خطیب جمعه این هفته تهران گفت: انتخابات ایران یکی از سالم‌ترین انتخابات در جهان است؛ چرا که مردم انتخابات را برگزار می‌کنند و مراقبت از آن با خود مردم است.

حبیب‌الله بور بور:

پنجمین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در روز دوشنبه دوم بهمن ماه 1402 با حضور اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر مرکزی جمعیت برگزار شد.

مراسم ختم مرحوم سید مهدی طالقانی، فرزند آیت الله سید محمود طالقانی (ره) عصر امروز درمسجد هدایت تهران برگزار شد.                      

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۶۰ نفر از نمایندگان در حمایت و تشکر از اقدام دولت سیزدهم در اجرای قانون رتبه بندی معلمان را قرائت کرد    

سخنگوی شورای نگهبان به خبرگزاری ایلنا گفت هنوز نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری به وزارت کشور اعلام نشده است اما این خبرگزاری به استناد به داماد حسن روحانی، ردصلاحیت رئیس‌جمهور سابق کشورمان را تکذیب کرد.

حسن روحانی که برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری کاندیدا شده بود، از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده است.          

معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به سخنان منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی و استنباط نادرست برخی رسانه ها مبنی بر مخالفت دولت با افزایش حقوق کارمندان، گفت: مخالفت دولت با حذف واژه "متوسط" است، پیشنهاد دولت متمرکز بر "متوسط افزایش حقوق ها" است تا بتواند توجه بیشتری به کارکنانی داشته باشد که در حال حاضر دریافتی کمی دارند.

سازمان جهانی بهداشت زنگ خطری را برای کشورهای سراسر جهان در مورد یک تهدید جدید احتمالی، به نام «بیماری X» به صدا درآورده، که ممکن است ۲۰ برابر کشنده‌تر از پاندمی ویروس کووید-۱۹ باشد.          

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: نمی توان به سادگی از فجایع غزه عبور کرد. اتفاقاتی که در غزه رخ می دهد کم سابقه است و متاسفانه تمامی مجامع بین المللی کارایی خود را از دست داده اند.

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس با ارسال پیامی درگذشت زین‌العابدین خرم استاندار انقلابی استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

سفیر بابلی که با تصویری از ظریف معادلات انتخابات مجلس دهم بابل را بهم ریخت، سبد آرای او در انتخابات 11 اسفند 1402 چه تاثیری خواهد داشت؟

اکوایران: یک رسانه منطقه‌ای مدعی شد ایران و آمریکا از عربستان سعودی برای مبادله پیام و کاهش تنش‌ها در غزه استفاده می‌کنند.      

حملات حسن روحانی به شورای نگهبان، تکرار همان بازی غیراخلاقی او و اصلاح‌طلبان برای تایید افراد فاقد صلاحیت و از سوی دیگر، توجیه‌کننده شکست احتمالی آنان در انتخابات پیش‌رو است.

سیدمحمد حسینی:

معاون رئیس‌جمهور در یادواره شهدای علمیات کربلای پنج در مسجد پنبه چی تهران گفت:  امروز تک تک دلسوزان و دغدغه مندان انقلاب باید با تمام توان به صحنه آمده و به عنوان یک مبلغ و مجاهد عرصه تبیین و ترغیب مردم برای حضور باشکوه در عرصه انتخابات، نقش‌آفرینی کنند.

شبکه خبری الجزیره به نقل از یک منبع نظامی یمن خبر داد که نیروهای انصارالله، یک کشتی متعلق به آمریکا را در نزدیکی سواحل المکلا در شرق این کشور هدف قرار داده‌اند.

احمد وحیدی درباره انفجار امروز در اطراف سراوان گفت: ۴ کودک، ۳ زن و ۲ مرد که اتباع خارجی بودند در این انفجار کشته شده‌اند.

یک روزنامه زنجیرهای ضمن ردیف کردن برخی افراد که صلاحیت‌شان در انتخابات‌های گذشته رد شده، آنان را هم جزو نامزد‌های احتمالی معرفی کرد.