مقام‌های وزارت دفاع و امنیت ملی آمریکا در مورد احتمال تصمیم ترامپ به انجام عملیات آشکار یا مخفیانه علیه ایران و سایر نیروهای متخاصم منطقه ابراز نگرانی کرده‌اند.

 

آمریکا رسما دیوانه‌خانه شده است. حامیان مسلح ‌ترامپ، سرگرم تظاهرات اعتراضی هستند و می‌گویند «چه ‌ترامپ پیروز شود و چه نشود، زمان آن رسیده که ما برخیزیم؛ ما بدون جنگ و خونریزی کوتاه نمی‌آییم».

اقوام و بستگان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد بدون محدودیت با آنها رفت و آمد داشته در حالیکه این عوامل فتنه 88 در حصر بودند. 

نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس گفت:کمر مردم زیر بار فشار اقتصادی خم شده است، ولی خم به ابرو نیاورده اند و پشت رهبری و انقلاب همچون کوه ایستاده اند 


رویکرد تحریف‌آمیز مدعیان اصلاحات در بزک بایدن و تکرار ادعاهای سال 92 بوی خیانت می‌دهد.

قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) سپاه طی اطلاعیه ای از هدف قرار گرفتن مواضع گروهک های تروریستی در آنسوی مرزهای شمالغرب کشور و وارد شدن تلفات و خسارات سنگین به این گروهک ها خبر داد.

در پی تجاوز عناصر مسلح ضدانقلاب به مرزهای شمال غرب کشور، مرزبانان غیور میهن اسلامی دفاعی جانانه در برابر حمله تروریست ها داشتند و مانع ورود آنان به خاک مقدس ایران اسلامی شدند .                                    

فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران:

فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شده صرف‌نظر از اینکه چه کسی رئیس‌جمهور ایالات متحده می‌شود، کشورش با ایران مذاکره خواهد کرد.                                    

دبیرکل حزب اشرافی کارگزاران می‌گوید از انتخاب بایدن ذوق‌زده شدیم، چون اکثریت مردم آمریکا قاتل سردار سلیمانی را کنار گذاشتند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسمی در محل کاخ البرکه استوارنامه خود را به هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان تقدیم کرد.            

دست جماعت پرگوی بی‌عمل - چه قدر خالی است. توهین این جماعت به شعور مردم را کاری نداریم. اما آیا واقعا در خلوت خودشان هم فکر می‌کنند قرار است بایدن جای اینها کارنامه بسازد؟!

جوابیه برادر رئیس‌جمهور به کیهان:

حسین فریدون با ارسال جوابیه به روزنامه کیهان، مدعی شد نه به دلیل خطاهایش که به دلیل خدماتش در زندان است و به وکالت در حبس است نه به اصالت!

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای شورای اسلامی گفت: مجلس برای تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از ظرفیت های عظیم داخلی، طرح راهگشا دارد که در کمیسیون اقتصادی مجلس در دست بررسی است.


وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه خبری سی‌بی‌اس خاطرنشان کرد که هر نتیجه‌ای در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا رقم بخورد، ایران تحت هیچ شرایطی حاضر به مذاکره مجدد بر سر مفاد برجام نخواهد بود.

اهالی «دیکسویل ناچ» در نخستین ساعات بامداد سه‌شنبه به وقت محلی پای صندوق رای حاضر شدند و تمامی آرای به صندوق ریخته شده در این دهکده، به نفع جو بایدن نامزد دموکراتها بود.

تصویر بازنشر شده از ترامپ و ملانیا هنگام رای دهی در فضای مجازی را ببینید.