امیر سرتیپ دوم بابلی خبر داد؛

احداث فاز دوم قطب بهداشت ارتش در شمال غرب کشور

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان امام علی(ع) به عنوان قطب بهداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال غرب کشور احداث شده است.

احداث فاز دوم قطب بهداشت ارتش در شمال غرب کشوربه گزارش راه شلمچه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر سرتیپ دوم شهنام بابلی رئیس اداره بهداشت امداد و درمان نیروی زمینی ارتش، در آئین افتتاح فاز دوم بیمارستان امام علی(ع) نیروی زمینی ارتش در تبریز گفت: تجهیزاتی که در این بیمارستان بکارگیری شده، از پیشرفته ترین نوع تجهیزات پزشکی و دارای آخرین استاندارد های پزشکی است.

او افزود: ساختمان بیمارستان امام علی (ع) ارتش در فضایی به مساحت ۶ هزار و ۳۰۰ متر مربع و در چهار طبقه در بخش‌های مختلف زنان زایمان، دیالیز، بخش اورژانس، اتاق عمل، بخش سوختگی، درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی، داروخانه، داخلی، سی سی یو و آی سی یو و دندانپزشکی به عنوان قطب بهداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال غرب کشور احداث شده است.

امیر سرتیپ دوم بابلی به راه اندازی بخش های پزشکی در حوزه جنگ های نوین در این بیمارستان اشاره کرد و ادامه داد: این بخش دارای اتاق های سوختگی است که در زمان‌های عادی به عنوان بخش سوانح، مسمومیت و سوختگی استفاده می شود و در مواقع اضطرار نیز در حوزه "ش . م . ه"(شمیایی، میکروبی و هسته‌ای) مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

او در ادامه به درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام علی (ع) تبریز اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز مردم منطقه به بخش های مختلف تخصصی و فوق تخصصی، بخش هایی در حوزه اندوسکوپی، کولونوسکپی و عمل سرپایی در فاز دوم به این بیمارستان اضافه شده است .

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش با اشاره به افزایش تخت های بستری در فاز دوم این بیمارستان گفت: بیمارستان امام علی(ع) قبل از افتتاح فاز دوم دارای ۱۶۰ تخت برای مراجعه بیماران عزیز بود که با افتتاح ساختنان جدید این تعداد به ۲۵۰ تخت،‌ همراه با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی افزایش یافته است.

امیرسرتیپ دوم بابلی بیان کرد: بیمارستان های نیروی زمینی ارتش در سراسر کشور علاوه بر تحت پوشش قرار دادن کارکنان نیروهای مسلح برای مراجعه عموم ملت شریف ایران آزاد است .

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار