اطلاعیه ستاد انتخاباتی سعید جلیلی برای جمع آوری کمک‌های مردمی

ستاد انتخاباتی سعید جلیلی با صدور اطلاعیه‌ای با بیان اینکه شرط تشکیل دولت فسادستیز، شفافیت عملکرد ستادهاست، از هواداران این نامزد خواست کمک‌های مالی خود را می‌توانند به شماره حساب اعلام شده واریز کنند و مجموع واریزی ها نیز به صورت شفاف و علنی اعلام خواهد شد.

به گزارش راه شلمچه، اولین اطلاعیه ستاد انتخاباتی سعید جلیلی منتشر شد. در این بیانیه اعلام شده که هواداران این نامزد می‌توانند کمک‌های مالی خود را به شماره حساب اعلام شده واریز کنند و مجموع واریزی ها نیز در ادامه به صورت شفاف و علنی اعلام خواهد شد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ایران

سلام!

تمام عزیزانی که با اظهار لطف مایل به کمکهای مالی جهت تبلیغات و اداره ستادهای انتخاباتی در سراسر کشور هستند می توانند از طریق شماره حساب و کارت اعلام شده به نام «ستاد سعید جلیلی» کمک های داوطلبانه خود را واریز کنند.


در این باره ملاحظات زیر را به استحضار ملت شریف ایران می رساند:

1. تمامی مخارج مربوط به هزینه تبلیغات از محل جمع آوری کمکهای مردمی خواهد بود.

2. این کمکها هیچ حق ویژه یا امتیاز خاصی برای کمک کنندگان ایجاد نخواهد کرد.
.
3. اکنون تا آخرین روز قانونی تبلیغات، به صورت منظم مجموع مبالغ جمع آوری شده به طور شفاف و عمومی از طریق صفحات و کانالهای رسمی در پیام رسانهای داخلی منتشر میشود و پس از برگزاری انتخابات نیز ریز مخارج هزینه ها اعلام خواهد شد.

4.برخی از فرهنگهای غلط سیاسی و انتخاباتی، از طریق شفافیت و اداره صحیح ستادهای انتخاباتی نامزدها در سراسر کشور شکل می گیرد و اگر ریشه برخی فسادها و رفتارهای مافیایی از طریق شفافیت در ستادها خشکانده شود، می توان به تشکیل دولتی فسادستیز در آینده نیز امیدوار بود.

20 خرداد 1403

شماره حساب:
173520141181491

شماره شبا:
020220173502014118149001

شماره کارت:
5029087001619264

اگر خوشت اومد لایک کن
0
0
مرتضی ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
شعار = پیشرفت
عملکرد = پسرفت و قطعنامه و تحریم
پاسخ
آخرین اخبار