‍ نقدی بر چالش پیش روی فدراسیون کشتی:

قحط الرجال در ورزش اول کشور

پرسش جامعه کشتی اینجاست با توجه اینکه در کشتی بسیاری از مدیران کاردان، شایسته و باتجربه وجود دارند که جدایی از کسب افتخارات برای کشتی کشورمان، در مدیریت صاحب مرتبه ویژه در بین اهالی کشتی هستند و به راحتی می توانند ناجی کِشتی به گل نشسته لیگ کُشتی کشورمان باشند، جایگاهشان کجاست؟

به گزارش راه شلمچه، عبدالحمید نصیرزاده پس از حضورش در فدراسیون کشتی، ریاست سازمان لیگ کشتی کشورمان را عهده دار بود که لیگ برتر امسال را به نوعی با جنجال، اعتراض و ناهماهنگی در تشکیلات این سازمان به پایان رساند. لیگ امسال جدایی از بحث کمک مالی برای عده ای خاص نه تنها خدمتی به کشتی کشورمان نکرد بلکه مسبب ایجاد نفاق و اختلاف بین بزرگان و قهرمانان این رشته شد.نصیرزاده بلافاصله پس از اتمام لیگ امسال، در انتخابات ریاست فدراسیون پرورش اندام حضور یافت و با ۲۸ رای بر صندلی داغ این فدراسیون نشست.اما طی هفته گذشته متاسفانه رئیس فدراسیون در مصاحبه ای مدعی آن شده که نصیرزاده همزمان باید در سازمان لیگ حضور داشته و عملا در دو فدراسیون مسئولیت داشته باشد. 


پرسش جامعه کشتی اینجاست با توجه اینکه در کشتی بسیاری از مدیران کاردان، شایسته و باتجربه وجود دارند که جدایی از کسب افتخارات برای کشتی کشورمان، در مدیریت صاحب مرتبه ویژه در بین اهالی کشتی هستند و به راحتی می توانند ناجی کِشتی به گل نشسته لیگ کُشتی کشورمان باشند، جایگاهشان کجاست؟از رئیس فدراسیون انتظار می رود با توجه به عدم علاقه مندی نصیرزاده و حضور در فدراسیونی تحت مدیریت خود، بدنبال استفاده از مدیرانی کار بلد از جنس کشتی باشد. مگر اینکه علیرضا دبیر هیچ کدام از مدیران حال حاضر کشتی را برای اداره امورات لیگ برازنده نداند که در این صورت باید فاتحه کشتی کشور را خواند.


شعبان وفایی نژاد / کارشناس رشته کشتی 

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار