حاجی‌پور:

نماینده آمل در نطق میان‌دستور امروز مجلس با بیان اینکه آمل با ساخت  4 شهرک صنعتی بزرگ در این شهرستان را به قطب صنعت مازندران تبدیل شد اما جریمه های سنگین بیمه ای و مالیاتی موانع سنگینی را بر سر راه تولید کنندگان ایجاد نموده است.

پیگیری‌های راه شلمچه نشان می‌دهد حال عمومی علامه مصباح یزدی مساعد نیست و در منزل تحت مراقبت پزشکی قرار دارند.

پخش صدای پخش نشده شهید فخری‌زاده:

دقایقی قبل برای اولین‌بار فایل صوتی از شهید فخری‌زاده در شبکه سه سیما پخش شد که وی گفت: بحث این است که این گرگ، گرگ است تا مادامی که گرگ، گرگ بودنش را زمین نگذاشته و بر اساس احترام متقابل نخواهد مذاکره کند نباید پای میز مذاکره رفت.

واکنش رسایی به انتشار یک عکس؛

تیم رسانه‌ای دولت که بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی، وی را مدافع و حامی برجام اعلام کرد، با انتشار این عکس ادعا کرده که شهید فخری‌زاده معمار برجام بوده و از جمله افرادی است که همراه ظریف نشان دولتی دریافت کرده!

نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران موافقت کردند.     

مراسم تشییع پیکر مطهر دانشمند شهید محسن فخری‌زاده صبح امروز (دوشنبه) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور مقامات کشوری و لشکری در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد.

آقای ظریف در گفت‌وگویی مدعی شده است برخی در داخل به غربی‌ها گرا داده و گفته‌اند با ما بهتر می‌توانید کار کنید، این ادعای بدون سند در حالی است که وزیر امور خارجه چندین‌بار به‌صورت آشکار منافع ملی و سیاست خارجی کشور را به منافع حزبی و جناحی پیوند زده است.

 یک روز پس از حادثه ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده، جزئیاتی از این عملیات تروریستی بدست آمده‌است.

رجایی نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود به ترور دانشمند هسته‌ای و صنعت دفاعی کشورمان واکنش نشان داد.

 فرزند شهید فخری زاده گفت: این خاک فخری زاده و سلیمانی پرور است و قدرت خون فخری زاده و سلیمانی ها از خود آنها هزار برابر بیشتر است.                 

نام محسن فخری‌زاده به عنوان یکی از ۵ شخصیت ایرانی در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان از سوی نشریه آمریکایی فارین پالیسی منتشر شده است.

چرا باید رژیم صهیونیستی که امروزه روی قوس زوال است و از همه سو در محاصره نیروهای مقاومت قرار گرفته، بتواند به آسانی دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کند؟!

فرمانده کل سپاه:

سرلشکر سلامی سلامی گفت: اینگونه جنایات در عزم و اراده ایرانیان برای تداوم این مسیر پر شکوه و اقتدار آفرین خللی ایجاد نخواهد کرد و انتقام و مجازات سخت از  عاملان آن در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان محیط زیست، پس از گماشتن یک جاسوس آمریکایی به معاونت این سازمان که به فرار وی ختم شد، کار را به جسارت علیه ساحت امام خمینی(ره) رسانده است.

در پی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و اندیشمندان جوان شیعه در یادداشتی کوتاه  در صفحه ی توئیتر شخصی خود، ضمن محکوم نمودن ترور این دانشمند کم نظیر هسته ای، زوال رژیم جعلی اسرائیل را نزدیک دانست.