تحلیلگر ارشد فاکس‌نیوز، توئیت‌ ترامپ را احمقانه خواند

تحلیلگر ارشد فاکس‌نیوز طی پیامی توئیتری، حمله اخیر ترامپ به «وال‌استریت ژورنال» را احمقانه توصیف کرد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هیل، بریت هیوم، تحلیلگر ارشد سیاسی فاکس‌نیوز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را برای توئیت روز پنچ‌شنبه او علیه وال‌استریت ژورنال مورد شماتت قرار داد و توئیت او را احمقانه خواند.

وی در حساب توئیتری خود که بیش از یک میلیون دنبال‌کننده دارد، نوشت: «توئیت ترامپ احمقانه است. ترامپ به راحتی و بدون آن‌که به کسی ناسزا بگوید و یا سعی در خودنمایی داشته باشد، می‌تواند نظرات خود را بیان کند. او می‌تواند قبل توئیت کردن کمی با تیم رسانه‌ای خود در کاخ سفید مشورت کند. وی می‌تواند کمی از فرصت خود استفاده کند و به نظرات اطرافیان خود توجه کند».

ترامپ پیش‌تر طی پیامی در حساب توئیتر خود به وال‌استریت ژورنال حمله کرد و آن را یک رسانه جعلی خوانده بود. ترامپ وال‌استریت ژورنال را به عدم پوشش کنفرانس‌های خبری کاخ سفید متهم و تاکید کرده بود تنها راه نجات او از رسانه‌های جعلی گفت‌وگوی مستقیم او با رسانه‌هاست.

ترامپ طی مدت زمانی که به مقام ریاست جمهوری آمریکا رسیده، روابط بسیار نامناسبی را با رسانه‌های آمریکایی داشته است. فاکس‌نیوز که پیش‌تر رابطه خوبی با ترامپ داشته هم به جرگه مخالفان ترامپ پیوسته است. دونالد ترامپ سعی کرده بدون واسطه و از طریق توئیتر پیام‌های خود را منتقل کند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار