عصبانیت دولتی‌ها از انتقادات یک روحانی از روحانی!

مشاور فرهنگی و معاون ارتباطات دفتر رییس جمهور در مقابل انتقادات یک روحانی نتواستند عصبانبت خود را پنهان کنند و در توئیتی این انتقاد را افتضاحی شرم‌آور و یاوه‌گویی خطاب کردند.                   

به گزارش راه راه شلمچه، پس از اینکه حجت‌الاسلام احمد جهان بزرگی، عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در برنامه زنده شبکه چهار دیشب علیه روحانی انتقادات تندی کرده بود که سخنان میهمان شبکه ۴ به هیچ عنوان قابل دفاع نیست اما پیش تر رییس جمهور اولین بار به عنوان یک مقام رسمی از ادبیات منقلی استفاده کرده بود.

  حجت الاسلام روحانی در مراسمی که اتفاقا آن هم از تلویزیون به صورت زنده پخش می شد در واکنش به منتقدان برجام گفته بود: «برخی فکر می کنند یک منقلی وجود دارد و یک قطعنامه ای که آن را درونش می اندازیم و آتش میگیرد!»

علیرضا معزی معاون ارتباطات و حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور در توئیتی جداگانه نسبت به سخنان تند جهان‌بزرگی واکنش نشان دادند.

معزی نوشت:

آنچه در برنامه‌ای از شبکه چهار رخ داده افتضاحی شرم‌آور است.این شرارت در آنتن زنده صداوسیما، خارج از تحمل است. جای تاسف که گوینده‌ی آن محتوای سخیف و اتهام رکیک، معمم و رسانه هم، رسانه‌ی ملی است. 

  وی در ادامه نوشت: نهاد ریاست جمهوری، منتظر توضیح سریع و صریح رسانه‌ی ملی در این باره خواهد بود و مصمم است که این مورد عجیب و شرم‌آور را به صورتی مؤثر و در بالاترین سطوح  پیگیری نماید.

حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور، در واکنش به انتقاد جهان‌بزرگی در توئیتی هم نوشت: مردم اهل ملاقه و منقل را به خوبی می‌شناسند.ای کاش در کنار ریش و عمامه، جهان‌تان را هم بزرگ‌تر می‌کردید تا بدانید که در این وانفسا اهانت به مردم شریف ایران و شخص دوم کشورتان نه خدمت به اسلامیت و جمهوریت بلکه هم‌آوایی با یاوه‌گویان ترامپی است. اگر خوشت اومد لایک کن
1
آخرین اخبار