• فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور با تاکید بر امنیت کامل مراکز هسته‌ای کشور در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی برای حمله به این مراکز  گفت: تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.

حسن روحانی که برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری کاندیدا شده بود، از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده است.          

معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به سخنان منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی و استنباط نادرست برخی رسانه ها مبنی بر مخالفت دولت با افزایش حقوق کارمندان، گفت: مخالفت دولت با حذف واژه "متوسط" است، پیشنهاد دولت متمرکز بر "متوسط افزایش حقوق ها" است تا بتواند توجه بیشتری به کارکنانی داشته باشد که در حال حاضر دریافتی کمی دارند.

سازمان جهانی بهداشت زنگ خطری را برای کشورهای سراسر جهان در مورد یک تهدید جدید احتمالی، به نام «بیماری X» به صدا درآورده، که ممکن است ۲۰ برابر کشنده‌تر از پاندمی ویروس کووید-۱۹ باشد.          

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: نمی توان به سادگی از فجایع غزه عبور کرد. اتفاقاتی که در غزه رخ می دهد کم سابقه است و متاسفانه تمامی مجامع بین المللی کارایی خود را از دست داده اند.

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس با ارسال پیامی درگذشت زین‌العابدین خرم استاندار انقلابی استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

سفیر بابلی که با تصویری از ظریف معادلات انتخابات مجلس دهم بابل را بهم ریخت، سبد آرای او در انتخابات 11 اسفند 1402 چه تاثیری خواهد داشت؟

اکوایران: یک رسانه منطقه‌ای مدعی شد ایران و آمریکا از عربستان سعودی برای مبادله پیام و کاهش تنش‌ها در غزه استفاده می‌کنند.      

حملات حسن روحانی به شورای نگهبان، تکرار همان بازی غیراخلاقی او و اصلاح‌طلبان برای تایید افراد فاقد صلاحیت و از سوی دیگر، توجیه‌کننده شکست احتمالی آنان در انتخابات پیش‌رو است.

سیدمحمد حسینی:

معاون رئیس‌جمهور در یادواره شهدای علمیات کربلای پنج در مسجد پنبه چی تهران گفت:  امروز تک تک دلسوزان و دغدغه مندان انقلاب باید با تمام توان به صحنه آمده و به عنوان یک مبلغ و مجاهد عرصه تبیین و ترغیب مردم برای حضور باشکوه در عرصه انتخابات، نقش‌آفرینی کنند.

شبکه خبری الجزیره به نقل از یک منبع نظامی یمن خبر داد که نیروهای انصارالله، یک کشتی متعلق به آمریکا را در نزدیکی سواحل المکلا در شرق این کشور هدف قرار داده‌اند.

احمد وحیدی درباره انفجار امروز در اطراف سراوان گفت: ۴ کودک، ۳ زن و ۲ مرد که اتباع خارجی بودند در این انفجار کشته شده‌اند.

«اکثریت جامعه اقبالی به اصلاح‌طلبان نشان نخواهند داد. چون اصلاح‌طلبان دو، سه دوره خودشان را نشان دادند و نتوانستند به وعده‌هایی که می‌دهند عمل کنند».

دو مقر مهم گروهک تروریستی جیش الظلم (جیش العدل) در خاک پاکستان  منهدم شد.

حقیرترین شاه تاریخ ایران که فراتر از دیگر همقطاران خود در طی تاریخ این سرزمین، 2 بار‌گریخت. شاهی که برخلاف سایر پادشاهان تمامی سلسله‌های تاریخ شاهی ایران، نه با قدرت و جنگ و لشکرکشی به قدرت رسید و نه به واسطه اثبات توانایی‌اش برای جانشینی شاهی دیگر.

از «چند پیش‌بینی و نظرسنجی در مورد مشارکت در انتخابات» تا «درخواست ویژه از دفتر رهبر انقلاب درباره بیانات ایشان در دیدار با شورای نگهبان» را می‌خوانید.           

 اکوایران: علی‌رغم شباهت‌ها بین دو تن از منفورترین رؤسای جمهور دموکرات، جو بایدن بر خلاف جیمی کارتر، همچنان شانس پیروزی در برابر رقیب جمهوری‌خواه خود را دارد.      

 ایران از موشک‌های سنگین خود نظیر سجیل و هایپرسونیک نظیر فتاح استفاده نکرده، تعداد بیشتری موشک ارزان قیمت رضوان و تعداد کمی موشک خیبرشکن و دزفول استفاده شده برای اصابت قطعی.