عبدالسلام: ائتلاف متجاوز سعودی متحمل ضربه‌ای دردناک در البیضاء شد

سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت که متجاوزان در استان البیضاء متحمل ضربه‌ای دردناک شدند.
- اخبار بین الملل -

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المسیره، همزمان با پیشروی‌های نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در استان البیضاء، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله و رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی  یمن گفت که ائتلاف متجاوز سعودی متحمل ضربه‌ای دردناک در استان البیضاء شد.

وی افزود: آمریکایی‌ها گروه‌های تکفیری خود را به استان البیضاء فرستادند و وقتی از شکست سریع آنها شوکه شدند فریاد صلح خواهی سردادند.

 ارتش یمن و کمیته‌های مردمی در ادامه پیشروی خود در استان البیضاء توانستند با غلبه بر دشمن، کنترل بخش‌های گسترده‌ای از شهرستان مهم «ناطع» استان البیضاء در جنوب غربی یمن را در دست بگیرد.

طرح خطرناک ائتلاف سعودی علیه انصارالله یمنیمن| ادامه نقض آتش‌بس از سوی عربستان/ شهادت شهروند یمنی در حمله متجاوزانیمن| شکست ائتلاف متجاوز سعودی برای ورود به "الفاره" در الحدیده

نیروهای یمنی با این دستآورد جدید اکنون بر منطقه «بیحان» استان شبوه در جنوب یمن مشرف شده‌اند.

استان البیضاء یمن در روزهای گذشته به صحنه اصلی و مرکزی درگیری انصارالله و مزدوران وابسته به منصور هادی و عربستان سعودی با همراهی تروریست‌های القاعده و داعش تبدیل شده است.

از روز جمعه نبردهای شدیدی در چندین جبهه در استان البیضاء یمن درگرفت. این فشار بخشی از یک عملیات نظامی جدید است که توسط نیروهای وابسته به منصور هادی با حمایت تروریست‌های القاعده و داعش و همراهی برخی قبایل البیضاء آغاز شده است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار