«چوی جونگ کان» قائم مقام وزارت امور خارجه کره جنوبی که در راس هیأتی از مقامات سیاسی و مالی آن کشور به تهران سفر کرده  است،  بعدازظهر امروز (۲۱ دی ۱۳۹۹) با «سید عباس عراقچی» معاون سیاسی وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

بیانیه 200 نماینده مجلس؛

علی کریمی فیروزجائی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز(یکشنبه 21 دی) در جلسه علنی مجلس بیانیه حمایت و تقدیر بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس از تولید واکسن کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و کلیه موسسات علمی و دانش‌بنیان را قرائت کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور در اظهاراتی عجیب گفت: اگر هر گروهی به جز دولت ما در این جنگ اقتصادی سر کار بود، نه جمهوری اسلامی بلکه کل ایران را از دست می‎داد.

به راستی فائزه هاشمی و خانواده او چه حقی بر گردن مردم ایران دارند و برای انقلاب کدام زحمتی را متحمل شده‌اند که بدهی به آنها تمام نشده‌است؟!

فرمانده سابق کل سپاه گفت: مگر می شود حاج قاسم برای فتنه ۸۸ که واقعا خطرش برای امنیت کشور از دیدگاه من از خطر جنگ برای انقلاب و نظام بیشتر بود، بی‌تفاوت باشد؟

آقای محسن هاشمی تواضع نکنید!

رئیس شورای شهر تهران می‌گوید در شرایط دشوار فعلی، جای خالی آقای هاشمی بیش از پیش احساس می‌شود.

خبرگزاری‌های غربی در پوشش سخنان امروز رهبر انقلاب به تأکید ایشان بر اولویت برداشته شدن تحریم‌ها و ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس توجه کردند.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی‌ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی‌آمد.                    

به اعتقاد فعالین اصلاح طلب محمد خاتمی معتقد است که علی لاریجانی تنها گزینه ای است که اصلاح طلبان می‌توانند بر روی آن قمار کنند.

نحوه اطلاع‌رسانی بی‌بی‌سی فارسی از حمله معترضان آمریکایی به کنگره، قابل توجه است؛ اطلاع‌رسانی که به ندرت در آن از تصاویر معترضان استفاده شد!

تخلیه ساختمان کنگره به حدی سریع و غیرمنتظره بوده که نمایندگان حتی فرصت خاموش کردن رایانه‌های خود را نداشته و بسیاری از اطلاعات آنان هم اکنون در اختیار نیروهای آشوبگر قرار گرفته است.

یک وکیل‌الدوله بی‌خاصیت و بی‌حاشیه در مجلس دهم مدعی شد سفره مردم در دوره مجلس جدید کوچک شده است.

سردار قاآنی:

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انتقام شروع شده، گفت: شاگردان مکتب شهید سلیمانی اول استخوان آمریکایی‌ها را خرد خواهند کرد و بعد از منطقه بیرونشان خواهند کرد.

 امید است حداقل این بار همه شرایط فنی و قانونی و اصولی بازسازی اقدام شود؛ جای بسی تاسف که در این استان که به بهشت کشور و سرسبزی شهرت داردحتی یک زمینفوتبال و چمن استاندارد وجود ندارد.

رسانه‌های جریان مدعی اصلاح‌طلبی به جای حمایت از قاطعیت و اقتدار کشور‌، طرف کشور متخاصم‌، بد‌عهد و تجاوز‌کننده به حریم و منافع کشور را می‌گیرند.

عضو هیئت رئیسه مجلس:

کریمی‌فیروزجایی گفت: دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور بر مبنای نیاز داخلی به عملیات غنی سازی روی آورده‌اند و تهدیدات خارجی هرگز نمی‌تواند روند فعالیت‌های هسته‌ای ما را متوقف کند.