در مصاحبه مطبوعاتی استاندار مازندران مطرح شد:

حمایت تمام قد یک کارشناس مدیریت شهری و شوراها از عملکرد فرماندار و شهردار مرکز استان

افکار عمومی قدردان عملکرد جواد طالبی شهردار پرتلاش مرکز استان و محمد علی نوبخت فرماندار این شهرستان هستند و آنچه که در بین مردم دیده و شنیده می شود حکایت از میزان بالای رضایتمندی آنان از اقدامات صورت گرفته این دو دستگاه می باشد.

به گزارش راه شلمچه سید محمود حسینی پور در مصاحب مطبوعاتی استاندار مازندران با اصحاب رسانه، یکی از خبرنگاران استان با انتقاد شدید از عملکرد فرماندار شهرستان ساری، مدعی شد که استاندار وی را سیبل خود قرار داده است که این اظهارات موجب تخریب و تضعیف عملکرد محمد علی نوبخت و مدیرکل امور گردشگری مازندران در رابطه با میزبانی از رویداد بزرگ اکو2022 گردید.


به دنبال طرح موضوع مذکور، شعبان وفایی نژاد کارشناس قدیمی و صاحب نظر امور شهری و شوراها با موضع گیری نسبت به این اظهارات، گفت: محمد علی نوبخت فرماندار شهرستان ساری از چهره های خدوم، ولایی و مدیری کارآمد در مسئولیت محوّله اش است که قطعاً تلاش های وی برای بهبود روند خدمت رسانی به مردم در افکار عمومی پوشیده نیست.


وی افزود: فرماندار شهرستان ساری با ایجاد مناسبات سازنده بین مدیران امر، وحدت رویه مناسبی در بین اعضای شورای اسلامی شهر ساری، شهردار و سایر مدیران شهری برقرار کرده که این رویکرد وی باعث دلگرمی شهروندان نسبت به ارائه خدمات مطلوب تر شهرداری به مردم شده است.

وفایی نژاد تصریح کرد: افکار عمومی قدردان عملکرد جواد طالبی شهردار پرتلاش مرکز استان و محمد علی نوبخت فرماندار این شهرستان هستند و آنچه که در بین مردم دیده و شنیده می شود حکایت از میزان بالای رضایتمندی آنان از اقدامات صورت گرفته این دو دستگاه می باشد.


این کارشناس رسانه ای خاطر نشان کرد: شهرداری ساری در چند روز اخیر ضمن تعامل لازم با دستگاههای ذیربط استانی و شهرستانی، از همه ظرفیت ها و تلاش شبانه روزی کارکنانش برای بسترسازی مناسب میزبانی از رویداد اکو2022 استفاده کرده که شایسته می دانم در این مصاحبه مطبوعاتی از همه دست اندرکاران امر قدردانی کنم.


گفتنی است به دنبال موضع قاطعانه شعبان وفایی نژاد، سید محمود حسینی پور استاندار مازندران ضمن قدردانی از اظهارات مطروحه، موارد مورد اشاره را تأئید کرد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار