چرا باید رژیم صهیونیستی که امروزه روی قوس زوال است و از همه سو در محاصره نیروهای مقاومت قرار گرفته، بتواند به آسانی دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کند؟!

فرمانده کل سپاه:

سرلشکر سلامی سلامی گفت: اینگونه جنایات در عزم و اراده ایرانیان برای تداوم این مسیر پر شکوه و اقتدار آفرین خللی ایجاد نخواهد کرد و انتقام و مجازات سخت از  عاملان آن در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان محیط زیست، پس از گماشتن یک جاسوس آمریکایی به معاونت این سازمان که به فرار وی ختم شد، کار را به جسارت علیه ساحت امام خمینی(ره) رسانده است.

در پی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و اندیشمندان جوان شیعه در یادداشتی کوتاه  در صفحه ی توئیتر شخصی خود، ضمن محکوم نمودن ترور این دانشمند کم نظیر هسته ای، زوال رژیم جعلی اسرائیل را نزدیک دانست.

کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی شهادت محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان را تسلیت گفت.

 در اقدامی تروریستی ساعت 14:30 دقیقه امروز جمعه در میدان خلیج فارس آبسرد دماوند محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید.

پدر متهم ردیف پنجم پرونده اکبر طبری به اتهام مشارکت در قاچاق حدود ۲تن طلا توسط حفاظت قوه قضائیه دستگیر و زندانی شد.

 در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.

در حالی که مدعیان اصلاح‌طلبی در بدترین دوره محبوبیت اجتماعی بلکه در اوج منفور بودن در میان مردم قرار دارند، یک فعال اصلاح‌طلب ادعا کرد: مشکل این طیف، اجازه نیافتن برای حضور در «انتخابات رقابتی» است.

 نیروی هوایی آمریکا پرتاب یک فروند بمب هسته‌ای با جنگنده اف‌۳۵ را در ایالت نوادا تمرین کرده است.                                    

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما ظرفیت‌ها و توانایی‌های فراوانی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها داریم، به شرط آنکه بخواهیم و همت کنیم و به دل مشکلات برویم.

بیانیه‌ای به نام به‌اصطلاح مشاوران میرحسین موسوی به بهانه قرار گذاشتن عکس موسوی در کنار ترامپ اعتراض کرده و در زیر این بیانیه، با آوردن نام خود خواستند کمی هم دیده شوند.

جمعی از اصلاح‌طلبان در حال جمع‌آوری امضا برای یک بیانیه جمعی هستند که در آن با خوش‌خیالی محض، مدعی بازگشت آمریکا به برجام و رفع تحریم‌ها شده‌اند!

پس از تفهیم اتهام، حسام الدین آشنا به عنوان متهم جرم سیاسی بابت دو مورد اتهام نشر اکاذیب با شکایت معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و همچنین شکایت سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه، دفاعیات خود را شرح داد.

نادران در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور؛

نماینده مردم تهران خطاب به رئیس جمهور گفت:،آقای روحانی! باور عمومی بر این است که شما کشور را رها کرده‌اید، آیا یک روز صحبت از جنگ اقتصادی و روز دیگر صلح امام حسن (ع) دشمن را جری‌تر نمی‌کند؟


بیانیه ضد ایرانی سه کشور اروپایی علیه ایران؛

در آخرین اقدام سه کشور اروپایی در بیانیه ای خطاب به شورای حکام، جمهوری اسلامی ایران را به شدت مورد تهمت و افترا قرار داده و در جایگاه متهم نشانده است.