بازار آجیل و خشکبار، پسته مغز پسته درشت - گلدار و دست شکن است.

نایب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی متولیان گردشگری مازندران را ناکارآمد و گردشگری را در حال حذف شدن از سبد خانوار ایرانی‌ها دانست.

امروز بازار طلا با افزایش قیمت نسبت به دیروز روبرو شده به نحوی که سکه امامی نسبت به دیروز با افزایش قیمت بیش از ۶۰۰ هزار تومانی مواجه شد.

محسن خجسته‌مهر:

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: دارندگان ارز و ریال، به‌جای آنکه به خرید و سرمایه‌گذاری در ارز و سکه و طلا توجه کنند، طلای سیاه بخرند و این امکان، در بورس انرژی فراهم شده است.

با اعلام شبکه العربیه قرار است عراق ، ژاپن و کره جنوبی دارایی‌های مسدود شده ایران را آزاد کنند.                            

قیمت ارز پس از رکوردشکنی به یکباره ۵ هزار تومان کاهش یافت و صرافان میدان فردوسی معتقدند قیمت های بالای ارز هیچ منطقی ندارد و کاملا هیجانی است.

با وجودی که فقط دو روز از زمان راه‌اندازی مرکز مبادله ارز می‌گذرد اما گزارش‌های طعنه‌دار برخی رسانه‌ها در فضای مجازی و مکتوب و دست و پا زدن دلالان برای جلوگیری از موفقیت این طرح حکایت از نگرانی مافیای دلار از به خطر افتادن حاکی است.

 سیاست ارزی جدید دولت، فضای ارزی کشور را وارد مرحله جدیدی کرده است و اظهارات مسئولان نشان می‌دهد عزم خود را برای مدیریت جدی بازار ارز جزم کرده‌اند،.

بانک مرکزی در بسته جدید ارزی که از امروز(سه شنبه) به اجرا در می‌آید، از تجربه روسیه در بازگرداندن ارزش روبل استفاده کرده است، همچنین طبق این بسته، نرخ بازار آزاد نرخی است که از امروز معاملات در مرکز مبادله بر مبنای آن انجام می‌شود.
خوش‌سیرت:

معاون صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی تهران گفت: خام فروشی و عدم توجه به آن باعث‌ خسارات قابل توجه به اقتصاد کشور شده است و عدم توجه به این مبحث علاوه بر بعد اقتصادی که سال ها دامنگیر صنعت و اقتصاد شده است دارای بعد اجتماعی نیز می باشد.

گزارش تصویری از اثرات تحریم بر رشد قیمت خودرو ومسکن در یازده ماه که گذشت

 

 نقش تحریم در بازار مسکن و خودرو به چه میزان واقعی است؟!

رئیس کل بانک مرکزی: مردم نگران نباشند چرا که ما برای حفظ ثبات و آرامش در بازار از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و حواس‌مان به بازار هست.