وزارت خارجه در واکنش به اقدام ریاکارانه معاون نماینده ویژه آمریکا برای تبریک به مردم ایران به مناسبت یلدا، پاسخ دندان‌شکنی به طرف امریکایی داد.

نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

مدعیان اصلاحات در ماجرای اختلال در برخی از جایگاه‌های سوخت، سوژه‌پردازی بحران‌گونه و با سیاه‌نمایی همراه با کتمان توطئه دشمن، مدیریت دولت و همراهی مردم داشتند و طبق معمول خباثت جدید دشمن با همپوشانی شبکه نیابتی داخلی‌ همراه شد.

مصطفی نیاز آذری از اسامی مطرح در پرونده اکبر طبری است که گویا دوباره به ایران بازگشته و شرق با او گفتگو کرده است. در سال ۹۹ رسانه‌ها بر اساس آنچه توسط نماینده دادستان در دادگاه طبری مطرح شده بود، از او به عنوان جعبه سیاه پرونده طبری نام می بردند که به کانادا گریخته است..

 فرمانده سپاه پاسداران گفت: این پیکرهای خفته در تابوت‌هایی که امروز شما همانند نگین انگشتر زیبا آن را در حلقه  مهر و وفاداری خود گرفته‌اید، آن‌ها انسان‌هایی بودند که هر چه به مرگ نزدیک‌تر می‌شدند، شاداب‌تر، طنازتر و شوخ‌طبع‌تر می‌شدند. این‌ها مجسمه واقعی ایمانند، بی‌نظریند.

 مردم قدرشناس ایران برای تشییع ‌پیکرهای مطهر ۲۸۰ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در تهران و سراسر کشور سنگ تمام گذاشتند.

نمازجمعه این هفته تهران امروز(24 آذر 1402) به امامت حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد با حضور جمعی دانش آموزان نخبه دبیرستان البرز در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.

بامداد امروز در پی حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان تعدادی از ماموران انتظامی به شهادت رسیده و تعداد دیگری مجروح شدند که حال برخی از آن‌ها وخیم اعلام شده است.

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد مرکزی کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی گفتند: نباید گذاشت جوشش خون شهیدان فرو بنشیند زیرا شهیدان هویت ملت ایران هستند و ملت نباید هویت خود را فراموش کند.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: ظرف دو سال گذشته، بیش از 60 نفر از افراد در بخش‌های مختلف دولتی در فرایند گشت ارشاد مدیران جابجا شدند. برخی برکنار شدند، برای برخی پرونده ایجاد شده و برخی هم به دادگاه‌های اداری و دستگاه قضایی ارجاع داده شدند و  این روند کم‌سابقه ادامه داد.

حسینی در همایش مدیران مدارس تهران:

معاون رئیس‌جمهور گفت: نماینده مجلس می‌تواند در همه امور کشور تحقیق و تفحص و در همه امور اظهارنظر کند، لذا ضرورت دارد افراد کارآمد و شایسته‌ای انتخاب شوند و معلمان با اشراف کامل به اهمیت این موضوع، می‌توانند به ابهامات و سؤالاتی که در ذهن دانش‌آموزان است، پاسخ‌های مستند و منطقی داده و آنان را متقاعد کنند.

یادداشت:

فرمانده پایگاه بسیج دانشگاه فرهنگیان کشور، با بیان اینکه، "انتخابات یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است"،‌ گفت: مشارکت حداکثری مردم، جلوه آشکار تقویت نظام است.

حمید رسایی از بازگشت مصطفی نیازآذری عضو مهم شبکه ارتشا اکبر طبری از کانادا به کشور با انتقاد از مدیر عامل خبرگزاری قوه قضائیه واکنش جالبی نشان داد.

طرح رسول مفهوم جدیدی از پدافند هوایی با عنوان پدافند هوایی هواپایه بدون سرنشین را به جهانیان معرفی کرد که غیر از ایران 4 یا 5 کشور این توان را دارند.

عصر امروز یکشنبه(19 آذر 1402) جلسه پرسش و پاسخ با سخنگوی شورای نگهبان در دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگذار شد.        

اخیرا در شبکه‌های اجتماعی تصویری از مصطفی نیازآذری منتشر شد که گفته می‌شود این تصویر را خانواده وی در فضای مجازی استوری کرده بودند که بر مزار بزرگان فامیل در بابل رفته بود.

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.