دست جماعت پرگوی بی‌عمل - چه قدر خالی است. توهین این جماعت به شعور مردم را کاری نداریم. اما آیا واقعا در خلوت خودشان هم فکر می‌کنند قرار است بایدن جای اینها کارنامه بسازد؟!

جوابیه برادر رئیس‌جمهور به کیهان:

حسین فریدون با ارسال جوابیه به روزنامه کیهان، مدعی شد نه به دلیل خطاهایش که به دلیل خدماتش در زندان است و به وکالت در حبس است نه به اصالت!

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای شورای اسلامی گفت: مجلس برای تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از ظرفیت های عظیم داخلی، طرح راهگشا دارد که در کمیسیون اقتصادی مجلس در دست بررسی است.


وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه خبری سی‌بی‌اس خاطرنشان کرد که هر نتیجه‌ای در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا رقم بخورد، ایران تحت هیچ شرایطی حاضر به مذاکره مجدد بر سر مفاد برجام نخواهد بود.

اهالی «دیکسویل ناچ» در نخستین ساعات بامداد سه‌شنبه به وقت محلی پای صندوق رای حاضر شدند و تمامی آرای به صندوق ریخته شده در این دهکده، به نفع جو بایدن نامزد دموکراتها بود.

تصویر بازنشر شده از ترامپ و ملانیا هنگام رای دهی در فضای مجازی را ببینید.

رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: در مورد امریکا سیاست ما حساب شده و مشخص است و با رفت و آمد اشخاص تغییر پیدا نمی‌کند و امروز انتخابات آمریکا است اما در سیاست ما تاثیری ندارد.

رابطه ایران و آمریکا شاید بزرگترین معمای سیاسی عصر جدید باشد معمایی که نه تحریم های درازمدت توانسته قفل آن را بگشاید و نه دیپلماسی تبریک.

گرگیجه رسانه‌های ضد انقلاب از دستگیری سرکرده الاحوازیه؛

رسانه‌های ضد انقلاب از بازداشت و انتقال موفقیت‌آمیز سرکرده یکی از گروهک‌های تروریستی ابراز سردرگمی و نگرانی می‌کنند.

انتقاد کریمی‌فیروزجایی از ستاد ملی مقابله با کرونا:

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی باحمایت از اعلام محدودیت تردد در ۲۵ استان کشور ،حذف استان های شمالی از فهرست محدودیت های سفر را بدسلیقگی و تعارض رفتار ستاد ملی مقابله با کرونا دانست.                                

 به‌دنبال کناره‌گیری آیت‌الله یزدی از عضویت شورای نگهبان به علت عوارض جسمی و کهولت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی را به عضویت شورای نگهبان منصوب کردند.                                    

جنبش «الاحوازی» نام عامی برای گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب در خوزستان است که ادعای جدا کردن و استقلال خوزستان از ایران را با عملیات مسلحانه و تروریستی دارند. 

ده‌ها گروه فعال سیاسی و مدنی که خود را نماینده میلیون‌ها آمریکایی از هر دو حزب سیاسی می‌دانند، قصد دارند در صورت دخالت «دونالد ترامپ» در روند انتخابات یا دستکاری در شمارش و اعلام نتایج، طی هفته آینده به خیابان‌ها بریزند و اعتراض کنند.

محمد اصلانی، وکیل قاضی حداد از مرگ موکل خود بر اثر کرونا خبر داد.

جعفری؛

خیلی ساده‌انگاری است که نشر و باز نشر کارهای سخیفی چون کاریکاتورهای موهن به ساحت مقدس نبی اعظم (ص) را در فرانسه و برخی کشورهای دیگر مساله ساده و بدون برنامه ریزی قبلی بدانیم.                                    

به تازگی سرنخ‌های جدیدی از ارتباط برادر رئیس جمهور با شبکه‌های فساد مطرح شده است.