دعوت کانون دانشگاهیان ایران اسلامی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه‌ای جامعه دانشگاهی و‌ همه مردم ایران را برای حضور در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش راه شلمچه، متن بیانیه به این شرح است: 

انقلاب اسلامی ایران در واقع رستاخیز بزرگ انسانی بر پایه فطرت، حرکتی دین باور و خیزشی علیه قدرتهای شیطانی و حق ستیزان در عصر تمدن نمای غرقِ در سرکشی و مادیت زدگی بود و ملت ایران با انقلاب به نام خدا در عصر شرک و الحاد، خدا را به متن زندگی اجتماعی بشر برگرداند. 

سردمداران اردوگاه استکبار به خوبی می دانند که این انقلاب اجتماعی و سیاسی، انقلابی موفق در جهان بود که تاریخ بشر پس از بعثت نبوی، در این ابعاد و تاثیرگذاری ندیده بود. 

قیام الهی و مردمی که آبشخور اصلی آن  معارف قرآنی، سنت محمدی، سیره علوی و مکتب نورانی اهل بیت عصمت و طهارت بود و سعادت دنیا و آخرت مردم را در سایه هدف گذاری برای رسیدن به حیات طیبه وجهه همت خود قرار داده بود.

آری آرمان این انقلاب و اندیشه‌ی معمار کبیر و نیز خلف صالحش، عدالت، ظلم ستیزی، مظلوم یاوری، سازندگی، صلح ، اخلاق و معنویت برادری، عزت و عقلانیت،خدمت به مردم، دعوت به معروف ها و نهی از تمام مظاهر ظلم، فساد، جهل و تبعیض است. 

نظام الهام بخش جمهوری اسلامی در طی ۴۵ سال به دلیل ستیز با منافع نامشروع دنیا طلبان داخلی، منطقه‌ای و بین المللی با بیشترین توطئه ها و چالش های ریز و درشت، تک بعدی و ترکیبی مواجه شده است و همّ و غم جهان‌خواران و مهره های آنان بر این رؤیا متمرکز بوده که مدل حکومت مردم‌سالاری دینی موفق و کامیاب نگردد، اما به فضل الهی، درایت رهبری و حضور مردم در صحنه، به رغم همه خصومت‌ها ‌و توطئه‌ها، دستاوردهای این نظام بسی شگرف و چشم نواز است و به لطف خداوند چکاچک نبردهای سخت و نرم، معاندان و سلطه جویان را ناکام ساخته و مصادیقی از صدق وعده الهی و تحقق آن را در برابر چشمان دوست و دشمن به نمایش گذاشته است. 

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی ضمن تبریک و تهنیت بهار فجر آفرین چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به امت بصیر و میراث دار شایسته‌ی شهیدان و مجاهدان راستین راه حق اعلام می دارد: اعضای هیات علمی و فرزندان برومند ملت در دانشگاه در ۲۲ بهمن امسال نیز در سراسر کشور مباهات می کنند که قطراتی از دریای بیکران ملت شریف و حماسه آفرین ایران باشند و با مشارکت در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند بر میثاق ناگسستنی خود با شهیدان پافشاری نمایند و یک بار دیگر حمایت از مردم مظلوم غزه و رزمندگان مقاومت و نفرت و انزجار از نسل کشی رژیم جلاد صهیونیستی را فریاد کنند. 


ما بر این باوریم که به حول و قوه الهی ملت ایران در اجابت ندای داهیانه امام المسلمین و برای انجام وظیفه ملی و تکلیف شرعی در آزمون بزرگ حضور در صحنه و یاری مستضعفان عالم بویژه فلسطین مظلوم و مقتدر، نمره قبولی خواهد گرفت و انسجام و اقتدار خود را به رخ زورگویان عالم خواهد کشید. 

حضور امید بخش در راهپیمایی ۲۲ بهمن ان شاء الله طلیعه ای خواهد بود بر رونق و تراکم صفوف در پای صندوق  رای که دوست و دشمن چشم به آن دوخته اند و حاشا و کلا که این مردم ندای ربانی فطرت و پیام خون شهیدان را واگذارند و موجبات شادی خائنان و شیطان صفتان را فراهم سازند. 

اگر چه مشکلات معیشتی و کاستی‌‌ها غالبا ریشه در تعلل و کم کاری مدیران غربگرا دارد اما امروز مدیران متعهد و دلسوز با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی کمر به  خدمت به مردم و پیشرفت کشور بسته اند و در ۳۰ ماه گذشته کارنامه روشنی ارائه نموده اند لذا  ملت مقاوم ایران به خوبی واقف است که به رغم برخی مشکلات و گلایه ها، هرگز وظیفه تاریخی صیانت از اصل انقلاب را فراموش نمی کنند و راهپیمایی ۲۲ بهمن را به روز عزای دشمن تبدیل خواهند کرد. 

کانون دانشگاهیان معتقد است انقلاب اسلامی را باید از سه دریچه اهداف، دستاوردها و آسیب ها دید و برای اصلاح امور تمام توان علمی، فنی، مادی و معنوی را مبذول داشت، تا راه رسیدن به قله هموار گردد. در پایان از خداوند قادر متعال پیروزی نهایی ملت ایران و جبهه مقاومت را مسئلت می کنیم.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی 

اگر خوشت اومد لایک کن
1
آخرین اخبار