امیری سوادکوهی:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه در یادداشتی قابل تأمل، به بیان نکته ی مهم و ظریفی در امر بیانات تاریخی پرداخت و ضمن هشدار به خواص، به مقوله ی مهم تمییز حقیقت و اهانت اشاره کرد.

حبیب الله بوربور:

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک و گرامیداشت یاد و خاطره ایام دهه‌ی مبارک فجر، همه‌ی مردم را به شرکت در جشن انقلاب دعوت کرد.

محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشور نیز در این مراسم حضور داشت که تغییر چهره محسوس او توجه عکاسان را جلب کرد.

 تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه و سازمان بنادر و دریانوردی با حضور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در محل ساختمان شهید صدیقیان (ساختمان شماره 3 قوه قضاییه) برگزار شد.

 طحان نظیف از تایید صلاحیت بیش از ۷۵۰ داوطلب دیگر انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان خبر داد.

تعطیلی یک شبکه ماهواره‌ای ضد دین (وابسته به بهائیت و ضد انقلاب)، غر و لند و عصبانیت خبرگزاری وابسته به دولت سابق را به دنبال داشت.

امیری سوادکوهی:

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه در یادداشتی بر مسئولیت خطیر نظام اسلامی در ترویج مذهب حقه ی اهل بیت علیهم السلام تاکید کرد که همه کارگزاران می بایست در این مسیر صادقانه قدم برداشته و مدافع مقام شامخ ولایت باشند.

چهاردهمین نشست فصلی و سیصد و ششمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور به ریاست حبیب الله بور بور، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، همزمان با آغاز دهه فجر برگزار شد.

هک حساب کاربران تلگرام به نماینده سابق مردم ساری هم کشیده شد و همانند کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه فعلی مجلس شورای اسلامی، قربانی هکرها شد.

رئیس‌جمهور در حرم امام خمینی(ره) با اشاره به انتخابات اسفند ماه، تصریح کرد: انتخابات یکی از جلوه‌های میزان رأی ملت است و توجه به جمهوریت، نگاه به رأی و خود مردم نیز جزو  میراث گرانقدر امام بود.

حبیب الله بوربور:

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دروغگو بودن و بازی با منافع ملی از ویژگی‌های بارز حسن روحانی در دوران مسولیت وی بود،گفت: چطور کسی که تا دیروز در انتخابات شبهه ایجاد می کرد اما امروز خود در این انتخابات ثبت نام کرد البته اینگونه رفتارها از کسی که دروغگو است بر می آید.

درباره سرلیستی طیف مدعیان اعتدال و اصلاحات در تهران، اختلاف نظر وجود دارد. در حالی که برخی اصلاح‌طلبان گفته‌اند علی مطهری سر لیست خوبی است، حزب اعتدال و توسعه از دبیرکل خود یعنی نوبخت حمایت می‌کند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

سیدمحمد حسینی در یادواره شهدای مسجد مالک اشتر نظام آباد تهران گفت:  اگر با حضور گسترده مردم، مجلس قوی شکل بگیرد می تواند با پشتوانه مردمی و در کنار دولت قوی کارهای بزرگی انجام دهد و ایران قوی شکل بگیرد.

سخنگوی شورای نگهبان از تایید بیش از ۵۵۰ داوطلب دیگر داوطلبان ردصلاحیت ‌شده را خبر داد.

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی در ۸ استان و احتمال کولاک برف و بهمن از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز سه‌شنبه خبر داد.

در‌ اواخر‌ تیرماه ١٣٦٠ تعداد ١٥٠ نفر که‌ نیمی از آنان خوزستانی‌ بودند‌، به وسیله اتحادیه کمونیست‌ها‌ از‌ کردستان به جنگل‌های آمل منتقل و در آنجا مستقر شدند. قرار شد این عده‌ بر اساس تز مائو با‌ ایجاد‌ سه‌ کمپ ٥٠ نفری‌ فعالیت‌ خود را شروع کنند‌.

‌ 

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.