اختصاصی|تصاویر دیده نشده از فرزند امام خامنه ای در جبهه دفاع مقدس

تصاویر دیده‌ نشده‌ای را از حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر معظم انقلاب در دوران دفاع مقدس ببینید.
- اخبار فرهنگی -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ روزهای  8 سال دفاع مقدس سراسر خاطره است، خاطره‌هایی که بعضاً اشک را از چشم سرازیر می‌کند. روزهایی که مردان و زنان غیور با دست‌های خالی در برابر رژیم سفاکِ تا دندان مسلح بعث، ایستادگی کردند تا نگذارند غرور ملی و انقلاب اسلامی دچار خدشه شود. دستانی که هیچ‌گاه نمی‌توان آنها را از یاد برد.

 عکس‌ها می‌توانند بهترین نمایش‌دهنده، خاطرات باشند، خاطراتی که زبان از بازگو کردن آن عاجز است و قلم برای به تصویر کشیدن آن ناتوان. 8 سال دفاع مقدس سراسر حاصل اتفاقات خوش و ناخوش است؛ هرچند که ناخوشی‌های آن هم سراسر تجربه بود و رستگاری. به همین دلیل خبرگزاری تسنیم در نظر دارد تصاویری از دفاع مقدس را برای مخاطبان خود به نمایش بگذارد تا لحظه‌ای خود را در آن صحنه نبرد تصور کنند و سختی‌های رزمندگان را یادآوری کنیم و بدانیم که چه کسانی با خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا این درخت تنومند در اختیار ما باشد.

همسنگر| ماجرای عکسی با «رهبر انقلاب» که دردسرساز شد/ «پایی» که روی دیوار همه را می‌خنداند + عکس و فیلممیراث حماسه‌ــ‌11|اضمحلال امروز اسرائیل نتیجه دفاع مقدس است / گفت‌وگو خصوصی سردار همدانی با بشار اسدمیراث حماسه-3|شوخی جالب یکی از رزمندگان که دردسرساز شد+ فیلممیراث حماسه-4|حکایتی از خودگذشتگی شهید «ابراهیم هادی» در کانال کمیل/ ویژگی مشترک شهدا چه بود؟+ عکس و فیلمزمزمه جنگ-23|روایت متفاوت کارشناسان دفاع مقدس درباره علل وقوع جنگ

در این تصاویر که به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار گرفته، چهره‌هایی همچون حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر معظم انقلاب در حالی که در آن روزها پدر بزرگوارشان رئیس‌جمهور وقت بودند، برای دفاع از کیان، ناموس و اسلام پا در میدان نبرد گذاشته و همچون بسیجی با لباس خاکی در کنار سایر رزمندگان با صدامیانِ تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند تا مبادا وجبی از خاک کشورمان زیر پای مستکبرین قرار بگیرد.

دفاع مقدس ,

1- اولین نفر از پایین از سمت راست حجت‌الاسلام‌المسلمین مجتبی خامنه‌ای

2- اولین نفر از سمت چپ از پایین مصطفی ناطق‌نوری

دفاع مقدس ,

 حجت‌الاسلام‌المسلمین مجتبی خامنه‌ای نفر سوم از سمت راست که در گردان ادوات در حال صرف غذا است

دفاع مقدس ,

حجت‌الاسلام‌المسلمین مجتبی خامنه‌ای اولین نفر نشسته از سمت راست

دفاع مقدس ,

اولین نفر نشسته از سمت راست؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی خامنه‌ای

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار