راکد بودن، بازار را به سمتی می‌برد که کم کم کسانی که خودروهایی را به عنوان کالای سرمایه‌ای خریداری کرده و در پارکینگ‌ها دپو کرده‌اند ناچار می‌شوند برای جلوگیری از ضرر، خودروهایشان را به بازار عرضه کنند و همین موضوع به افت بیشتر قیمت خودروهای ایرانی دامن می‌زند.                                

سقوط قیمت سکه و دلار در میانه خرداد ادامه داشت و امروز (چهارشنبه، ۱۷ خرداد) سکه وارد کانال ۲۸ میلیون تومان و دلار وارد کانال ۴۹ هزار تومان شد.             

طی 10 روز اخیر قیمت ها در بازار خودرو آهنگ کاهشی را ساز کردند. این اتفاق در شرایطی افتاد که نرخ ارز نیز که از آن به عنوان قطب نمای بازار خودرو نام برده می شد نیز به نوعی به کما رفت.

بررسی‌ها نشان می‌دهد، یافتن فایل خانه با بودجه‌ای کمتر از دو میلیارد تومان در پایتخت تقریبا کار دشواری شده است.      

جو‌سازی رسانه‌های زنجیره‌ای؛آرمان، تعادل، اعتماد، سازندگی، دنیای اقتصاد، انتخاب و انصاف‌نیوز به همراه برخی دیگر از رسانه‌ها و افراد وابسته به این جریان علیه قانون مالیات بر سوداگری را در بوق و کرنا کردند.

اثرات ملاحظه‌کاری مدیران بیمه ایران در کاهش پرتفوی این شرکت بیمه‌گر خود را نشان داده است.

وزیرخزانه‌داری آمریکا به آثار مخرب تحریم‌های واشنگتن علیه سایر کشورها ‌اشاره و تاکید کرد که اصرار وزارت خزانه‌داری به ادامه سیاست تحریم مرجعیت دلار در جهان را به چالش می‌کشاند. ترامپ هم پایان هژمونی دلار را به مثابه شکستی شبیه به شکست در یک جنگ جهانی خواند.

اختصاصی راه شلمچه؛

در حالی که شعار امسال رهبر معظم انقلاب مهار تورم و رشد تولید است اما عامل تورم در کشور را می‌توان ناکارآمدی وزارت صمت در عدم مدیریت «خودرو» و «لوازم خانگی» دانست که این گزارش ساده و کف خیابانی نشان می‌دهد قرار است چه بلایی بر سر لوازم خانگی بیاید همانطوری که خودروی کشور دچار آن شد.

روز گذشته (یکشنبه ۲۰ اسفند ماه) میزان افزایش قیمت محصولات دو خودروساز بزرگ به میزان متوسط ۲۹ درصد (۱۰ تا ۴۲ درصد) اعلام شد.

از صبح امروز سه‌شنبه در معاملات صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ فروردین  کاهش قیمت دلار شدت گرفت و این روند پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده در  ادامه خواهد داشت.        

تیم ملی ایران با پیروزی برابرکنیا در دومین دیدار دوستانه خود، پرونده فیفادی فروردین ماه را بست.                           

سخنگوی وزارت صمت گفت: سامانه عرضه خودرو‌های وارداتی باز شد و ثبت‌نام برای متقاضیان واجد شرایط به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

 گرانترین نوع پسته در بازار آجیل و خشکبار، پسته مغز پسته درشت - گلدار و دست شکن است.

نایب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی متولیان گردشگری مازندران را ناکارآمد و گردشگری را در حال حذف شدن از سبد خانوار ایرانی‌ها دانست.

امروز بازار طلا با افزایش قیمت نسبت به دیروز روبرو شده به نحوی که سکه امامی نسبت به دیروز با افزایش قیمت بیش از ۶۰۰ هزار تومانی مواجه شد.