خطری که از بیخ گوش علی پروین گذشت!

خبر ورزشی: خبردار شدیم علی پروین تصمیم گرفته است که دیگر به عنوان تماشاگر، مسابقات تیم پرسپولیس را از نزدیک تماشا نکند.

به گزارش راه شلمچه، آخرین بار اسطوره پرسپولیس برای تماشای دیدار یک‌چهارم نهایی جام حذفی تیم سابق خودش با گل گهر سیرجان به ورزشگاه آزادی رفت. آن دیدار با برتری دو بریک پرسپولیس به پایان رسید و گل‌گهر سیرجان با هدایت سعید الهویی از رقابت‌های جام حذفی کنار رفت.

 

علی پروین که در فصل جاری و پس از روی کار آمدن رضا درویش همواره از مدیرعامل باشگاه (دوست صمیمی و قدیمی خودش) و یحیی گل‌محمدی حمایت کرده، پس از پایان این دیدار نیز با خوشحالی با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: من روزی که سر تمرین این تیم رفتم، گفتم که پرسپولیس قهرمان خواهد شد و الان هم همین صحبت را تکرار می‌کنم. به نظر من پرسپولیس در هر دو جام قهرمان می‌شود.

 

آن روز  علی پروین در مورد عملکرد یحیی گل محمدی در پرسپولیس اظهار داشت: یحیی عالی است. از این بهتر هم مگر می‌شود؟ صدر جدول است و امروز هم برد.

 

اما این یک‌طرف قضیه بود. پرسپولیسی‌ها که از حضور علی پروین به وجد آمده بودند از اسطوره خود خواستند باز هم سر بازی‌های پرسپولیس به ورزشگاه بیاید ولی این چهره دوست‌داشتنی به یک دلیل خاص و پذیرفتنی، عذرخواهی کرد. مدیران باشگاه پرسپولیس خیلی دوست داشتند در هفته پایانی و برای جشن قهرمانی هم در خدمت علی پروین باشند غافل از آن‌که بعد از بازی با گل گهر فشار اسطوره پرسپولیس بالا رفته است.

 

هیجان اضافی و تماشای مسابقه تیم پرسپولیس باعث شده بود که حال علی پروین خراب شود و به همین خاطر خانواده او هم مخالف حضور مجددش در بازی‌های این تیم و در استادیوم هستند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار