• فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور با تاکید بر امنیت کامل مراکز هسته‌ای کشور در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی برای حمله به این مراکز  گفت: تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.

مراسم ختم هفتمین روز درگذشت مادر برادران رحماندوست در مسجد آیت‌الله خامنه‌ای حوزه هنری برگزار شد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: گرانی‌های فزاینده مجال نمی‌دهد. صبح یک قیمت و شب قیمتی دیگر است اما چون این مردم نظام و انقلابشان را دوست دارند و دوست نداشتند نظام، دشمن شاد شود ۴۱ درصد آمدند و در این شرایط این جهادی ستودنی است.

تصویری از حمید رسایی که در انتخابات دوم مجلس با اسلحه به حفاظت از محل رأی گیری می پردازد، در فضای مجازی سوژه شد.

باید از خاتمی پرسید اولاً؛ چه گزکی در دست اسرائیل دارید که هرگز حاضر به تکذیب نظر آنها نشده‌اید؟! و ثانیاً اقدام اخیر شما چه تفاوتی با خواسته رسماً اعلام شده آمریکا و اسرائیل دارد؟!

وزارت کشور، نتایج آرای ۳۳۷۲ کاندیدای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه "تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس "را اعلام کرد.

نفر آخر حتی یک رای هم کسب نکرده،  و نفرات بالاتر از او به ترتیب ۳، ۷و ۱۳ رای داشته اند.

حمید رسایی بعد از قطعی شدن نتایج انتخابات تهران با قدردانی از مردم، وعده تغییر و تحول در هیئت رئیسه مجلس دوره دوازدهم را داد.

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس در پیامی رحلت آیت‌الله امامی کاشانی را تسلیت گفت

سخنگوی ائتلاف امناء:

مسعود زریبافان گفت: ضمن قدردانی از استقبال خوب مردم بصیر ایران اسلامی از فهرست ائتلاف امناء، ما تلاش خودمان را برای تحقق مطالبات مردم، ادامه می‌دهیم.

شمارش آرای تهران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در 3هزار و 501  شعبه به پایان رسید و نبویان، رسایی و ثابتی همچنان در صدر لیست 30 نفره قرار دارند.

به نظر می‌آید کاندیداهای منتسب بع علی لاریجانی در مجلس رای نیاوردند و صادق آملی لاریجانی از خبرگان رهبری باز ماند.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: وظیفه شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات این است که همه موارد را بررسی کند.

اسامی فهرست ۳۰نفره نامزدهای ائتلاف امناء به سر لیستی حمید رسایی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را بشناسید.

دعوت رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مرکز مازندران از آحاد مردم برای حضور پرشکوه در انتخابات:

مهدی نجاتی جوارمی با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب چهار راهبرد «مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت» را برای اتتخابات تعیین کرده اند، خاطر نشان کرد: همه ما در هر پست و مقامی که هستیم، وظیفه داریم این راهبردها را نصب‌العین قرار داده و برای تحقّق آنها حداکثر تلاش خود را انجام دهیم.

همایش انتخاباتی با حضور نامزدهای ائتلاف اُمنا و چهره‌های شاخص سیاسی و فرهنگی در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

امیری سوادکوهی:

 انتخاب اصلح، مدیر مدبر و متخصص امر، راه را بر معرکه گیران بی ریشه و اجانب جیره خوار خواهد بست و از فشارهای تلخ اقتصادی مردم خواهد کاست.

 ایران از موشک‌های سنگین خود نظیر سجیل و هایپرسونیک نظیر فتاح استفاده نکرده، تعداد بیشتری موشک ارزان قیمت رضوان و تعداد کمی موشک خیبرشکن و دزفول استفاده شده برای اصابت قطعی.