این خبر در حال بروزرسانی است؛

 رئیس جمهور، آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد بوده‌اند.

پایگاه خبری امریکا به نقل از منابعی که نام آنها را ذکر نکرده، مدعی شده که نمایندگان ایران و آمریکا طی هفته گذشته درباره چگونگی پرهیز از تشدید درگیری‌های منطقه‌ای و گفت‌وگوهای هسته‌ای مذاکره کرده‌اند.                

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: یک گله از مجلس به دلیل قانون تعطیلی شنبه کنم؛ به جامعه مؤمنین برخورد و نفهمیدیم علت همچنین مسأله‌ای در این شرایط چیست.

  علی اکبر رائفی‌پور در باره شایعه 100 میلیارد تومانی موسسه مصاف گفت: هر کسی که منتقد شما است، حساب آن را پخش می‌کنید؟! شما چه کسی هستید که دسترسی در این سطح دارید؟! آن هم دسترسی به چند بانک!                        

سخنگوی قوه قضاییه گفت: رسیدگی به پرونده فرزندان معاون اول به‌صورت غیرعلنی نیست بلکه به‌صورت علنی است، افراد می‌توانند آزادانه در دادگاه شرکت کنند و از آن مطلع شوند.

طنز نامه روحانی به شورای نگهبان این است که او متهم اصلی آسیب به مشارکت مردم است اما دست پیش می‌گیرد و طلبکار می‌شود!

زارعی منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دوازدهم با انتقاد از رئیس‌جمهور نوشت: اینک آیا آبروی منِ سرباز برای مراقبت گفتمانی از دولت خدمتگزار رئیسی که به آن رای دادم  بالاتر از امام جامعه است ؟!

 عجیب است که یک نماینده سابق که سابقه ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را هم داشته، همان نسخه‌ای را تجویز می‌کند که برخی شیوخ مرتجع و نوکرصفت در منطقه به قیمت پایمال کردن جان و مال و خاک و وطن میلیون‌ها فلسطینی به اجرا گذاشته‌اند.

خضریان در بیان نقدی درباره بخش نخبگانی اظهار کرد: در سطح نخبگان باید به عدم مسؤلیت پذیری این بخش اشاره کرد، بد کارکردی، کج کارکردی، کم کارکردی و بی کارکردی نخبگان در زمان پذیرش مسئولیت موجب کاهش مشارکت مردم در انتخابات شده است.

رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گوی زنده تلویزیونی گفت: از وعده‌های دولت که به دنبال تحقق آن هستیم، ساخت مسکن است. به خانواده‌ها و جوانان وعده می‌دهم که این کار انجام خواهد شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به پشتیبانی از ملت فلسطین تأکید کردند: جمهوری اسلامی منتظر دیگران نمانده و نمی‌ماند اما اگر دست‌های قوی ملتها و دولتهای اسلامی به کمک و همراهی بیاید، حالت رقت‌بار ملت فلسطین ادامه پیدا نخواهد کرد.

جامعه اسلامی فرهنگیان استان تهران با انتشار بیانیه‌ای 16 کاندیدای مورد حمایت این حزب برای مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را اعلام کرد.

سخنگوی شورای نگهبان به سوال راه شلمچه در باره اینکه قانون اجازه نمی‌دهد تا شورای نگهبان علت ردصلاحیت داوطلبان انتخابات را انتشار عمومی کند، منظور کدام قانون است را پاسخ داد.طحان نظیف در پاسخ به پرسشی درباره دلایل رد صلاحیت حسن روحانی و نامه‌نگاری‌های اخیر وی در اعتراض به نظر شورای نگهبان نیز تاکید کرد: مواردی که بصورت مکتوب به ایشان اعلام شده موارد متعددی است و محدود به چند موردی که ایشان مطرح کردند نیست.

براساس انتشار یک رسانه عبری این پیش نویس، توافق در سه مرحله و در مدت 124 روز اجرا می‌شود.

به نظر می‌آید نتایج انتخابات دور دوم با شوک انتخاباتی دیگری همراه باشد و این‌بار مردم به لیستی رای خواهند داد که بدون هیچ سهم‌خواهی بسته شده و قطعا در مجلس برای منافع مردم دغدغه دارند.

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.