دوشنبه سیل در راه است

با تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته در کشور، برای دوشنبه و سه‌شنبه در شرق و جنوب‌شرق وزش باد‌های شدید رخ می‌دهد که سبب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در این مناطق می‌شود.

به گزارش راه شلمچه، کارشناس سازمان هواشناسی نسبت به بارندگی‌های سیلابی در برخی استان‌های کشور هشدار داد و گفت: هشدار زرد برای بارندگی‌ها امروز در استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، آذربایجان شرقی، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و فارس صادر شده است که این شرایط سبب سیلابی شدن معابر، جاری شدن رواناب و لغزندگی و کاهش دید در جاده‌های مواصلاتی این استان‌ها خواهد شد.

فریبا گودرزی افزود: امروز در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و برای روز‌های یکشنبه و دوشنبه در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی فارس، برخی نقاط استان کرمان، جنوب یزد و اصفهان، بارندگی، رعدوبرق و وزش باد‌های شدید موقتی پیش‌بینی شده که بارش‌ها در ارتفاعات به شکل برف است.


وی از تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته در کشور خبر داد و بیان‌داشت: برای دوشنبه و سه‌شنبه در شرق و جنوب‌شرق وزش باد‌های شدید رخ می‌دهد که سبب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در این مناطق می‌شود.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار