• فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور با تاکید بر امنیت کامل مراکز هسته‌ای کشور در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی برای حمله به این مراکز  گفت: تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.

از لیست صدای ملت متشکل از نیروهای اعتدال‌گرا و برخی احزاب اصلاح‌طلب تا کنون10 نفر مشخص شد.

حسینی در همایش بزرگ بانوان شهرستان قرچک:

معاون رئیس جمهور با اشاره به نقش بی بدیل بانوان در دوران انقلاب و دفاع مقدس اظهارداشت: بانوان همواره در عرصه های مهم و حساس همراه و پشتیبان انقلاب و نظام بوده‌اند و امروز هم انتظار است که در عرصه انتخابات و مشارکت گسترده، نقش آفرینی موثری داشته باشند.

سخنگوی شورای نگهبان درباره ادعای یکی از داوطلبان ردصلاحیت شده مبنی بر دلالی برخی افراد برای دریافت تاییدصلاحیت از شورای نگهبان و همچنین روند اعتراض‌ها پاسخ داد.

رییس‌جمهور گفت: انقلاب اسلامی ایران ثمره مجاهدت مجاهدان، ایثار ایثارگران و مقاومت ملت ایران است.

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مردم تهران گفت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان می‌دهد این مردم هوشمند وظیفه‌شناس در بزنگاه‌های تاریخ با حضور به موقع خود دنیا را غافلگیر کرده و قطعا انتخابات پیش‌رو همه معادلات دشمن را بر هم خواهد زد. 

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه‌ای جامعه دانشگاهی و‌ همه مردم ایران را برای حضور در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

جمعیت یاران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از همه آحاد مردم ایران اسلامی خواست تا در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن حضور یابند.

همزمان با شب چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، راس ساعت ۲۱ امشب گلبانگ الله‌اکبر در سراسر کشور طنین‌انداز و آسمان شهرهای مختلف نورافشانی شد.                                

رضا حاجی پور از مردم هزار سنگر آمل خواست با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراه با ملت شریف ایران اسلامی توطئه‌های کینه‌توز دشمن را نا امید سازند.

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه و نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: با همه مشکلات و کاستی‌هایی که داریم اما ملت بزرگ ایران اسلامی هوشمندانه و آگاهانه با حساسیت نسبت به آینده کشور علاوه بر حضوری حماسی در راهپیمایی 22 بهمن، با شرکت در انتخابات پیش‌رو همانند گذشته آرزوی دشمنان را ناکام خواهد کرد.

امیری سوادکوهی:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه در یادداشتی قابل تأمل، به بیان نکته ی مهم و ظریفی در امر بیانات تاریخی پرداخت و ضمن هشدار به خواص، به مقوله ی مهم تمییز حقیقت و اهانت اشاره کرد.

حبیب الله بوربور:

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک و گرامیداشت یاد و خاطره ایام دهه‌ی مبارک فجر، همه‌ی مردم را به شرکت در جشن انقلاب دعوت کرد.

محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشور نیز در این مراسم حضور داشت که تغییر چهره محسوس او توجه عکاسان را جلب کرد.

 تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه و سازمان بنادر و دریانوردی با حضور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در محل ساختمان شهید صدیقیان (ساختمان شماره 3 قوه قضاییه) برگزار شد.

 طحان نظیف از تایید صلاحیت بیش از ۷۵۰ داوطلب دیگر انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان خبر داد.

 ایران از موشک‌های سنگین خود نظیر سجیل و هایپرسونیک نظیر فتاح استفاده نکرده، تعداد بیشتری موشک ارزان قیمت رضوان و تعداد کمی موشک خیبرشکن و دزفول استفاده شده برای اصابت قطعی.