آقای رئیس‌جمهور! قرار ما این نبود

عنابستانی نماینده سبزوار در تذکر شفاهی به رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیسی تردید نکنید و با هر نگاه کارشناسی که به موضوع بنگرید متوجه خواهید شد که اگر قرار باشد استان جدیدی ایجاد شود به یقین غرب خراسان با 100 دلیل در اولویت قرار دارد.

به گزارش راه شلمچه،  علی‌اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جغتای،جوین، خوشاب و داورزن در نشست علنی امروز(سه شنبه، 31 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: آقای رئیس جمهور شنیده ام برای خدمت بیشتر به مردم تصمیم دارید 2 استان جدید در کنار استان تهران ایجاد کنید اما باید گفت؛ قرار ما این نبود چرا که قرار بود دولت مردمی در مسیر عدالت حرکت کند و انتظار نیست مسائل و مشکلات استان های دور از مرکز را نبینید.

 

وی ادامه داد: استان خراسان رضوی دارای 33 شهرستان و 96 شهر است و آیا استاندار امکان رسیدگی به این همه عائله را دارد؟ ضمن آنکه 10 شهرستان غرب خراسان با حدود 700 هزار جمعیت و پراکندگی و محرومیت بسیار و محروم از فرصت های شغلی و عدالت محوری در انتظار نگاه عدالت محور سید محرومان خودشان هستند.

 

عنابستانی اظهار کرد: آقای رئیسی تردید نکنید و با هر نگاه کارشناسی که به موضوع بنگرید متوجه خواهید شد که اگر قرار باشد استان جدیدی ایجاد شود به یقین غرب خراسان با 100 دلیل در اولویت قرار دارد و انتظار است در دولت شما مردم به حق خودشان برسند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار