خضریان:

مقابله با کالای قاچاق باعت تقویت تولید ملی می‌شود

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس در جریان بازدید از دو تولیدکننده معتبر پوشاک با بیان اینکه استمرار در مقابله با عرضه کالای قاچاق به تقویت تولید ملی منجر خواهد شد، افزود: بنا بر گزارش کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، در حال حاضر در تمامی حوزه‌های مرتبط یعنی البسه، کفش، کیف و کفش و در تمامی سطح استان تهران، مقابله با عرضه کالای قاچاق صورت می‌گیرد.

به گزارش راه شلمچه، علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال جاری با نام جهش تولید با مشارکت مردم توسط مقام معظم رهبری و لزوم اقدام عملی و نظارت بر اجرای قوانین و طرز کار دستگاه‌های مسئول به ویژه گمرکات، وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، کمیسیون اصل نود سلسله بازدیدهایی را از واحد‌های تولیدی در دستور کار قرار داده است.


وی افزود: در ادامه این بازدیدها بنده به همراه حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نایب رئیس کمیسیون با حضور در دو واحد تولیدی پوشاک معتبر کشور و با توجه به حجم اشتغال‌زایی این گونه واحدها، از نزدیک با مشکلات و مسائل تولیدکنندگان آشنا شدیم و ضمن گفت‌وگوی با مدیران و کارکنان این واحدها، مقرر شد تا در جلسه‌ای با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و همینطور تولیدکنندگان پوشاک به بررسی و نظارت بر عملکرد این دستگاه‌ها جهت تسهیل امور تولید در کشور صورت گیرد.


سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه موضوع پوشاک قاچاق از مواردی است که موجب گلایه به حق تولیدکنندگان پوشاک می‌باشد، افزود: در این موضوع با هماهنگی‌های صورت گرفته شده با ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با عرضه پوشاک محرز قاچاق مجدداً آغاز شده است. و انتظار کمیسیون اصل نود این است که به صورت مستمر نظارت در این حوزه صورت بپذیرد.خضریان با بیان اینکه استمرار در مقابله با عرضه کالای قاچاق به تقویت تولید ملی منجر خواهد شد، افزود: بنا بر گزارش کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، در حال حاضر در تمامی حوزه‌های مرتبط یعنی البسه، کفش، کیف و کفش و در تمامی سطح استان تهران، مقابله با عرضه کالای قاچاق صورت می‌گیرد و انتظار این است که هرگونه تخلف با برخورد جدی و قانونی دستگاه متولی همراه شود. و درعین حال این برخوردها مقطعی نباشد.

اگر خوشت اومد لایک کن
1
آخرین اخبار