حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برنامه‌های انتخاباتی تلویزیون را خوب و باعث آشنایی مردم با دیدگاه‌های گوناگون خواندند و خطاب به نامزدهای انتخابات گفتند: مباحث نامزدها در تلویزیون یا اظهارات دیگر آنها موجب نشود که یک نامزد برای غلبه بر رقیب، حرف دشمن‌پسند و دشمن‌شادکن بزند.

سومین مناظره انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با موضوع «انسجام اجتماعی با حکمرانی فرهنگی» برگزار شد.

برخی از کانال‌های مجازی همسو با یک کاندیدا در یک بداخلاقی انتخاباتی، با انتشار یک نظرسنجی دروغ به نام سازمان صدا و سیما تلاش می‌کنند تا واقعیت را برعکس به مخاطبان خود جلوه دهند و از این بستر، افکار عمومی را منحرف کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دومین دور مناظره تلویزیونی کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را خسته کننده دانست و خواهان تغییر شیوه نوع برگزاری آن شد.

 دادگاه تجدیدنظر استان تهران پس از رسیدگی به پرونده‌ مطروحه وحید اشتری ماهینی، رای قطعی و لازم‌الاجرای خود را صادر و وی را به حبس محکوم کرد.

دومین مناظره نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب(پنجشنبه 31 خرداد 1403) با موضوع اقتصادی برگزار شد.

 میزگرد فرهنگی مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری چهارشنبه (۳۰ خرداد ۱۴۰۳) با ترک استودیو و پرتاب میکروفون توسط محمد فاضلی مشاور مسعود پزشکیان به پایان رسید.  

 نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: من می توانم جواب حرف های غیر منطقی نامزدها را بدهم. می توانم پرونده های آنها را در بیاورم.خیلی از آنان بیخود بالا آمده‌اند.      

دفتر مقام معظم رهبری در واکنش به برخی نقل قول‌های غیر مستند از رهبر انقلاب و مسئولان دفتر ایشان، در اطلاعیه‌ای تاکید کرد که نقل قول‌های غیر مستند و یا برداشت‌های شخصی فاقد اعتبار است.                                

جلسه همفکری جمعی از فعالان اجتماعی ستاد انتخاباتی بین‌الملل و ایرانیان خارج از کشور علیرضا زاکانی صبح امروز(جمعه 28 خرداد 1403) با حضور زهره الهیان دبیرکل جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی برگزار شد.

نشست خبری علیرضا زاکانی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

خطیب نماز عید سعید قربان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات، انسجام و قدرت ملی را افزایش خواهد داد. همچنین رئیس جمهور آینده باید به مانند رئیس جمهور شهید از نظر عزم، اراده و تدبیر قوی باشد.

قالیباف در باره ائتلاف نیروهای انقلاب خبر داد و به نوعی گفت کاندیداهای دیگر باید به نفع او کنار بروند.

محقق جوان شیعه تمامی بزرگان علمی دنیا، دانشمندان و متفکران مکاتب مختلف و انحرافی را ضمن دعوت به خداجویی و بازگشت به فطرت و حقیقت، آنان را به مطالعه و مناظره ی علمی درباره حقانيت اسلام و ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام فراخواند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: چرا در کشور ما تبعیض هست یا گاهی شاهد فساد هستیم؟ چرا فقر در این کشور ریشه‌کن نشده است؟ چون دست پنهان برخی مانع از این امر شده است.

سخنگوی مجلس شورای اسلامی با اقشار مختلف مردم در مسجد باب الحوائج تهران دیدار کرد.

مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی‌علیه‌السلام امشب با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و جمعی از عزاداران حسینی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.