گردان‌های قسام، قدس و حزب‌الله لبنان  در واکنش به جنایات صهیونست‌ها علیه غیرنظامیان، تل‌آویو را موشک‌باران کردند و ضمن به هلاکت رسیدن پسر رئیس سابق ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، خسارات سنگینی به رژیم صهیونیستی وارد شد.

معاون رئی‌جمهور در امور مجلس به مناسبت روز دانشجو در جمع صمیمی و پرشور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قم حضور یافت و ضمن شنیدن انتقادها و پیشنهادات نمایندگان تشکل های دانشجویی به سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف پاسخ داد. 

عدم برگزاری جلسه یک مقام آلمانی با مصی علینژاد حاکی از آن است که غرب شکست کامل تحرکات یکسال گذشته ضدانقلاب در قالب شعار« زن زندگی آزادی» را پذیرفته است.                                    

رئیس‌جمهور با تقدیم بودجه 403 به مجلس:

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور پس از سخنرانی خود در جلسه علنی صبح امروز سه شنبه ۱۴ آذر ماه مجلس، لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور را به دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.                                                    

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با رئیس‌جمهور کوبا أکید کردند: کنون فاجعه در غزه آنقدر بزرگ است که واقعیت برای افکار عمومی جهان برملا شده و امکان پنهان‌کردن آن وجود ندارد.

در پی سخنان گستاخانه یکی از فعالان مجازی و اجتماعی در یکی از مناظرات سیاسی و اهانت آشکار وی به ساحت مقدس ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام، حجت الاسلام و المسلمین امیری سوادکوهی در یادداشتی هتک حرمت وی را نشانه ی بی سوادی و تدین کاذب وی در نقاب مذهب دانست و مسائل دقیق علمی در باب ضرورت ولایت امیرالمؤمنین ارواحنافداه را به وی گوشزد کرد.

شورای نگهبان:

شورای نگهبان به مناسبت چهل و چهارمین سالروز تصویب قانون اساسی بیانیه‌ای صادر کرد.

چالش جدید طحان‌نظیف برای روز «قانون اساسی»؛

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: اگر می‌توانستید یکی از اصول قانون اساسی را به عنوان میثاق ملی تمام ایرانیان در دفتر هر یک از مسئولان نصب کنید، کدام اصل را انتخاب می‌کردید؟

ابراهیمی:

غزه حتی اگر در پایان ایام کوتاه آتش بس، دوباره مورد خشم اسرائیل واقع شود و به جنگ برگردد اما همچنان بعنوان سرعت بخش روند پایان پذیری عمر رژیم منحوس صهیونیستی عمل خواهد کرد.

«هنری آلفرد کیسینجر» استاد دانشگاه هاروارد و دیپلمات سرشناس آمریکایی که بسیاری در خود غرب معتقدند وی به جای دریافت جایزه صلح نوبل به خاطر جنایت‌هایش باید محاکمه می‌شد، در سن 100 سالگی مرد.

امیری سوادکوهی:

اندیشمند جوان شیعه گفت: « لندن نشین های مزدور که از روی جهل و عناد، به مقدسات شیعه و سنی می تازند و از فحاشی بعنوان بزرگترین حربه و وسیله ی هتک حرمت اعتقادات و مبانی مهم دینی بهره می برند، ابزار و آلت دست پیر استعمار شده اند که با تدابیر حکیمانه و متین رهبری عزیز،چهره ی واقعی شان آشکار و بزودی در پوستین چرکین نفاقشان دباغی خواهند شد».

اداره ایثارگران کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شناسایی و بازگشت پیکر مطهر هشت تن از شهدای مدافع حرم به میهن اسلامی خبر داد.

رسانه‌های اسرائیلی همچنیان به اظهار نگرانی و ترس از بی‌فایده بودن جنگ اسرائیل در نوار غزه ادامه می‌دهند و تأکید می‌کنند که جنگ به اهدافی که اسرائیل اعلام کرد یعنی«ساقط کردن حماس و نابودی قدرتش» نرسیده است.

طی چند روز اخیر، ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که محتوایش آوازخوانی مسیح علی‌نژاد است؛ به‌ این صورت که روی زمین نشسته، ژستی عرفانی به خود گرفته و صدایش را تا می‌تواند بالا می‌برد! بدون اینکه تکنیکی در کار باشد.

حسین امیدی:

فرمانده پایگاه بسیج دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی حتی در پسا شهادتش، نقشی بی بدیل در خَلق طوفان الاقصی ایفا نمود.

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.