فروش محصولات بهداشتی با تبلیغات مستهجن و غیراخلاقی در تلگرام

سرهنگ معظمی گودرزی از دستگیری عاملان ایجاد یک کانال تلگرامی خبر داد که با تبلیغات غیراخلاقی محصولات خود را به فروش می‌رساندند


به گزارش راه شلمچه، سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت اظهار داشت: در پی رصد و گشت زنی‌های مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ، کانال فروش محصولات بهداشتی از جمله ماسک و... در شبکه اجتماعی تلگرام مشاهده شد که برای فروش محصولات خود اقدام به تبلیغات غیراخلاقی و مستهجن می‌کرد و باتوجه به حساسیت موضوع شناسایی گردانندگان آن در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه کارشناسان پلیس فتا با به‌کارگیری اقدامات فنی و تخصصی موفق به شناسایی گردانندگان این کانال شدند، تصریح کرد: با بررسی‌های به عمل آمده توسط افسران پلیس فتا پایتخت هویت عاملان ایجاد کانال مذکور که بیش از ۹ هزار عضو داشت مشخص شد و این افراد پس از تشریفات قضایی دستگیر و به این پلیس منتقل شدند.


گودرزی بیان داشت: متهمان که پس از انتقال به پلیس فتا و مشاهده مدارک و مستندات جمع آوری شده توسط پلیس چاره‌ای جز قبول بزه انتسابی نداشتند، اتهام وارده را پذیرفته و انگیزه خود از این اقدام را کسب درآمد گزاف و افزایش دنبال کننده اعلام کردند.


منبع؛ باشگاه خبرنگاران

اگر خوشت اومد لایک کن
0