فراخوان چهارمین دورۀ آشنایی با منظومۀ فکری رهبر انقلاب منتشر شد

چهارمین دوره‌ آموزشی آشنایی با منظومه فکری رهبر انقلاب بر اساس طرح مصوّب معاونت آموزش و پژوهش دفتر حفظ و نشر آیت‌الله خامنه‌ای برگزار می‌شود.
- اخبار فرهنگی -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، رهبر معظّم انقلاب اسلامی در سال 1392 در دانشگاه امام حسین علیه‌السلام فرمودند: «باید این انقلاب را درست بشناسید یکی از کارهای مهم شما جوانان عزیز این است که مبانی نظری انقلاب را عمیقاً بشناسید، ما کسانی را دیدیم که با احساسات وارد میدان شدند، بدون تکیه‌گاه نظری مستحکم، با یک تندباد سرنگون شدند، راهشان عوض شد. آن کسانی می‌توانند در این حرکت و در این مسیر محکم بایستند که شناخت عمیقی از مبانی نظری انقلاب داشته باشند. فرمود: «المؤمن کالجبل الرّاسخ لا تحرّکه العواصف»؛ هیچ تندباد و طوفانی نمی‌تواند راه اینها را عوض کند، که چند خصوصیت داشته باشند؛ از جمله‌ این خصوصیات و مهم‌ترین آنها، اعتقاد درست و آشنایی درست با مبانی نظری این انقلاب است. این یکی از کارهایی است که لازم است شما بدانید.»

در همین راستا، چهارمیندوره‌ آموزشی معارف انقلاب اسلامی (آشنایی با منظومه فکری رهبر انقلاب ـ سطح یک) برگزار می‌شود. این دوره آموزشی و مطالعه‌محور و بر اساس طرح مصوّب معاونت آموزش و پژوهش دفتر حفظ و نشر آیت‌الله خامنه‌ای است.

شرکت‌کنندگان این دوره بعد از اتمام هر سطح، گواهینامۀ دوره را دریافت می‌کنند و برای حضور در دوره‌های تخصصی منظومۀ فکری رهبر انقلاب و همینطور شرکت در شبکۀ مبلغین اندیشۀ انقلاب اسلامی در اولویت قرار می‌گیرند.

آغاز این دوره اول دی‌ماه است و علاقه‌مندان فقط تا 10 آذر می‌توانند جهت ثبت نام به اینجا مراجعه کنند.

رهبر , آیت الله خامنه‌ ای ,

ظهیری: صحیفه سجادیه صرفاً کتاب دعا نیستصحیفه سجادیه | دعا در ایمنی از بلاها و معصیت شبانه‌روزنهج البلاغه | معیار انتخاب وزیراننهج البلاغه | 2 هشدار امیرالمؤمنین دربارۀ دنیاگرایینهج البلاغه | رفتار خدا با انسان ریاکارحدیث| عقوبت کسی که به آزار دیگران می‌پردازد / عادت افراد پست و شرورحدیثی از پیامبر(ص) که عبرتی بزرگ برای مسئولان استحدیث| زمانی در شبانه‌روز که حاجت‌هاى بزرگ بر آورده می‌شود"کتاب‌خوانی" پلی به سوی تمدن اسلامی/ مژدۀ پیامبر(ص) به نویسندگاننشانه‌هایی از صبر و تواضع پیامبر(ص) به روایت فرزند حاتم طاییحجت‌الاسلام انصاریان: ماجرای احترام عجیب پیامبر(ص) به جنازۀ کارگری ساده!توصیف یاران امام زمان (عج) در کلام پیامبر(ص)سبک زندگی مردم‌دارانه پیامبر(ص)، گمشدۀ دنیای امروزمفاد صلح امام حسن (ع) عزتمندانه بود / پیامبر راه بازگشتی برای دشمن در نقض عهد باقی نمی‌گذاشتمحبوب‌ترین بندگان خدا در کلام پیامبر(ص)مجموعه آثار حجت‌الاسلام انصاریان با 50 درصد تخفیف به فروش می‌رسدحجت الاسلام انصاریان تشریح کرد: گناهی که از کوه هم سنگین‌تر استشیخ حسین انصاریان تشریح کرد: داستان شنیدنی شتر داغ دیدهشیخ حسین انصاریان در عزای امام عسکری (ع) مجازی منبر می‌رود

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار