با این شرایط رئیس‌جمهور می‌گوید مردم در خانه بمانند!

رئیس‌جمهور به مردم توصیه می‌کند همچنان به شعار «در خانه بمانیم» متعهد باشند؛ حرفی که با سیاست‌های اتخاذ شده از سوی دولت در تضاد است.

به گزارش راه شلمچه، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، روز شنبه در جلسه ای با روسای کمیته‌های اجتماعی، امنیتی، آموزشی، اداری، بهداشتی، آموزش عالی، پشتیبانی، اصناف و اقتصادی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: این وضعیت بر اساس برآورد دستگاه‌ها و کمیته‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، حاصل همراهی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط صاحبان کسب و کار‌ها و کسبه در هفته گذشته بوده و البته بر اساس آمار ذکر شده، بخش چشمگیری از مردم ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به شکل مطلوبی به شعار «در خانه بمانیم» متعهد بوده و جز برای امور ضروری از خانه خارج نشدند.

به گزارش تابناک، درست در هفته ای که محدودیت‌های رفت و آمد هم برداشته شده و آمارها نشان می‌دهد که سفرهای درون شهری هم افزایش پیدا کرده است، رئیس‌جمهور به مردم توصیه می‌کند همچنان به شعار «در خانه بمانیم» متعهد باشند؛ حرفی که با سیاست‌های اتخاذ شده از سوی دولت در تضاد است.


چطور باید به گفته رئیس‌جمهور به شعار «در خانه بمانیم» متعهد باشیم، در حالی که ادارت باز شده و بسیاری محبورند به محل کارشان بروند؟

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار