«اکثریت جامعه اقبالی به اصلاح‌طلبان نشان نخواهند داد. چون اصلاح‌طلبان دو، سه دوره خودشان را نشان دادند و نتوانستند به وعده‌هایی که می‌دهند عمل کنند».

دو مقر مهم گروهک تروریستی جیش الظلم (جیش العدل) در خاک پاکستان  منهدم شد.

حقیرترین شاه تاریخ ایران که فراتر از دیگر همقطاران خود در طی تاریخ این سرزمین، 2 بار‌گریخت. شاهی که برخلاف سایر پادشاهان تمامی سلسله‌های تاریخ شاهی ایران، نه با قدرت و جنگ و لشکرکشی به قدرت رسید و نه به واسطه اثبات توانایی‌اش برای جانشینی شاهی دیگر.

از «چند پیش‌بینی و نظرسنجی در مورد مشارکت در انتخابات» تا «درخواست ویژه از دفتر رهبر انقلاب درباره بیانات ایشان در دیدار با شورای نگهبان» را می‌خوانید.           

 اکوایران: علی‌رغم شباهت‌ها بین دو تن از منفورترین رؤسای جمهور دموکرات، جو بایدن بر خلاف جیمی کارتر، همچنان شانس پیروزی در برابر رقیب جمهوری‌خواه خود را دارد.      

طحان نظیف با بیان اینکه تعداد تایید شده‌ها افزوده می‌شود، گفت: چند روز از شکایات افراد در شورای نگهبان نگذشته است و تعدادی از عدم تاییدها و عدم احرازها به تأیید تبدیل شده‌اند که جزئیات آن بعداً اعلام خواهد شد.

سخنگوی شورای نگهبان ضمن خبر پایان بررسی لایحه ‎برنامه هفتم در شورای نگهبان، گفت: فردا ضمن پاسخ به سوالات خبرنگاران، گزارشی از بررسی‌ها را به استحضار مردم عزیز خواهم رساند.

 در حیاط امامزاده سفره پهن می‌کنند و صبحانه می‌خورند و بعد از یکی دو ساعت زیارت، مجدداً به همراه همه اعضای خانواده (از فرزندان تا عروس و داماد و نوه‌ها) سوار اتوبوس شده و به تهران باز می‌گردند.

تصویری جدید از وضعیت ظاهری دکتر علی‌اکبر ولایتی با تعجب کاربران فضای مجازی مواجه شد!

به دنبال تخلف کشتی سوئز راجان در اردیبهشت ماه سال جاری و سرقت نفت ایران توسط آمریکا، نفتکش یاد شده با نام جدید نیکولاس ST صبح امروز توقیف شد.

 وزارت اطلاعات در اطلاعیه شماره ۲ در خصوص فاجعه‌ی تروریستی کرمان اعلام کرد تعقیب تعدادی از آمران و طراحان عملیات تروریستی کرمان درخارج از کشور ادامه دارد.

سخنگوی شورای نگهبان پایان مهلت ۳ روزه اعتراض داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، هکرها به حساب کاربری تلگرام عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی دسترسی پیدا کردند و تلگرام از دسترسی او خارج شده است.


رئیس اطلاع‌رسانی دولت درباره علت رد صلاحیت کاندیداها توییتی را منتشر کرد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ۲۷۵ نفر از نمایندگان مجلس فعلی در انتخابات پیش رو ثبت نام کردند که فقط ۲۶ نفر از آنها تایید صلاحیت نشدند که می توانند شکایت کنند تا شورای نگهبان صلاحیت آنان را بررسی کند.

 انفجار اول مشخص شده که انتحاری بوده و انفجار دوم نیز در دست بررسی است که به احتمال زیاد این عملیات نیز انتحاری بوده است.

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.