کسی که 5 سال قبل چشم در چشم مردم مدعی شد همه تحریم‌ها برداشته شد، حالا پس از 5 سال وقتی می‌گوید زمان پایان عمر تحریم‌ها فرارسیده، آیا صلاحیت و مشروعیت دارد؟ قطعا نه! بنابراین موضوع «عدم کفایت» واضح و مشهود است.

رهبر انقلاب فرمودند: تشییع میلیونی شهید سلیمانی و المهندس در عراق و ایران،اولین سیلی سخت به امریکایی‌ها بود اما سیلی سخت‌تر«غلبه نرم افزاری بر هیمنه پوچ استکبار»و«اخراج امریکا از منطقه» است.

رئیس‌جمهور این روزها تلاش می‌کند همه چیز را تحت کنترل نشان دهد و در این میان پیروزی جو بایدن در انتخابات سوم نوامبر آمریکا موجی از امیدواری را در اردوگاه حسن روحانی و حامیانش برای احیای سیاست خارجی شکست خورده دولت تدبیر به وجود آورده است.

روحانی در نشست خبری:

رییس جمهور گفت: معتقدیم شرایط در دولت جدید آینده آمریکا تغییر خواهد کرد و شرایط قبلی باقی نمی‌ماند حتی اگر ترامپ هم می‌ماند، شرایط تغییر می‌کرد.            

همزمان با اردوکشی خیابانی هزاران نفری طرفداران ترامپ که به دنبال رد شکایت وی از وقوع تقلب درانتخابات صورت گرفته است، هواداران او و بایدن با اسلحه، چماق، چاقو، مشت و لگد و...به جان هم افتاده‌اند. ترامپ هم همزمان با پرواز با بالگرد بر فراز تجمعات هوادارانش گفت: «نبرد ما تازه آغاز شده است».

بزرگ شما که اقای هاشمی بود در قضیه ازادی جاسوسان غربی در لبنان میگوید شکست خوردیم و جورج بوش وقتی به خواسته هایش رسید جواب تلفن ما را هم نداد. حالا شما که شاگرد اقای هاشمی هستید میگویید رفتیم از 5+1 امتیاز گرفتیم ؟

یک منبع آگاه در قوه قضائیه در رابطه با پست اینستاگرامی منتشره از سوی پدر روح‌الله زم را تکیب کرد و بخشی از ناگفته‌های تازه‌ای را افشا کرد.

دبیر جامعه جوانان متحد اسلامی استان اصفهان گفت: سیاست خارجی ضعیف دولت زمینه را برای رویاپردازی و گزافه گویی معاندان و دشمنان فراهم نموده است.

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با توجه به گستره جغرافیای تاریخی ایران که زمانی کشور ترکیه بخشی از خاک ایران بود، افزود: اگر قرار بر پیکربندی جدید منطقه‌ای باشد، باید عضو جدا شده به بدنش بازگردد.

سحرگاه امروز حکم اعدام «روح‌الله زم» مؤسس و گرداننده رسانه معاند آمدنیوز اجرا شد و وی به دار مجازات آویخته شد.

بصیری؛

اردوغان را باید مرد سخنرانی‌ها و رفتارهای نمایشی بدانیم. همان کسی که نمایش روی پل بسفر را اجرا کرد و اسباب خنده رسانه‌ها را فراهم کرد. او دلش چیزهایی را می خواهد که نمی تواند به دست بیاورد لذا درباره  آرزوهایش حرف می زند یا نمایش اجرا می کند.                      

رئیس‌جمهور ترکیه که تاریخ بلد نیست و برخلاف شعارها و ادعاهای ضد صهیونیستی‌اش، برای اسرائیلی‌ها خوش‌رقصی می‌کند، گویا کم‌حافظه و قدرناشناس هم هست و فراموش کرده که در کودتای ترکیه، اگر کمک ایران نبود، هیچ‌وقت نمی‌توانست شب کذایی 15 جولای 2016 را به صبح برساند!

مسیح علینژاد که تا دیروز به نوکری آمریکا افتخار می‌کرد، نوکری صهیونیست‎‌های کودک‌کش را هم به لیست افتخارات خود افزود!

آیت‌الله یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

رئیس مجلس به علت عدم ابلاغ قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از سوی دولت، این قانون را برای چاپ در روزنامه رسمی ابلاغ کرد. دولت مکلف بود این قانون را تا 17 آذرماه جاری به مجریان و همچنین به روزنامه رسمی ابلاغ کند اما از این امر استنکاف کرد.