یک منبع آگاه گفت که تبادل پیام‌ها و گفتگوهای غیرمستقیم میان ایران و آمریکا صرفاً محدود در چارچوب مذاکرات رفع تحریم است.        

مصدق به منظور از بین بردن شائبه هر گونه اعمال نفوذ در پرونده اخیر پسرانش، استعفای خود از سمت معاون اولی قوه قضاییه را تقدیم محسنی اژه ای کرد.

رهبر انقلاب بارها بر عدم دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب‌های دولتی تاکید کرده‌اند. اما حالا و پس از پایان انتخابات مجلس و مشخص شدن نمایندگان مردم، امیرحسین ثابتی از سیل درخواست‌ها و تماس‌ها برای دخالت در عزل و نصب‌ها گفت.

سردار سلامی پس از دریافت «نشان فتح» گفت: این محصول همه مجاهدت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که فقط به شکل نمادین به بنده اعطا شد و همه پاسداران و بسیجیان در این نماد سهم دارند.

در یک تحول مدیریتی مهم در شرکت سایپا، محمدعلی تیموری که پس از گذشت حدود دو سال از مدیریت خود، ریاست سایپا را به جواد توسلی مهر تحویل داد.

مراسم ختم هفتمین روز درگذشت مادر برادران رحماندوست در مسجد آیت‌الله خامنه‌ای حوزه هنری برگزار شد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: گرانی‌های فزاینده مجال نمی‌دهد. صبح یک قیمت و شب قیمتی دیگر است اما چون این مردم نظام و انقلابشان را دوست دارند و دوست نداشتند نظام، دشمن شاد شود ۴۱ درصد آمدند و در این شرایط این جهادی ستودنی است.

تصویری از حمید رسایی که در انتخابات دوم مجلس با اسلحه به حفاظت از محل رأی گیری می پردازد، در فضای مجازی سوژه شد.

باید از خاتمی پرسید اولاً؛ چه گزکی در دست اسرائیل دارید که هرگز حاضر به تکذیب نظر آنها نشده‌اید؟! و ثانیاً اقدام اخیر شما چه تفاوتی با خواسته رسماً اعلام شده آمریکا و اسرائیل دارد؟!

وزارت کشور، نتایج آرای ۳۳۷۲ کاندیدای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه "تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس "را اعلام کرد.

نفر آخر حتی یک رای هم کسب نکرده،  و نفرات بالاتر از او به ترتیب ۳، ۷و ۱۳ رای داشته اند.

حمید رسایی بعد از قطعی شدن نتایج انتخابات تهران با قدردانی از مردم، وعده تغییر و تحول در هیئت رئیسه مجلس دوره دوازدهم را داد.

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس در پیامی رحلت آیت‌الله امامی کاشانی را تسلیت گفت

سخنگوی ائتلاف امناء:

مسعود زریبافان گفت: ضمن قدردانی از استقبال خوب مردم بصیر ایران اسلامی از فهرست ائتلاف امناء، ما تلاش خودمان را برای تحقق مطالبات مردم، ادامه می‌دهیم.

شمارش آرای تهران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در 3هزار و 501  شعبه به پایان رسید و نبویان، رسایی و ثابتی همچنان در صدر لیست 30 نفره قرار دارند.

به نظر می‌آید کاندیداهای منتسب بع علی لاریجانی در مجلس رای نیاوردند و صادق آملی لاریجانی از خبرگان رهبری باز ماند.

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.